Цела Македонија
                           
531 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:02Промовирано

Се издава викендичка во Љубаништа

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засе...


30 €
или предлог цена
26 јун 10:04Промовирано

Vikendica

vikendica legalizirana vo golemo konjari 3 sobi zagradena vodovod str...


10.001 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Вчера 23:03Se prodava kuka 110m2 dvor 3500m2 na more vo Grcija, Kavala

Se prodava kuka od 110m2 so dvor od 3.500m2 vo Grcija, kaj Ofrinio - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 22:40Викендица со овоштарник

Се продава викендица на 2 спрата, со овоштарник на вкупна површина од...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Вчера 21:34ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО

ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е ун...


1 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

Вчера 20:41Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:02Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


100 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 19:34Izdavam kamp prikolka vo Ohrid - Gradiste

Se izdava kamp prikolka vo gradiste vo noviot del na kampot , vo nepo...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:47SE PRODAVA ILI MENUVA

Se prodava ili menuva za druga nedviznost. Vikendicata e nova so imot...


45.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

Вчера 17:31Plac so vikendiche s.Radishani

Plac ovostarnik 1508 m2 so vikendiche okolu 34m2.Na pat za Pobozje m...


36.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

Вчера 16:56Vila vo Davidovo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment pordava vila vo s...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 15:57KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 15:47Викендичка Маврово

Оваа викендичка се наоѓа во маврови анови на околу 8 километри од ски...


50 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 14:44Se prodava plac so vikendica vo selo trubarevo

placot e okolu 900 kvadrati, za podetalno info javete se zemjishtet...


45.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

Вчера 13:12Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:09plac i objekt vo "Suvi Laki" (Strumica/Berovo)

prodavam plac,objekt, i delovi od objekti po imoten list vo "Suvi Lak...


1 €
или предлог цена
Струмица

Викенд куќи

Вчера 12:16атрактивна викенд-куќа во Маврово,со поглед кон езерото

паркинг 149.999€ викендица Маврово станбена површина: 121м2 кат...


149.999 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 10:45vikendica vo katlanovo

Prodavam opremena vikendica vo Katlanovo, legalizirana so cist imoten...


45.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Викенд куќи

Вчера 09:54SE PRODAVA VIKENDICA NA PATOT ZA BISTRICA SO MESTO OD 1000m2

Vikendica 70m2 ...1000m2 dvorno mesto...bunar...na dva sprata


25.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 09:45Prodavam kamp / Продавам камп

Продавам камп контејнер, реновиран, во авто-камп Елешац - Охрид со це...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 09:33ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
Вчера 08:23Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendic...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

Вчера 07:32Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 00:00Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа во Битола. Куќата се наоѓа до старата авто...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

05 јул 22:02Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje od 1 hektar so kukja, rasadi, bazen. Se prodava ima...


13.000 €
или предлог цена
05 јул 20:59Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


13.000 €
или предлог цена
05 јул 20:59Vikendica

Se prodava vikendica vo blizina na zheleznichkata stanica Rajko Zhin...


1 €
или предлог цена
05 јул 20:35Вила, планина Плачковица

Итнооо се продава, наместена е вилата 60m2 на добра локација на план...


14.500 €
или предлог цена
Радовиш

Викенд куќи

05 јул 20:19Montazni Celicni Vikendicki

Izvedba na montazni vikendicki (NE SE KONTEJNERI) - Betonski Funda...


420 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Викенд куќи

05 јул 15:23Se izdava prostor za sekakov vid na zabavi

Se iznajmuva prostor za sekakov vid na proslavi Pobrzajte zakazete g...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

05 јул 14:06vikend kuca vo selo jabolci

se prodava vikendica vo selo jabolci,nad shkoloto na pocetok na selot...


25.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

05 јул 13:55Apartman GOLF - Star Dojran

Телефони за контакт : 071 222 426 и 070 220 022. За вистински ...


35 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

05 јул 13:00Bazen za vasata proslava

Se iznajmuva Bazen pogoden za sekakov vid na proslavi: -dneven odmor...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

05 јул 13:00PLAC I VIKENDICA/SOPISHTE POZADI AMBULANTA

Prodavam plac so vikendica pozadi ambulantata vo S.Sopishte placot e ...


60 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

05 јул 09:15APARTMAN STAN SMESTUVAJNE

STANOVI APARTMANI SMESTUVAJNE


1.111 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

05 јул 07:18ВИЛА АЛЕК

Се издава викендица на патот кон Пониква на 1300м.надморска висина, в...


3.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Викенд куќи

04 јул 22:18Apartmani vo Radozda

Vila Srna apartmani so pogled na ezero kompletno opremeni ,kujna , tv...


1 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

04 јул 18:18Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

Се издава викендица на планината Јабланица со поглед кон Охридското е...


10 €
или предлог цена
04 јул 16:20СПРАТ ОД КУКА ПОКРАЈ ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУКА ВО ЛЕТНИОТ ПЕРИОД И НИЗ ЦЕЛА ГОД ЗА ЉУБИТЕЛИ ...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

04 јул 15:04Викендица во близина на Марков Манастир

Се продава викендица на преубава локација во близина на Марков Манаст...


46.000 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Викенд куќи

04 јул 13:28Se prodava Vikendica vo Kuckovo

Prodavam Vikendica vo Selo Kuckovo na 610 metri nadmorska visina, opk...


79.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

04 јул 12:09Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам