Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:40Поволно користен мебел

ПОВОЛНО Се продава многу поволно 1. Кревет на спуштање, купен пред ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Вчера 13:00dnevna soba komlet

Se prodavaat dva kauci, tri fotelji masicka , tri elementi i televizor


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:29Stollici stolovi

Stolicite se tie na slika edna stolica 700 denari ses stolovi


700 МКД
или предлог цена
- 88 % Попуст
6.000 МКД
05 дек 22:02Trosed,dvosed,fotelja

Se prodava +389 77938155


550 €
или предлог цена
05 дек 09:15Prodavam masa so ogledalo

Prodavam masa komplet so ogledalo od mediapan krem boja


2.000 МКД
или предлог цена
05 дек 07:06Se prodava petosed,frizider i kujna

Se prodava odlicno socuvan petosed koj se spusta, dimenzii 250 x 190 ...


9.000 МКД
или предлог цена
05 дек 06:46Мебел од дневна соба

Контакт само на 070 222 106 Се продава добро сочуван, квалитетен м...


500 €
или предлог цена
04 дек 16:03PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNA SOBA ( KOMODI,KLUB MASI,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

04 дек 15:54Garnitura trosed dvosed fotelja

Garnitura trosed dvosed fotelja i masa komplet 15.000 denar


15.000 МКД
или предлог цена
04 дек 13:30Dnenva soba

garniturata e kupena 2018 300 cm x 220 cm Sanduk za stavanje raboti...


35.490 МКД
или предлог цена
04 дек 12:22Se prodavat site raboti sto se na slikata

Se prodavat site raboti sto se na slikata. Kontakt 071256153 *****


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

03 дек 21:18Koplet dnevna soba

HİTNO prodavam namaştaj za dnevna soba - Agolna garnitura - Trosedo...


550 €
или предлог цена
03 дек 16:55Зиден Кревет-Wall Bed

Изработуваме зидни кревети по нарачка. Извонредно лесно се спуштаат и...


850 €
или предлог цена
03 дек 15:28Komplet mebel za dnevna garnitura Komoda I gardarober

Komplet mebel za dnevna garnitura Komoda I gardarober Kako I trpezari...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

02 дек 19:34TROSED/DVOSED/FOTELJA(SITE NA PUŠTANJE)

Se prodava trosed,dvosed i fotelja, site se puštaat, maximalno sočuva...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
02 дек 13:07Продавам комплет намештај

Продавам комплет намештај тросед, фотелја,комода.Бела боја


1.000 €
или предлог цена
01 дек 20:45Продавам намештај Барок

Се продава комплетно некористен барок стил намештај,прекрасен....од з...


7.000 €
или предлог цена
01 дек 20:45Barok Garnitura

Hitno prodavam Barok stil drvena garnitura za dnevna soba Garniturat...


520 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
530 €
01 дек 13:08Koristen mebel

Poradi selenje se prodavam koristen mebel .radijatori .prozori pvc C...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

01 дек 06:54zavesi skoro novi

zavesa 3m(6M) X2.4m 1600denari ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 ное 14:40Тросед, двосед, фотеља и табуретка

Тросед, двосед, табуретка и фотеља од Југоекспорт. Гарнитурата е една...


10.000 МКД
или предлог цена
28 ное 17:19Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


1 €
или предлог цена
26 ное 21:02Продавам елементи за дневна соба

Тросед, двосед, фотеља, клуб масичка, комода за ТВ и трпезариска маса...


1.500 €
или предлог цена
26 ное 16:12Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
24 ное 22:28Plakar za dnevna soba i hodnik

Prodavam komoda za dnevna soba Siva ì bella boja Dozhina 280 cm Dlab...


20.000 МКД
или предлог цена
24 ное 10:05Komoda+Garnitura+Klub masa

Se prodava komoda(farban medijapan), garnitura ( eko koza) , i klub m...


1 €
или предлог цена
23 ное 10:21sufinjer

sufinjer za baraka


250 €
или предлог цена
22 ное 17:02Se prodava Trosed dvosed i fotelja

Se prodava detski krevet Tel.070459690


4.000 МКД
или предлог цена
20 ное 21:21Dnevna soba

Prodavam garnitura 2+1+1 site se na puštanje, foteljata e 90x200 a dv...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

19 ное 12:16Unikatni ogledala

- Unikatni ogledala - racna izrabotka - drvo od smreka Cena: ...


130 €
или предлог цена
13 ное 16:14Клуб масичка и трпезариска

Лесно се отвара Малку користена


5.999 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.250 МКД
11 ное 14:39Prodavam komoda klub masicka i masa so 6 stolici

Komoda-medijapan/iverica-250 evra Klub masa-100 evra Masa i 6 stoli...


850 €
или предлог цена
11 ное 08:21MEBEL

Se prodava komplet mebel od trosoben stan: dnevna soba i hodnik. Pov...


По Договор
или предлог цена
10 ное 10:09Kufer samsonite

Kufer samsonite


3 МКД
или предлог цена
08 ное 07:59Гарнитура за дневна кревет,фотеља,комода

Исправна во добра состојва мебел за дневна соба како нови фотеља со ...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 ное 17:29Se izdava kuka na kirija ili magacin

8 sobi Solarno Grenje na radiatori Garaza Dvor Kuqata se naoga ...


220 €
или предлог цена
02 ное 21:29MOLERAJ . GLETUVANJE . FASADI

Moleraj belo 25 den kvadrat. Gletuvane 1.5 euro Lepak mreza 1 euro ...


1 €
или предлог цена
02 ное 15:08TEPISONI KVALITETNI KAKO NOVI

Kvalitetni tepisoni kako novi


3.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Комплетна дневна соба

02 ное 09:29Komodi, fotelja i masa za dnevna/detska soba

Rabotite se na prodazba poedinecno ili site zaedno. Se naogjam vo H...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

01 ное 18:01Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам