Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
299 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во центарот на градот ( с’рмаале) 97м2 в...


250 €
или предлог цена
22 мај 16:45Промовирано

SUTEREN VO T.C Bunjakovec 850€m2

Se prodava Suteren vo T.C Bunjakovec, povrshina 220m2 od koj 179m2 se...


152.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

Деловен простор позади Универзална Сала

Се издава деловен простор со две нивоа. Квадратура на 1 ниво: 19 ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 мај 00:01Промовирано

Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
Денес 17:59Se iznajmuva DELOVEN OBJEKT so povrsina od 3000m2

Se iznajmuva deloven objekt so povrsina od 2700m2 dvorno mesto i 320m...


1 €
или предлог цена
Денес 16:11Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:41SE PRODAVA INDUSTRISKI OBJEKT 2500 m2 PRILEP-KRUSEVO

Se prodava industriski - proizvodna hala, so kancelarii, magacinski p...


1 €
или предлог цена
Денес 13:49Deloven objekt 400m2

Se prodava deloven objekt vo srceto na Makedninija, možnost za gradba...


180.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava ili Izdava deleoven objekt !!

Se prodava ili izdava deloven prostor.Vo koi se vkluceni sobi za pres...


290 €
или предлог цена
Денес 09:57Se prodava il dava s kirija

Se prodava ili se dava s kirija objekt od 850 m2 vo inustriska zona ...


1.400 €
или предлог цена
Денес 09:56Prodavam Objekt + plac

Se prodava objekt Avtoservis, na bul. Aleksandar Makedonski bb vednas...


1 €
или предлог цена
Денес 07:46Se izdava/prodava deloven objekt

Se izdava/prodava deloven objekt od 2600m2 Pogoden za magacin,raboti...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:41INDUSTRISKO-DELOVEN OBJEKT VO PINTIJA

Се продава Индустриско-Деловен објект во Пинтија на булеварот (ТОП ЛО...


975.000 €
или предлог цена
Денес 07:13Se prodava razraboten servis

Se prodava razraboten servis od koj 600m2 e deloven, i dvorno mesto 8...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:19ВРЕДИ ДА СЕ ПОГЛЕДНЕ!

- БЕЗ ТРОШОК ЗА НАЕМНИНА ВО ПРВИОТ МЕСЕЦ - 0 ДЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ДВОРНО...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:11  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodava deloven i stamben objekt 10800kv na najubava lokacija na v...


700 €
или предлог цена
Вчера 21:53SE IZDAVA OBJEKT NA INDUSTRISKA(BURSA)

Se izdava del od objekt garaza So visina 5 metra So povrsina 80m2...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:13Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
01 јун 20:34СЕ PRODAVA/IZNAJMUVA ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ ОД 1100 М2 И ДВОР 2200 М

СЕ ИЗНАЈМУВА/ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ ОД 1100 М2 И ДВОР 2200 М2. ОБЈЕК...


1 €
или предлог цена
01 јун 20:30Deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ulica dovledzik,so povrsina 300m2.Prosto...


1 €
или предлог цена
01 јун 20:05Se izdava magacinski prostor

Se iznajmuva industriski magacinski prostor od 200 m² so dopolnitelna...


10 €
или предлог цена
01 јун 10:08Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem i SE PRODAVA deloven prostor od 700m2- poraneshna ...


3 €
или предлог цена
01 јун 09:28Prodazba na industriska hala

Prodazba na industriska hala Се продава хала во Македонски брод, во ...


100.000 €
или предлог цена
01 јун 08:09Izdavam Avto servis

Izdavam komplet avto servis od 200m2 so komora vo Kisela Voda. Cena...


По Договор
или предлог цена
31 мај 23:03prodavam DELOVEN OBJEKT 400 M2

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


111.111.111 €
или предлог цена
31 мај 19:26Se iznajmuva deloven prostor 505m2

Se izdava ili prodava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2...


1 €
или предлог цена
31 мај 17:05NOVA HALA/MAGACIN VO KISELA VODA

ШИФРА- 1299 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изјамува нова хала/маг...


1.800 €
или предлог цена
31 мај 15:55Se izdava magacin od 200 m2 vo s. Vojnik do mlin

Se izdava deloven prostor od 200 m2 opstina staro nagoricane opremeno...


По Договор
или предлог цена
31 мај 14:15Se prodava objekt so preden i zaden dvor

Се продава објект на улица Довлеџик бб локал 3, во близина на Макпетр...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 16:41Se izdava deloven prostor vo Stip

1. Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemj...


По Договор
или предлог цена
30 мај 14:16SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacij...


350 €
или предлог цена
30 мај 07:41Kancelariski i magacinski prostor, proizvodni hali

Се издава : 1. Канцелариски простор од 150м2 до 2500м2 2. Мага...


1 МКД
или предлог цена
29 мај 16:32Se iznajmuva industriski objekt 500m2

Se isnajmuva ili prodava industriski objekt 500 m2 so sopstveni kance...


По Договор
или предлог цена
28 мај 15:19Плац од 1800 м2 со 400 м2 објекти

Се издава плац од 1800 м2 со 400 м2 покриени објекти. Се наоѓа на рег...


1 €
или предлог цена
28 мај 10:19Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
26 мај 21:37SE PRODAVA INDUSTRISKI OBJEKT 2500 m2 s.KRIVOGASTANI /PRILEP

Se prodava industriski objekt - proizvodna hala, so kancelarii, magac...


1 €
или предлог цена
26 мај 13:21Се изнајмува

Се изнајмува хала со површина од 850 м2 во кругот на поранешна треска...


1.500 €
или предлог цена
26 мај 13:00Se izdava deloven prostor 60m2 kancelarija / rabotilnica

Se izdava deloven prostor od 60m2 na glavna ulica, so obezbeduvanje i...


1 €
или предлог цена
26 мај 09:57Se izdava deloven i magacinski prostor

Na ekstra lokacija na prv red (poranesen jadran) So rampa za utovar ...


1 €
или предлог цена
25 мај 18:02Se izdava objekt za rabotilnica, fabrika ili dr.

►Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje Kumanovo, na najub...


По Договор
или предлог цена
24 мај 16:44Se izdava deloven prostor vo Kumanovo

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
24 мај 16:43Индустриски објект во индустриска зона Карпош

Се продава нов индустриски објект во индустриска зона Карпош, ул.7 б...


1 €
или предлог цена
23 мај 11:12СЕ ИЗНАЈМУВА

Se izdava deloven prostor vo stip 800m2 prizemje nasellba senjak_ba...


1 €
или предлог цена
21 мај 20:06Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам