Цела Македонија
                   
320 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

menuvam kiosk plasicen

Menuvam kiosk plastocen 2x2 imam i eden 2x4 moze i z...


1 €
или предлог цена
Денес 00:26KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI KANCALARISKI K...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:25KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI PROIZVODI PO E...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:25KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

MONTAZNI KONTEJNERI VIKENDICI KABINI CUVARI I DRUGO KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:25NAJ EFTINI CENI VO MAKEDONIJA KONTEJNERI KONTEJNER

PROIZVEDUVAME MONTAZNI KONTEJNERI IMAME I NA LAGER SEKAKVI DIMENZII P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:25KUKJA KUKICKI VIKENDICA VIKENDICI KONTEJNERI BARAKI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI PROIZVODI ZA P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:24KUKI VIKENDICI BARAKI KONTEJNERI MAGACINI

delovni prostorii sekakvi vidovi na montazni proizvodi ken panel vi n...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:24KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI

KEN PANEL TE 070 706 116 POVELETE


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:23KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI VIKENDICI KONTEJNERI KUK...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:23BRVNARI KONTEJNERI VIKENDICI VIKENDICA KONTEJNER KUKJI

SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI KONTEJNERI VIKENDICI CUVARI KABINI ZA OBEZ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:22BRVNARI KONTEJNERI VIKENDICI VIKENDICA KONTEJNER KUKJI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI PROIZVODI PO EVROPSKI ST...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:22KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MOBILNI KONTEJNERI MONTAZNI VIKEN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:22VIKENDICI KUKI BARAKI KUKICKI KONTEJNERI PO EVROPSKI STANDAR

VIKEND KUKI ZA SITE KLIENTI PO EVROPSKI STANDARTI NAJ EVTINO U MK I P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:22MONTAZNI KONTEJNERI KONTEJNER VIKENDICI KUKI KUKICKI GARAZI

MONTAZNI KUKJI VIKENDICE VI NUDI KEN PANEL PROIZVODI PO EVROPSKI STAN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:22KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI BRVNARI

KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:21KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI

MONTAZNI VIKEND KUKJI KONTEJNERI ZA POVEKE INFORMACII TE 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:21KUKJA KUKICKI VIKENDICA VIKENDICI KONTEJNERI BARAKI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI PROIZVODI ZA P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:21KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI KONTEJNERI I DRUGO


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:21KEN BARAKA KIOSK TRAFIKA 18M² 4x4.5M

4 na 4.5 metra visoka okolu 3 metri CENA 1500€ ☎️ 078 411 200


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 16:09KIOSK TRAFIKA BARAKA KEN KUKICKA 18M²

18m² 4x4.5m na 3.2m visina Se naogja vo avtokomanda karsi makpetrol ...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 16:08  НОВ ОГЛАС

Prodavam baraka vo Vlae

Prodavam baraka vo Vlae Sredeni dokumenti Na ulica Botun br18 b P...


69.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 09:10prodavam baraka vo zelezara moze zamena

barakava e stara treba da se rusi ili renovira so 2 vleza 148 m2 e ba...


6 €
или предлог цена
23 мај 20:15Се продава деловен простор!

Се продава деловен простор на автобуската станица во Неготино со повр...


1 МКД
или предлог цена
23 мај 19:28Se prodava Furgon, Prikolka

Se prodava Furgon, Prikolka prisposobena za magacinski prostor ili za...


1 €
или предлог цена
23 мај 09:55МЕНУВАМ - ПРОДАВАМ ТРАФИКА ЗА ГАРАЖА ИЛИ ДРУГО

Menuvam -prodavam ,trafika za garaza , kola ili drugo - dajte ponuda...


700 €
или предлог цена
23 мај 06:49Ken

Ken na prodazba 2,5 na 2,5 so instalacija za struja Vrtete na ovoj br...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

22 мај 19:20Kiosk

Prodavam Ken 2,5 na 2,5 so instalacija za struja.Vrtete na ovoj broj ...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

22 мај 18:23Ken Baraka 4×3

Ken Baraka 4×3 mnogu sacuvan tel 070 270 984 070 270 984


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

21 мај 16:42KONTEJNERI OD BETON SO IZOLACIJA

KONTJNERITE SE 5X2.5M SO IZOLACIJA POGODNI ZA VIKENDICI KANCELARII I ...


698 €
или предлог цена
21 мај 07:18Продавам Кен

Продавам Кен 2.5 на 2.5 Вртете на овој број 078-323-927


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

19 мај 15:35Montazni kontejneri, kancelarii, cuvari

Izrabotka i prodazba na kompletno opremeni kontejneri pogodni za mont...


По Договор
или предлог цена
19 мај 07:39Kiosk Baraka

Se prodava ili izdava Kiosk 11m2. lociran na avtobuska vo Kumanovo...


По Договор
или предлог цена
18 мај 08:41BARAKA VO NASELBA LISICE

Baraka vo naselba lisice 100m2 Dvorno mesto 240m2 CENA 140.000€


140.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

17 мај 11:47Se kupuva baraka so dvor taftalidze, taftaligje- okolu mlece

Se bara da se kupi baraka do 70m2 na plac od 110m2 vo predel na tafta...


100.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бараки, киосци, трафики

16 мај 16:20Се продава расклопена финска барака 90м2

Се продава демонтирана финска барака 90м2 од Тафталиџе во одлична сос...


2.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Бараки, киосци, трафики

16 мај 13:00prodazba na baraka so dvorno mesto vo naselba lisice

Број на соби: 3 Квадратура: 56 m² Број на спратови: 1 спрат Греење...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

16 мај 07:58барака

продавам барака со доградба 88-м2 со дворно место 286 м2. легализиран...


75.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

15 мај 20:30BARAKA ,Polska kuka,

Prodavam BARAKA,dim.200 na 300 sm, namena za polska kuka,...


30 МКД
или предлог цена
14 мај 20:48KONTEJNER - VIKEND KUKA

DIMENZIJA NA KONTEJNEROT 5M x 2.4 M STAKLENA POVRSHINA 2 M x 2.35 M ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.900 €
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

14 мај 06:35KONTEJNER ZA POVEKE NAMENI

DIMENZIJA 6m x 2.4m x 2.4 m VO IZRABOTKATA SE KORISTENI KVALITETNI ...


3.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

14 мај 06:33Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам