Штип
                           
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

deloven prostor

se izdava deloven prostor vo stip pozadi trgovski inf na tel 0703466...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 окт 19:53Се ИЗНАЈМУВА дуќан !!

Се изнајмува дуќан на одлична локација во ШТИП. Дуќанот се наоѓа на ...


123 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

30 сеп 09:31DUKAN GTC STIP

Se iznajmuva dukan na odlicna lokacija vo GTC STIP.Moze za sekakva na...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

14 сеп 21:01Dukan

Dukanot.e.na.ubava.lokacija.pogoden.za.sekakva.namena.dostapno.za.uto...


2 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

06 авг 10:24Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 75 m2 vo centarot na Stip vednas do kafe...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

31 јул 12:16Издавам дукан во строг Центар на Штип 60м2+15м2 магацин

SE IZDAVA dukan na NAJ atraktivna lokacija vo centar na STIP. Nasprot...


111 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

14 мај 14:57SE IZDAVA DUKAN VO NAS. SENJAK

Se izdava dukan vo trgovski centar vo naselba Senjak. Dukanot e so po...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

11 мај 10:09Hitno prodavam ili izdavam dukan

Prodavam ili izdavam dukan. Dukan e celiot so staklo,ima i metalni r...


27.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 мај 12:36se izdava dukan na odlicna lokacija za oblozuvalnici i dr

se izdava dukan na odlicna lokacija, kruzen do lukoil,dukanot e koris...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 мај 08:14Se izdava dukan na Vanco Prke mnogu povolno

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar nasproti Grozdelino 40m2...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

08 апр 02:07Najpovolno se iznajmuva deloven objekt na Vanco Prke

Deloven objekt 40m2 na ul.Vanco Prke se iznajmuva mnogu povolno javet...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

11 мар 11:10Se prodava deloven prostor na odlicna lokacija

Шифра:PP1026 Се продава деловен простор на одлична локација на ули...


175.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

08 јан 11:36Se izdava mal dukan na ednosmernata

Se izdava mal dukan na ednosmernata


50 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 ное 16:55Се продава дуќан !!!

Се продаваат дуќани во населбата 8-Ноември. Дуќаните се наоѓаат на ул...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 окт 10:44se izdava

se izdava dukan na ul. hristijan kaprosh br.81 pogoden za frizerski s...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 сеп 11:11Se izdava mal dukan na ednosmernata

Se izdava mal dukan na ednosmernata


50 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 сеп 14:02СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ВО ЗГРАДА КУБУС

Se izdava dukan povolen za kancelarija


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 авг 13:00СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ВО ЗГРАДА КУБУС

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

30 јун 18:35Дуќан во центар на Штип

Се продава-издава дуќан на ул.Борис Кидрич бр.30,центар на градот и н...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

02 дек 13:00Дуќан на фреквентна локација

Издавам деловен простор од 80м2 (може и 2 x 40) на многу фреквентна л...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

18 јул 21:27Deloven prostor vo strog centar 74m2 na Vanco Prke

Iznajmuvam deloven prostor vo strog centar na Stip na odlicna lokacij...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 мај 14:03Се продава Cafe Bar Legacy.

Инф.во локалот.


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 фев 13:09Деловен простор 112 m2

Се изнајмува деловен простор/ дуќан од 112m2. Опремен со греење и лад...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 јан 22:27SE IZDAVA DUKAN OD 300metri kvadratni

Se izdava dukan od 300 metri kvadratni na ubava lokacija pomegu senja...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

31 дек 19:21Се продава дуќан

Дуќанот е коплетно реновиран и се наоѓа спроти полицијата. Има сопств...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

19 дек 12:11Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам