Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
928 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava / For rent moderen deloven prostor 340m2

Se izdava (for rent) Deloven prostor 340m2 na dva sprata vo centar na...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во центарот на градот ( с’рмаале) 97м2 в...


250 €
или предлог цена
22 мај 16:45Промовирано

Деловен простор позади Универзална Сала

Се издава деловен простор со две нивоа. Квадратура на 1 ниво: 19 ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 мај 00:01Промовирано

Se iznajmuva deloven prostor

Vo selo Velmej pogoden za prodavnica magacin...


1 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Деловен простор / Останато

Денес 22:00Се издаваат/продаваат деловни простори во Охрид

Се издаваат деловни простори во строг центар на Охрид-ул.Партизанска ...


1 €
или предлог цена
Денес 21:40Deloven prostor vo Makedonka

Se izdava Nov Deloven prostor 250kv + kancelariski prostor 60kv + m...


По Договор
или предлог цена
Денес 21:26Masinsko cistenje na podovi

Vrsime masinsko cistenje na sekakov vid tvrdi povrsini za podetalni i...


111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 20:44SE PRОDAVA HOTEL ZAEDNO SO KUKJA NA VODNO

ШИФРА- 1552 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава Хотел со куќа ...


1.800.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 15:55HOTEL VO CENTAR

Agencijata nudi za prodazba odlicen relativno NOV HOTEL VO CENTAR na ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 15:16DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:50IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:50DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:49СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 220 М2

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 220 М2 НА КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 91 спроти мар...


29 МКД
или предлог цена
Денес 13:35Se izdava / For rent moderen deloven prostor 340m2

Se izdava (for rent) Deloven prostor 340m2 na dva sprata vo centar na...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Се Издава / Продава деловен простор

Се издава/продава деловен простор во центарот на Радовиш погоден за д...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija

Se izdava deloven prostor od 80m2 plus WC, Izleguva na ulica. Prost...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI 1 KAT DELOVEN PROSTOR+SUTUREN(PODRUM) VO NAJSTROG CEN...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 €
Денес 13:00Deloven I Magacinski Prostor

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:52Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
Денес 10:40Ekskluziven deloven prostor vo Centar

Се продава ексклузивен деловен простор со површина од 580м2 во нов мо...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 08:55Ekskluziven deloven prostor vo blizina na Grcka ambasada

Локација: ул. "Никола Тримпаре’’ бр 15 Објектот е лоциран во близи...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 08:54Stanbeno-deloven objekt

Se prodava stanbeno-deloven objekt na ulica dovledzik.Stanbeniot pros...


1 €
или предлог цена
Денес 08:14SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA STRUMICA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA PRIZEMNJE OD 250 M2 VO CENTAROT NA STRUM...


1 €
или предлог цена
Денес 08:07SE IZDAVAT DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA STRUMICA 110 M2

SE IZDAVAT DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA STRUMICA OD 110 M2 POGODEN ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:07HOTEL RIS za kazino ili starski dom

🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:04Deloven prostor / Dukjan Petrovec 60m2 Дуќан Петровец

*** 078 402 735 *** *** 078 402 735 *** Се ИЗНАЈМУВА деловен просто...


123 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 00:06For rent

Se izdava deloven prostor vo gjorce petrov.na glavna ulica na (vlez-i...


123.456 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 19:41Se prodava / se izdava dukan

Ul. Roza Petrova - BB , Kalimanova glava - vo zelenata zgrada (porane...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:09PRODAVAM OBJEKT KARSI SOBORNA CRKVA 500m2 NA 2 NIVOA

PRODAVAM OBJEKT OD 500m2 KARSI SOBORNA CRKVA 500m2 NA 2 NIVOA (-1 i -...


498.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 18:25СЕ ИЗНАЈМУВА деловен објект- продавница 200м2

Објектот е на главниот пат помеѓу с. Брвеница и с. Челопек, на крај о...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Деловен простор / Останато

Вчера 18:00SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR POZADI OPSTINA SV NIKOLE ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:48Se izdava fitnes klub-teretana

Teretanata e 140 m2 so posebni soblekuvalni i toaleti. Ima 27 spravi,...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:08Se prodava deloven prostor od 150m2 vo Kisela Voda

Се продава атрактивен деловен простор на приземје на ул. Димо Хаџи Ди...


1.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:19SE INAJMUVA 214 M2 DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

35942-CENTAR-se inajmuva 214 m2 deloven prostor vo Debra Maalo, prost...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:04SE PRODAVA DELOVNA ZGRADA SPROTI SISTINA

33817-ZLOKUKJANI-SPROTI SISTINA BOLNICATA SE PRODAVA DELOVNA ZGRADA S...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:00DELOVEN PROSTOR VO GTC, PRIZEMJE

34377-CENTAR-GTC sproti Slovenija sport, 48 m2, edna prostorija so dv...


169.920 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:00Се продава деловен простор во строгиот центар на КУМАНОВО

Се продава деловен простор во строгиот центар на градот Куманово, во ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:49Prodavam deloven prostor/dukjan vo GTC (Skopje)!

Se prodava deloven prostor/dukjan vo Gradski Trgovski Centar (GTC) - ...


48.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 11:34Se izdava deloven prostor

Jepet Lokali Me Qira Në Siperfaqe Prej 90m² Me*-Lokacioni Në Saraj Gl...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 10:47Se Izdava Deloven Prostor (Prizemje,Podrum i Dvorno Mesto)

Lokalot se naogja vo blizina na City Centar, vo ulicata nakaj Policis...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:29ДУЌАН НА ФРЕКФЕНТНА ЛОКАЦИЈА,КАРПОШ

* ШИФРА 6366 Импулс недвижности издава деловен простор- дуќан на фре...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 10:181 od najatraktivnite delovni prostori vo srceto na SKOPJE...

💣💣💣 BOMBASTIČNA PONUDA 💣💣💣 👉 samo za "GOLEMI GAZDI" 👈 >>>ek...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 10:04SE PRODAVA/FOR SALE "INTER FANTAZY"- deloven objekt

👉SPECIAL OFFER,samo vo CHANAK👈 SE PRODAVA/FOR SALE "INTER FANTAZY...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 10:03Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам