Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2486 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава Стан опремен како канцеларија во Центар

Се издава Стан опремен како канцеларија. Располага со една опремена ч...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 јун 10:26Промовирано

Se prodava deloven objekt vo blizina na železnička stanica

Ekskluzivna ponuda samo vo Agencija Miloševski. Se prodava deloven...


610.000 €
или предлог цена
24 јун 13:43Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

Се издава деловен простор во строг центар во близина на соборен храм ...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

04 јун 20:18Промовирано

Се издава целосно наместен деловен простор во Центар

Се издава целосно наместен деловен простор во Центар, кај Универзална...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Деловен простор во центар на Штип (промаја)

id: rb1047/ива лола рибар 71 штип македонија 500€/месец https://we...


500 €
или предлог цена
Денес 13:00Центар ул. Македонија 76м2 канцеларии на 1кат

1970...Партенон Недвижности издава стан во Центар на ул.Македонија пр...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:45Se prodava deloven prostor od 43 m2

Se prodava deloven prostor pogoden za poveke nameni na prekrasna loka...


1 €
или предлог цена
Денес 12:00Izdavam opremeni kancelarii 140m2 Centar 1 kat

Izdavam opremeni kancelarii vo Centar na 1 kat od 140m2 so centralno ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:46Se prodava deloven prostor vo Kapistec 53 m2

Se prodava deloven prostor vo Kapistec do Zegin 53 m2 na dve nivoa , ...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:44СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ -18М2

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ 18М2 ,НА ПРИЗЕМЈЕ СО САНИТАРЕН Ч...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:41СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:40СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ОД 28 И 33М2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ВО АЕРОДРОМ СО КВАДРАТУРА ОД 28 И...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:40LUX DELOVEN PROSTOR 128m2 CENTO

Iznajmuvam lux deloven prostor vo Cento na glavna ulica: 128m2 okean...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:23SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor na 6ti sprat Spratot moze dase podele i na ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:02DELOVEN PROSTOR NAMESTENA KANCELARIJA CENTAR

Se izdava: DELOVEN PROSTOR !!! Kancelarijata e vo strog Centar vo Sk...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:20Se iznajmuva dukan 25 kvadrati vo carsijata

Се изнајмува дуќан во старата битолска чаршија, покрај реката Драгор ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:32Стан поволен за деловен простор во Центар

Се изнајмува стан од 65м2 на 1 кат без лифт во постар објект во Општи...


320 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:22Se iznajmuva deloven objekt vo kasarnata

Se iznajmuva nov deloven objekt vo individualna kuka od 55 metri kva...


280 €
или предлог цена
Денес 08:36Kancelariski prostor / Taftalidze 1

Se izdava kancelariski prostor vo renovirana kukja. Kukjata e samosto...


300 €
или предлог цена
Денес 08:13Kancelariski prostor vo Taftalidze 1

Se izdava kancelariski prostor vo renovirana kukja. Kukjata e samosto...


250 €
или предлог цена
Денес 08:13DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA

Se prodava reprezentativen deloven prostor vo Kisela Voda od 140 m2 n...


240.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 00:22Kancalarii i magacin vo Kumanovo 170m2

Izdavam deloven prostor od okolu 170 m2 . Kompletno namesten i oprem...


400 €
или предлог цена
Денес 00:03EDNOSOBEN STAN ZA DELOVEN PROSTOR

SE IZDAVA POD KIRIJA EDNOSOBEN STAN NA PRIZEMJE SO VLEZ I OD ULICA I ...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:18  НОВ ОГЛАС

Купувам деловен простор

Купувам деловен простор (20-30 м2) во Аеродром, предност е околината ...


25.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 22:49SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:11Izdavam Nova Kancelarija 28 m2 Centar

Odlicna lokacija! Glavna kancelarija! Priemen Del! Kuna! Kupatilo...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 17:38се изнајмува стан 56+Тераса 23м2, на приземје,.

се изнајмува стан во Штип на приземје заедно со надворешна гаража од ...


300 €
или предлог цена
Вчера 16:11Deloven kancelariski prostor 170m2 Aerodrom

renoviran kancelariski prosotor vo Aerodrom, vo delovna zgrada pozadi...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 15:44СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ ДО КАПИТОЛ МОЛ

Квадратура: 250 m² Се издаваат канцелариски деловни простории на сп...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 15:11Baram prostor (stan, prodavnica, kancelarija, garsonjera)

Baram 10-20m2 so sanitaren cvor za kancelarija vo taftalidze, karpos,...


50 €
или предлог цена
Вчера 15:09Delovni kancelarii pozadi capitol

Se izdava deloven prostor 70 m2 vnatresen prostor 10 m2 terasa 4 kanc...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:25Deloven prostor kaj bg ambasada

Se izdava deloven prostor-kancelarija kaj bg ambasada celosno renovir...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:25Se izdava deloven prostor 344m2 vo Centar kaj Kubus

s 3000 Iznajmuvame deloven prostor vo Centar,zgrada na Cubus.Ima 9...


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:16IZNAJMUVAME I PRODAVAME DELOVEN PROSTOR VO CRNICE OD 490M2

Iznajmuvame i prodavame deloven prostor od od 320m2i 170m2 okeanski p...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:15Se iznajmuva deloven prostor vo Karpos 1

Се изнајмува деловен простор во Карпош 1 карши Зоолошка градина со кв...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:14  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КИЧЕВО

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, БУЛ.ОСЛОБОДУВАЊЕ (ЗГРАДА КАЈ ПУЦКО ПЕТРОЛ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:57Stan vo Aerodrom na glavna ulica prizemje

Se iznajmuva stan na ulica 23 Oktomvri poranesna Vladimir Komarov. Na...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:23Деловн простор спорти Клуб на пратеници, Центар

Се продава деловен простор на Ул. Митрополит Теодосиј Гологанов бр. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00деловен простор 80м2 Центар

се издава празен деловен простор 80м2 во центар, на приземјe, со двор...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:37SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA MADZARI

Se izdava DELOVEN PROSTOR 83m2 pogoden za kancelarija i dr namena


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:36DELOVEN PROSTOR 25m2 50m2 75m2 100m2

SE IZDAVA deloven prostor, dukjani od 25m², 50m², 75m² do 100m² vo ko...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:47Kancelarii za iznajmuvanje od 100 do 350m2

Kancelariskite prostorii variraat do 350m2. Delovniot objekt e opr...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:46Nov deloven prosto vo Taftalidze kaj Mlecen Restoran

Agencija Casa iznajmuva nov deloven prostor vo Taftalidje 1 60m2 (kaj...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:31Страна 1 од 63

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам