Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
251 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Се продава седмосед во одчилна состојба

Седмосесот е во одлична состојба за повеќе информации контактирајте. ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

13 сеп 13:37Промовирано

LANGSTED Тепих 60x90см/IKEA

Код на производ: 304.239.32 Категории: Килими Карактеристики на п...


1.160 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

12 јун 14:30PORADI SELIDBA SE PRODAVA KOMPLET MEBEL

* Trpezariska masa (masivno drvo-italijanska) -> 350€ * Trosed, dvose...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

16 мај 18:49Persiski kilimi (Makedonski Folklor)

Made in Macedonia Socuvani 100 % volna Parce 2000 dimenzii 2x3m


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

05 мај 23:28Osvezuvac na vozduh

Se prodava ispraven osvezuvac i razladuvac na vozduh skoro nov. Ne e ...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Останато

01 мај 11:01TRI D DIZAJN OGLEDALA OD MEDIJAPAN

OGLEDALO SO DIMENZIJA 120X80 OD MEDIJAPAN od 4500 do 8500


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

30 апр 11:43DEKORATIVNI PREGRADNI PANELI

DEKORATIVNI PANELI OD DRVO I MEDIJAPAN ,NESEKOJDNEVNI LUKSUZNI RESENI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

30 апр 11:42Prodavam unikatno ogledalo od medijapan

unikatno ogledalo od medijapan novo nekoristeno so dimenzija 90 cm


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

30 апр 11:42Prodavam ogledalo od medijapan unikat

Prodavam unikatno ogledalo od medijapan vo 3df izrabotka,novo nekoris...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

30 апр 11:42Се продава покуќнина

Се продаваат 6 трпезариски столици Греачи за радијатор детско кр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

30 апр 07:36Теписи

Продавам два теписи во одлична состојба. Димензии: 150*230 - цена 2...


32 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

16 апр 11:05Taburetka CHESTER 150x50

MEBEL’S 075621019


4.000 МКД
или предлог цена
07 апр 20:14Ресторански столици

Се продаваат 30 дрвени столици, од кои 6 без грбна перничка и 45 мета...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дневна соба / Останато

06 апр 12:17STRANDMON Табуретка/IKEA

Код на производ: 503.004.16 Карактеристики на производот: > Материј...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

03 апр 14:00Ламби

Изработуваме уникатни ламби од чамово дрво, во боја и со дезен по ваш...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

31 мар 18:13HOL Помошна маса

Код на производ: 701.613.20 Карактеристики на производот: > Матери...


3.260 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

19 мар 11:34LUNNARP Помошна маса

Код на производ: 703.990.20 Карактеристики на производот: > Матери...


3.580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

19 мар 11:29Се продаваат плакари за ходник со закачалки и огледало

Се продаваат комплет плакар за ходник (81х43см и висина од 222см) и п...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

16 мар 16:41Prodavam racno izraboteni podmetachi

Racno izraboteni drveni podmetachi i rachno crtani po zhelba. Odat 6 ...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

08 мар 20:12KVISSLE Организер за документи/IKEA

Код на производ: 901.980.30 Карактеристики на производот: > Материј...


1.960 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

08 мар 16:39TJENA Кутија со капак 32x35x32 см/ Ikea

Код на производ: 204.673.18 Карактеристики на производот: > Матер...


580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

08 мар 16:10TJENA Кутија со капак 25x35x20 см IKEA

Код на производ: 904.673.29 Карактеристики на производот: Материја...


570 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

08 мар 15:58SE PODARUVA

Podaruvam racno izraboteni rezbi na drvo 070465973


По Договор
или предлог цена
18 фев 16:36NOT Подна ламба за читање / бела/IKEA

Код на производ: 803.048.75 Карактеристики на производот > Матери...


1.730 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

15 фев 14:50LERSTA Подна ламба/IKEA

Код на производ: 001.106.40 Карактеристики на производот > Матери...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

15 фев 14:43TJENA Кутија со капак/организатор/IKEA

Код на производ: 204.692.99 Карактеристики на производот: > Материј...


580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

12 фев 17:34DRONA Кутија/организатор/IKEA

Код на производ: 302.192.81 Карактеристики на прозиводот: > Материј...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

12 фев 17:28DRONA Кутија/организатор/IKEA

Код на производ: 402.179.55 Карактеристики на прозиводот: > Материј...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

12 фев 17:23DRONA Кутија/организатор/IKEA

Код на производ: 903.992.17 Карактеристики на прозиводот: > Материј...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

12 фев 17:16FLADIS Корпа/IKEA

Код на производ: 603.221.73 Карактеристики на производот: > Материј...


1.160 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

12 фев 17:02Prodavam boljerce, aspirator, klub i rabotna masa ...povolno

- Niskomontazen boljer Ariston Andris RS 10 nekoristen nov ... 2500 d...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

09 фев 00:12Lusteri

Se prodavaat 3 lusteri za vo dnevna trpezarija i kunja,so elektronika...


100 МКД
или предлог цена
31 јан 20:47Антистатик вариолајт

Употребуван пластифициран вариолајт со должина на шина 180цм, должина...


3.500 МКД
или предлог цена
29 јан 13:53BISSA Чевларник со три фиоки / бела/IKEA

Код на производ: 102.427.39 Карактеристики на производот > Матери...


3.380 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

23 јан 15:15TRONES Чевларник/ икеа

Код на производ:003.973.07 Карактеристики на производот: > Матери...


2.180 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

23 јан 15:11BISSA Чевларник со две фиоки / црно-кафена/икеа

Код на производ:902.484.26 Карактеристики на производот > Матер...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

23 јан 15:06BISSA Чевларник со три фиоки / црно-кафена/IKEA

Код на производ: 502.484.28 Карактеристики на производот > Матери...


3.380 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

23 јан 15:03BISSA Чевларник со две фиоки / бел/Икеа

Код на производ:502.427.37 Карактеристики на производот > Матер...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

23 јан 15:02LENNART Метален фиокарник/Ikea

Код на производ: 303.261.77 Карактеристики на производот > Мат...


1.160 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

15 јан 15:55METALNI KOSNICI ZA DRVA

Izrabotka na metalni kosnici za drva dimenzijata e L-50 cm, isfarbani...


900 МКД
или предлог цена
25 дек 13:18Novogodisni elki piramidi

🎄🎄🎄 Komplet so.sijalicki Najgolem izbor🎉🎉 Elka piramida 🌟🌟...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

23 дек 20:31Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам