Цела Македонија
                   
427 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Магацини

Вчера 20:37Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov (cvrsta gradba beton, obsien so sendvic panel) magacin...


790 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

Вчера 16:56  НОВ ОГЛАС

Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov (cvrsta gradba beton, obsien so sendvic panel) magacin...


790 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

Вчера 16:52  НОВ ОГЛАС

Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov (cvrsta gradba beton, obsien so sendvic panel) magacin...


790 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

Вчера 16:29  НОВ ОГЛАС

Magacin/Garza vo Taftalidze/Тафталиџе

Izdavam suteren od 36m2 vo Taftalidze na ul.Damaska so dimenzii 12m x...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 11:20Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Ла...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

Вчера 10:39Се продава МАГАЦИН MAGACIN и куќа во ДРМА

Продавам Магацин и Куќа во Дрма Петровец на главна улица во близина н...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

Вчера 10:12Hala

Se idava hala 8*15m ul Novo Kumanavo Cena po dogovor Pogodna za s...


12.345 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

Вчера 09:40Издавам подрумски простор

Издавам подрумски простор од 30 м2 за магацин во Дебар Маало кај слат...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

Вчера 05:14MAGACINI DUKANI DELOVEN PROSTOR

se izdavat magacini so razlicna golemina od 50 do 500 m2 isto taka se...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

03 окт 20:08Izdavam magacin

Izdavam magacin na glaven pat (Kravarski pat)


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

03 окт 19:59Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor patog kon kvantaski madjari Skopje Tel:071...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

03 окт 17:48Se iznajmuva magacin od 100m2 vo Kisela Voda

Се изнајмува магацин од површина 100м2 во Припор,Кисела Вода. Може и ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

03 окт 17:09Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini vo Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

03 окт 15:08Magacinski deloven prostor od 350-550m2 vo Centar

nudime za iznajmuvanje magacinski deloven objekt vo Avtokomanda blizu...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

03 окт 14:00PLAC -ASFALT. 5000M2 VO INDUSTR. G1 ZONA DO ZELEZNICKA PRUGA

SE PRODAVA ASFALTIRAN PLAC 5300M2 + 1700M2 NASTRESNICA VO INDUSTRI...


197.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

03 окт 12:11Прод. М А Г А Ц И Н И - Р А Б О Т И Л Н И Ц И

продавам магацини 1. 50 м2 2. 87 м2 двор 171 м2 до индустриск...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

03 окт 11:06SE IZNAJMUVA HALA SO KANCELARII VO GORNO LISICE

IMPULS AGENCIJA izdava Deloven Objekt-hala so Kancelarii. Objekto...


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

03 окт 10:44Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena dvesta deset m2 objekt po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

03 окт 10:11Se izdava magacin

Magacinot se naogja vo stopanski dvor odma nad obikolnica video nadzo...


3 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Магацини

03 окт 07:37Магацин во Отех

Продавам магацини во Отекс позади бензиска пумпа Црна река на улица ж...


400 €
или предлог цена
Охрид

Магацини

02 окт 21:57Се Издава Магацински Простор 150м2

Се наоѓа во Населба Перо Чичо позади ПИН ПЕТРОЛ на главната улица.Иде...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

02 окт 17:36Se izdava podrum 90 m2 za magacin blizu do auto skola hirda

Podrum so 90 m2 za magacin plastiqarska ulica blizu do avto shkola h...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

02 окт 16:18Magacin vo Karpos 70m2

Magacinot se naogja na glavna ulica Teodosij Gologanov, sproti porane...


200 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
11.999 €
Карпош / Скопје

Магацини

02 окт 14:24СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ОД 300М2

СЕ ИЗДАВА, комплетно опремен деловен простор (магацин), со канцеларии...


1 €
или предлог цена
Штип

Магацини

02 окт 13:25PRODAVAM 40.KV.DELLOVEN PROST VO SKOPJE ÇAIR

GO IZDAVAM 100.EV.PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR VO...


20.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

02 окт 11:50iznajmuvam magacin

iznajmuvam magacin so kvadratura od 76m2 vo krugot na poranesna fabri...


86 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
5.200 €
Прилеп

Магацини

02 окт 11:50iznajmuvam magacin 239m2

iznajmuvam magacin od 239m2, vo krugot na poranesna f-ka partizanka p...


263 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

02 окт 11:48PRODAVAM PLAC 1200 NASELBA KARPOŠ R.KUĆA.

Prodavam plac naselba Karpoš Rajkova Kuća informacii 071 363 240 C...


15 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

02 окт 11:03Se Izdava Magacinski prostor

Magacinski prostor so povrsina od 700 m2, od koi ima kancelariski pro...


1 €
или предлог цена
Струмица

Магацини

01 окт 20:24Изнајмувам магацин - гаражен простор 140m2 x 2.8m magacin

ОПИС: Изнајмувам магацински простор 141m2 со висина 2.88m. Просторо...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

01 окт 18:27Magacinski prostor/ Магацински простор/ Deloven prostor

Se iznajmuva magacinski prostor so povrsina od 200 m2 na super lokaci...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

01 окт 14:00Se izdava magacin 60 m2 vo pazarot

Se izdava magacin vo pazarot 60 m2, vo samiot dvor ima mesto za parki...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

01 окт 13:21Магацин/Деловен објект

Објект со површина (8м*16м) 128м2 изграден на парцела од 1700 м2 на и...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

01 окт 04:05Izdavam hala vo Mepos

Izdavam hala od 89m2 vo krugot na Mepos slobodna od 01.09.2022. Pove...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

30 сеп 19:20Se prodavaat objekti poranesna Kravarska farma vo Belce

Se prodavaat 3 objekti so dvorno mesto od 1500m2 vo poranesna Kravars...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Магацини

30 сеп 16:46Izdavam magacinski i deloven prostor

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


400 €
или предлог цена
Битола

Магацини

29 сеп 22:58Magacin магацин iznajmuvanje prostor изнајмување простор

Sekogas imame predmeti koi sakame da gi zacuvame, a nemame kade da gi...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

29 сеп 20:36SE IZDAVA MAGACIN VO AERODROM

SE IZDAVAАТ MAGACINI/ POGODNI I ZA RABOTILNICA VO DELOVEN OBJEKT VO A...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

29 сеп 14:56SE IZDAVA MAGACIN VO OPSTINA SARAJ 375m2

SE IZDAVA MAGACIN VO OPSTINA SARAJ DO TEHNICKIOT PREGLED VIA MAGACINO...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Магацини

29 сеп 13:10Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам