Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
4110 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 101M2

Se izdava deloven prostor 101m2 vo strog centar,vo delovna zgrada na ...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 апр 15:53Промовирано

Se izdava deloven prostor,objekt, magacin Naselba Ilinden

-Vnatresna povrsina 600m2 -Ograden plac-parking 1500m2 -Vnatresna e...


2 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 19:07Промовирано

Se Prodava -Izdava plac vo Usje ( Industriska Zona)

Se prodava ( Izdava ) delovno magacinski objekt od izgradena 300m2 ka...


415.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

09 апр 15:55Промовирано

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot

Se izdava deloven prostor od 40m2. Celosno opremen pogoden za poveke ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 01:57DELOVEN PROSTOR (ZA KANCELARIJA)

Se prodava deloven prostor od 50 kvadrati vo centar na Skopje vo nova...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:40Издавам дел.простор во центар 30м2

Издавам деловен простор две канцеларии во строг центар на Скопје поза...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 21:16Се издава

Се издава нов објект на одлична локација на прв спрат со квадратура о...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:13Se Prodava Nov Dom za stari lica razraboten

Se prodava Dom za stari lica Sonceva Kuka Tel:075272808


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 20:47Se Iznajmuva Dom Za stari lica

Se Iznajmuva Nov dom za stari lica Sonceva Kuka tel:078272808


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 20:47Se prodava ili izdava Restoran Zhezho ( S.Bratindol )

Se izdava ili prodava poraneshen Restoran Zhezo vo S.Bratindol koj mo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:46Se prodava del.prostor k.voda 140m2+100m2 terasa,novogradba

Se prodava deloven prostor vo Kisela voda do skoloto,140m2 vo novogra...


135.000 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
185.000 €
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 20:43Се изнајмува деловен простор на 30 метри од стар чинар

Се изнајмува деловен простор на прв кат, на ул. Гоце Делчев - Охрид, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:40Atraktivni kancelarii 10-130m2 strog centar Zdruzenie na Voz

Se iznajmuvat 6 kancelari vo zgradata na Zdruzenie na Vozaci,bul Klim...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 20:35Se izdava : Objekt hala / magacin na regionalen pat

Hala so povrsina od 1500 m2 (prizemje). So moznost za kancelarii na s...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:16Se izdavaat dukjani so plac

Se izdavaat dukjani so plac vo Skopje,n.Hipodrom sproti novata benzin...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 19:37Iznajmuvam opremen kancelariski prostor vo Aerodrom

Iznajmuvam opremen kancelariski prostor vo Aerodrom na ulica Franjo K...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 19:28kancelarii vo przino

tri kancelarii


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор

Вчера 19:27Se idava deloven objekt za sekakva namena

Se izdava deloven objekt od vkupna povrshina od 96 m2 na 2 sprata ( 4...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:18Se izdava deloven prostor,objekt, magacin Naselba Ilinden

-Vnatresna povrsina 600m2 -Ograden plac-parking 1500m2 -Vnatresna e...


2 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 19:07Изнајмување на канцеларии

Засебен кат од куќа позади Католичка црква ,наместен канцелариски 140...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 18:58  НОВ ОГЛАС

Se izdava dukan vo centarot na gradot 15m2

Telefon za kontakt: 077/791-025


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:41SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT 109 KVADRATI

NA ULICA ILIJA ALEKSOV BROJ 120 NASPROTI KUKJATA NA DRAGI TRGOINZENE...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:51DELOVNI PROSTORII VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdavaat delovni prostorii na 2 sprat vo centarot na gradot Keti...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:48Se izdava dukan vo GTC

Dukanot se izdava a I prodavai e vo Gratski Trgovski Centar vo Skopj...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 17:41Се изнајмува

Се изнајмува канцеларија во строгиот центар на градот. Со тоалет. Тел...


50 €
или предлог цена
Вчера 17:18Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:03Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
Вчера 17:02Деловен простор - стара чаршија

Се ИЗДАВА деловен простор во старата чаршија Битола, под рибарниците ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:28Prodavam/Izdavam dukjan vo TC Gjorce Petrov do pazarot

Prodavam/Izdavam dukjan vo TC Gjorce Petrov do pazarot 17 m2 pogoden ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 15:38Деловен простор во Ново Лисиче

Се продава деловен простор во Ново Лисиче, спроти паркот Писта, 15м2,...


17.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 15:07Deloven prostor i niva vo Valandovo

Se prodava deloven prostor - Objekt tvrda gradba 334 m2 Zemji...


46.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
50.000 €
Вчера 14:10Magacinski prostor.

Se izdava magacinski prostor vo kisela voda (kaj rampa) info na tel.0...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 13:37Se iznajmuva Deloven objekt vo grad Shtip

Се изнајмува деловен објект во Општина Штип на одлична локација во бл...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:32IZDAVAM STAN POGODEN ZA KANCELARIJA DEBAR MALO KAJ BOEMSKA

Stanot osvem za ziveenje, pogoden e i za kancelarija. Momentalno vo p...


290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:07  НОВ ОГЛАС

Se izdava ili prodava dukan dobar za kancelarija-BUNJAKOVEC

Se Prodava ili izdava dukjan (deloven prostor) povolen za kancelarija...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Stan na prizemje so dvor za deloven prostor vo Kapistec

Se izdava stan vo nova zgrada dosega nevseluvan, na mirna lokacija, p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Povekjenamenski objekt

Jas Mile Trajanovski na ul. Boris Trajkovski 10 prodavam povekjenamen...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00се продава деловен простор 20м2 до angels cafe

id:sb1025/партизанска штип македонија https://we4home.mk/property/d...


20 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се издава локал 25m2 (Ул. Козара Бр. 68 - Лок. 15)

Локалот е со површина од 25㎡, лоциран на улица Козара Бр. 68 (Локал 1...


150 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
1.500 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor so parno ,klimi sanitarni wc, kujna vo Mari...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:43Hala za poveke nameni

Halata se naoga g lisice industriska zona


2.222 €
или предлог цена
Вчера 12:06  НОВ ОГЛАС

Izdavam Hala

Izdavam hala vo blizina na termoelektranata vo Negotino.Halata e 1200...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:02Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem deloven prostor od 600m2- poraneshna fabrika za te...


3 €
или предлог цена
Вчера 11:54Страна 1 од 103