Цела Македонија
                   
7675 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

POVOLNO GRADEZNO MESTO 10000 M2

Povolno mesto 10000 m2 so markica za gradba karsi Makpetrol od desna ...


По Договор
или предлог цена
04 јул 12:34Промовирано

Gradezno zemjiste na povolna lokacija

Се продава градежно земјиште на атрактивна локација во Општина Илинде...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 јул 14:26Промовирано

Pogolem plac na zemjishte

Se prodava pogolem plac na zemjodelsko zemjishte od treta klasa vo bl...


150 МКД
или предлог цена
Денес 09:49SE PRODAVA GRADEZEN PLAC VO KUCKOVO

prodavam plac vo kuckovo, so moznost za gradba na objekt za domuvanje...


25 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:46SE PRODAVA PLAC VO SOPISTE

Se prodava plac vo Sopište, 3355m2, vo gradežen reon. 7km od GTC. Mož...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:46PRODAVAM PLAC VO VOLKOVO

se prodava niva od 1503m2 vo volkovo vo blizina na zeleznickata stani...


15.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:46Plac vo Dolno Lisice ograden so kapija

Prodavam Plac ograden so kapija vo dolno lisice. So cist imoten list...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:44Се продава плац

Се продава плац во Волково на одлична локација со површина од 572 мет...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:42Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:41Се продава плац

Се продава градежен плац на ул. Ѓорче Петров, големина на плацот 461 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:41ORIZNA NIVA DO AVTOPAT VINICA BEROVO KAT. OPSTINA BLATEC

PRODAVAM ORIZNA NIVA 3594 m2. DO SAMIOT AVTOPAT VINICA-BEROVO, DO REK...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:40Niva vo naselba Dracevo

Nivata se najduva vo Dracevo pogodna za izgradba so kompletna dokumen...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:37PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 09:32Локација за фотонапонска централа

Се продава локација за фотонапонска централа во с. Ново Лагово Прилеп...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:24Ždanec

Se prodava plac vo Źdanec so dve markici za gradenje,moze i da se del...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:23Plac za gradba vo blizina na Prespansko Ezero, S.Pokrvenik

Prodavam plac vo selo Pokrvenik, 2674m2, na odlicna lokacija vo centr...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:21PLAC SO MARKICA

Se prodava gradezna parcela vo centralniot del na Ohrid vo naselba Vo...


150 €
или предлог цена
Денес 09:15Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
Денес 09:09Се продава 2 плаца

Се продават 2 плаца во населба добрашане локација : пред кланица спро...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 08:53plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

СЕ ПРОДАВА плац на 2837/61 со 3581 м2 позади Набизи -Струга . ПЛ...


20 €
или предлог цена
Денес 08:52Продаваме плац 10400м2 Идризово

Продаваме плац во Идризово,10400м2 (од кои 8000м2 се градежно земјишт...


25 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:51SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC, VEDNAS NAD BENZISKATA MAKPETROL-PLETVARSKO DJADE 50...


25 €
или предлог цена
Денес 08:45Се продава две парцели во индустриска зона

Се продава две парцели во индустриска зона после кривината кај слада...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:41Lokacija za zgrada A2 Kapistec-CENTAR

075 30 20 46 ***ke ve molam procitajte go cel oglas** -lokacija: ...


450.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:34Katlanovsko Kozle EkoRAJ 1000 I 3000m2

Katlanovsko Kozle na 30 km od Skopje za tocno pola saat so kola doaga...


10.500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:32Се продава Нива

Се продава нива од 2629 м2 на место криволица викано (Ливадски пат) в...


1.700 €
или предлог цена
Денес 08:18ПЛАЦ ЗА ГРАДБА - А1

Се продава плац за градба со категоризација А1 во Црниче со чиста имо...


16.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:09  НОВ ОГЛАС

se ptodava niva blizu etno selo

se prodava niva blizu etno selo mosa mel mlin blizu avotopat ima voda...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 08:04Земјиште со маркици за градба

Се продава земјиште со две маркици за градба(А1) во Ѓорче Петров во б...


140.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:01Градежно земјиште на екстра локација

Се продава градежна парцела со површина од 477м2 на мирна локација во...


65.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:01Se prodava plac vo Marino 300 kvadrati

Se prodava plac vo Marino 300 kvadrati vo blizina na crkvata.Placot e...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:40Место на сам пат за Нижеполе / Нижополе / Nizepole Nizopole

Се продава идеална половина од парцела на самиот пат за Ниже Поле вед...


1 €
или предлог цена
Денес 07:36Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
Денес 07:23PLAC ZA VIKEND KUKA VO S. LAKI VINICA

Se prodava plac na mnogu mirna i cista lokacija vo s.Laki Vinica, pla...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:15Se prodava plac vo s. Meseista vo blizina na avtopatot

Se prodava plac vo s. Meseista vo blizina na avtopatot. Moze da se gr...


123 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Плацеви и Ниви

Денес 07:14PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:58Gorno lisice plac niva

Gorno lisice do samiot pat pred mostot nad markova reka placot e so c...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:53ZEMJISTE ZA INDUSTRISKI OBJEKT

Se prodava zemjiste od 1948 m2 vo m.v.Trliste - Rajkova Kukja - Kuman...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 06:34Нива над село Трстеник

Се продава нива веднаш над село Трстеник место викано Ѕурилово.


5.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 05:04Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


60 €
или предлог цена
Денес 04:22ATAR NA S.ZDUNJE---GOSTIVAR

Br. na parcela 159


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 01:57Плац Стопански двор ОБИКОЛНИЦА Plac Stopanski Dvor OBIKOLNIC

Na ledinata nad kluckata. Otvoren pogled kon Skopje. Odlicna lokacija...


33 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:26Страна 1 од 192

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам