Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
232 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Garnitura

Se prodava garnitura ekokoza 3+3+2+1


60.000 МКД
или предлог цена
26 јун 10:04Garnitura za sedenje

Trosed, dvosed I fotelja


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

23 јун 19:13Se prodava hotelski inventar

Se prodavaat celosno opremeni hotelski sobi, hotelski inventar: kreve...


По Договор
или предлог цена
18 јун 12:46Povolno

Star mebel,plakari,kreveti,trpezariska masa,biblioteka,povolno.


1.000 €
или предлог цена
15 јун 20:02Се продава гарнитура и комода за дневна соба

Целосна гарнитура и комоди за опремување на дневна соба , зачувана , ...


500 €
или предлог цена
11 јун 15:16Се продава мебел

Се продава комплет дневна соба, добро сочувана, изработена од висок и...


15.000 €
или предлог цена
08 јун 14:57Prodavam prekrasen namestaj

Prodavam luksuzen namestaj po odicni ceni. Prodazbata e poradi selidba


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

07 јун 08:13kujni komodi plakari idr

poveke sliki na facebook krystijan mebel


1 €
или предлог цена
06 јун 17:53kujni komodi plakari idr

poveke sliki na facebook kristijan mebel


1 €
или предлог цена
04 јун 14:06Komlet garnitura

Se prodava trosed dvosed i fotelja so masička dobro sočuvani i ne se ...


10.000 МКД
или предлог цена
04 јун 10:33Се продава ИТНО,тросед,

Се продава ИТНО,тросед, двосед и фотеља зачувани во добра состојба, т...


333 МКД
или предлог цена
28 мај 13:00Poradi selenje se prodava:Klub masa, dve fotelji

Magi 077 67 11 47


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

26 мај 17:23половна гарнитура

Се продава тросед, двосед и фотелја, пловно, сочувани, со механизам н...


10.000 МКД
или предлог цена
18 мај 12:26regal od Meblo Slovenija

Mnogu ubav regal ne e osteten kako nov so dva element I I dvokrilen...


9.000 МКД
или предлог цена
16 мај 11:22mebel

- detsko krevetce 160/40 - masa 110/70 so 2 stola i klupa - sobna...


1 €
или предлог цена
03 мај 12:07Siéqel & STOCKMAN

Dizajnerska kukla od paris


370 €
или предлог цена
23 апр 03:04Детска соба за девојче

Продавам детска соба цена 500 евра. Домензии: Плакар 1- 222x52x49 Пл...


500 €
или предлог цена
14 апр 22:59KOMPLET MEBEL ZA OPREMUVANJE KUKJA-STAN

PRODAVAM KOMPLET MEBEL ZA OPREMUVANJE STAN ILI KUKJA. KUJNA SO FRIZI...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

12 апр 21:05Komoda so masa i 6 stola

Komoletno zacuvana masa i komoda so 6 stola kupena od SIMPO....masata...


300 €
или предлог цена
10 апр 19:20Се продава

Се продаваат 2 фотељи, масичка, плакарче и кревет. Информации на теле...


13.500 МКД
или предлог цена
09 апр 16:04IZRABOTKA NA DRZACI PO MERKA

Izrabotka na metalni drzaci i nogarki za masi,komodi, klub masi nadvo...


По Договор
или предлог цена
25 мар 20:42Se prodava

Se prodava. Lezaj 190x140 na spustanje -4000den Dve fotelji Termo ...


1 €
или предлог цена
24 мар 01:10Se prodava

Se prodava. Lezaj 190x140 na spustanje -4000den Dve fotelji Termo ...


1 €
или предлог цена
22 мар 16:32Kompleten mebel za dvosoben stan

Se prodava kompleten mebel za dvosoben stan Agolna garnitura Klub m...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

16 мар 16:56Целосна детска соба

Се продава целосна детска соба за две деца


28.000 МКД
или предлог цена
21 фев 18:43Izrabotka na dnevni sobi

Dnevni po mera


1 €
или предлог цена
20 фев 21:46Тросед двосед фотеља

Продавам половни тросед,двосед и фотеља со агол цена 4500 денари Тро...


4.500 МКД
или предлог цена
15 фев 19:19Regal

Socuvan i zdrav regal.


10.000 МКД
или предлог цена
15 фев 18:19Сочувана кожна гарнитура во комбинација со мебел штоф

Продавам комплет гарнитура комбинација кожа и мебел штоф. Гарнитурата...


25.000 МКД
или предлог цена
11 фев 14:32Се продава тросед, термо печка, трепезариска маса, гарнитура

Тросед (шарен) на пуштање - 5000 ден. Гарнитура (тросед на пуштање,...


По Договор
или предлог цена
09 фев 18:40СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТ ДНЕВНА СОБА И ТРПЕЗАРИЈА

Се продава комплет дневна соба и трпезарија во одлична состојба и кор...


По Договор
или предлог цена
01 фев 23:09Kompletna dnevna soba

Malce koristeni i mnogu socuvani, trosed, dvosed, 4 fotelji, edna gol...


1.050 €
или предлог цена
16 јан 00:56Mebel Bojoski IZRABOTKA NA MASI

IZRABOTKA NA TRPEZARISKI ,CLUB MASI povejce informaci na linkot ...


1 €
или предлог цена
09 јан 15:02KOMPLET NAMESTAJ PORADI SELIDBA

Poradi selidba prodavam kompleten namestaj kako na fotografiite, uvez...


По Договор
или предлог цена
08 јан 18:29МЕБЕЛ ЗА ДНЕВНА И СПАЛНА СОБА!!!

Се продава одлично сочуван мебел: 1. Два плахари - 6000 ден; 2. Гар...


По Договор
или предлог цена
12 дек 09:54Се продава половен намештај

Се продава: -комода (од југоекспорт, венге боја, во одлична состојба,...


По Договор
или предлог цена
11 дек 21:07Se prodava Itno i eftino

Se prodavaat elementi za dnevna soba so mehanizam na meko zatvaranje ...


5.500 МКД
или предлог цена
09 дек 01:17KOMPLET NAMESTAJ PORADI SELIDBA

Poradi selidba prodavam kompleten namestaj kako na fotografiite, uvez...


По Договор
или предлог цена
26 ное 17:07ДНЕВНА СОБА - комплет

1.Комода од квалитетно дрво и стакло 2. Маса од дрво и стаклена повр...


249 €
или предлог цена
14 ное 14:31Neutralizator Serb -Neutralizator na stetni zracenja

ЕДИНСТВЕНИОТ СВЕТСКИ ПРИЗНАТ НЕУТРАЛИЗАТОР НА ШТЕТНИ ЗРАЧЕЊА СЕРБ ЛЕ...


4.000 МКД
или предлог цена
04 ное 21:29Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам