Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
297 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava deloven prostor vo TC Mavrovka

Se Prodava deloven prostor(dukan) za sekakva namena vo TC Mavrovka, N...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Деловен простор позади Универзална Сала

Се издава деловен простор со две нивоа. Квадратура на 1 ниво: 19 ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 мај 00:01Промовирано

DELOVEN PROSTOR OLIMPIKO

Se inajmuva deloven prostor vo TC Ollimpiko na 2 kat -120 + 50 pod...


850 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
980 €
03 мај 10:09Промовирано

Magacin 330m2

Izdavam magacin od 330m2 , 5 m visina, lizgacka vrata,sendvic krov, p...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 19:06Се издава магацин,плац

Просторот се наоѓа на излез од Прилеп кон М.Брод, има приклучок за ст...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:12Се издаваат магацини 50м2-500м2 утоварна рампа видео надзор

Магацините се посебни просториии преградени со ѕидови и клуч од истит...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 11:56Se izdava deloven prostor,objekt, magacin Naselba Ilinden

-Vnatresna povrsina 600m2 -Ograden plac-parking 1500m2 -Vnatresna e...


1.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 11:50Се Издава 400м2-Прилеп 078304113

Гумен под,тоалети со соблекувални и туш кабини, висина на таван 4метр...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:07Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:07Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38Deloven prostor 120 m2 - Lisice

Izdavam Deloven Prostor vo nas.Lisice potocno na ul.Todor Cangov na ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 07:37Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:08Се изнајмива деловен - магацински простор.

На влезот во Штип, на одлична локација покрај магистралниот пат Штип-...


По Договор
или предлог цена
05 јун 21:41HALA VO VIZBEGOVO 400m2+170m2

ШИФРА- 344 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Хала/Магацин ...


2.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

05 јун 16:10HALA VO VIZBEGOVO 400m2+170m2

ШИФРА- 344 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Хала/Магацин ...


2.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

05 јун 16:00Se izdava magacin 350m2 - odlicna ponuda!

Se izdava magacinski prostor od 350m2. Visina 5m, LED osveltuvanj...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Магацини

05 јун 11:50Magacin

Magacin 500 mk2 so dvor 3000mk2 so rampa trofazna struja kancelarii w...


1 €
или предлог цена
05 јун 11:43СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
05 јун 09:47Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН -МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР Локација :20 -ти километар с...


1 €
или предлог цена
05 јун 09:38Se izdava magacin so kancelarii

Se izdava deloven objekt za magacin ili proozvodstven pogon tvrda gra...


500 €
или предлог цена
05 јун 08:35Se izdava deloven objekt 1000 m²

Se izdava deloven objekt od 1000 m2 i 6 m visinana plac od 3000 m2. D...


7 €
или предлог цена
05 јун 08:35OBJEKTOT SE IZDAVA 130 m2

Ima trofazna struja. Se naogja na patot za Bistrica na 3km od Rakomet...


100 €
или предлог цена
05 јун 06:21Se izdava DELOVEN PROSTOR

Delovniot prostor se naogja vo bliznina makpetrol na patot za lavc...


1 €
или предлог цена
04 јун 22:51HALA VO PINTIJA - 1300M2

ШИФРА - 1515 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава хала, со канц...


900.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

04 јун 19:28HALA VO PINTIJA - 2600M2

ШИФРА - 1515 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава хала, со канц...


1.800.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

04 јун 19:28Se izdava deloven objekt

Objektot se naoga vo izlez od dracevo , potocno vo Studenicani moze d...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

04 јун 15:27DELOVEN PROSTOR-pod kirija

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-(дуќан) 30м2 и плац 300м2 во склоб на дуќан...


1 €
или предлог цена
04 јун 11:45Se izdava magacin

Se izdava magacin 200kv na pristapna lokacija do glaven pat pogoden Z...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Магацини

03 јун 15:48Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
03 јун 10:09Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со деловен и магацински простор за изнајмув...


4 €
или предлог цена
03 јун 04:59NOVA HALA/MAGACIN VO KISELA VODA

ШИФРА- 1299 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изјамува нова хала/маг...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јун 09:55se izdava magacini

dva magacini mozi da se delat 1magacin 750m2 2magacin 550m2


По Договор
или предлог цена
01 јун 09:54Se izdava magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor od 100m2. 0d 600m2 Poveke info na 07020...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 06:29Se izdava magacin / garaza vo Karposh 4 / TC Antiko

Se izdavaat 4 garazhi , od koi 3 se spoeni edna do druga , i imaat mo...


99 €
или предлог цена
31 мај 19:50Se izdava deloven prostor vo Kochani

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vo Kochani. Za povekje...


1 €
или предлог цена
31 мај 15:39DELOVEN OBJEKT SO MAGACIN VO VIZBEGOVO

Se prodava ili iznajmuva Deloven objekt vo Vizbegovo. Delovniot obje...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Магацини

30 мај 20:44Магацин во кругот на фабриката МЗТ

СЕ ИЗДАВА Магацин 300 м/2 во кругот на фабриката МЗТ на Прва Капија, ...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

30 мај 13:16IZDAVAM DELOVEN PROSTOR NA BITPAZAR

Kaj avtobuska Bitpazar


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

30 мај 11:32Se izdava podrum 15 m2 vo centar

Se izdava podrum 15 m2 vo centar pozadi Bugarska ambasada, (pozadi Id...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

26 мај 20:53МАГАЦИН со функционален простор и одлична локација

📢 Одлична можност за вашиот бизнис е овој магацин со површина од 215...


150.000 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Деловен простор / Магацини

25 мај 23:53Se izdava magacin

Se izdava magacinski prostor od 30 m2 vo naselba Lisice do staro disk...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

25 мај 11:19Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
25 мај 11:10Se izdava objekt za magacin vo Kumanovo.

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
24 мај 16:44Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам