Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42Промовирано

TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:30Дизајн на сите 2д-3д простории во ДОМОТ

дизајн на вашиот дом 3д 2д цена и повеке информации на вибер


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:02Se prodava komplet dnevna soba po povolna cena

Mebelot za dnevna soba sodrzi: 1 masa (80x120cm, 50cm visina) 1 komo...


350 €
или предлог цена
Вчера 20:54  НОВ ОГЛАС

Garnitura i Regal - Top

Prodavam garnitura i regal Garniturata e cista koza od Simpo Vranje....


350 €
или предлог цена
Вчера 20:52Prodavam komoda klub masicka i masa so 6 stolici

Komoda-medijapan/iverica-250 evra Klub masa-100 evra Masa i 6 stoli...


850 €
или предлог цена
Вчера 08:11Izrabotka na mebel po merka

Izrabotuvame sekakov vid medel po merka -kujni -spalni sobi -detski s...


100 €
или предлог цена
Вчера 00:43Se prodava dnevna soba

Se prodava komplet dnevna soba kupena od Jugoexport : - trosed 195...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

09 авг 17:40Мебел за дневна и детско креветче

Мебел за дневна и детско креветче


1 МКД
или предлог цена
08 авг 09:05Se prodava kamin

Cena po dogovor Vrtete samo na ovoj broj 070855592


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

07 авг 19:19Гарнитура,маса,детска соба

Се продаваат детска соба,трпезариска маса,тросед твосед: тел за конта...


10 €
или предлог цена
07 авг 17:19TEPISONI KVALITETNI KAKO NOVI

Kvalitetni tepisoni kako novi


3.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Комплетна дневна соба

07 авг 09:51RENOVIRANJE

KOMPLETNO RENOVIRANJE, RENOVIRAJ EFTINO -plocki -molerisuvanje -str...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

07 авг 01:01Полици ѕидни нови

Купени две полици од ИКЕА бела боја 110 см должина, 26 см ширина, и ...


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

06 авг 23:55Se prodava garnitura

Se prodava zacuvana garnitura, trosed, dvosed, taburetka, klub masicka


15.000 МКД
или предлог цена
04 авг 11:52Poloven mebel

Funkcionalen mnogu socuvan zdrav mebel za dnevna ,salon,spalna , masa...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 12:50Два кревети + клуб маса + тв

Два кревети со пуштање Маса клуб со бар Телевизор


9.500 МКД
или предлог цена
03 авг 05:23Se prodavat site raboti sto se na slikata

Se prodavat site raboti sto se na slikata. Kontakt 071256153 *****


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

02 авг 22:51Garnitura Agol cos... komoda dva dela

Garnitura agol cos za sedejne vo odlicna sostojba nova na pustanje 29...


30.000 МКД
или предлог цена
31 јул 02:29Prodavam trosed,dvosed,trpezarija,masicki

telefon za kontakt : 070 / 248 859 1.Prodavam trpezariska masa i ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

30 јул 14:30Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


1 €
или предлог цена
30 јул 10:57MEBEL

Se prodava komplet mebel od trosoben stan: dnevna soba i hodnik. Pov...


По Договор
или предлог цена
30 јул 09:38Domasen Mebel

Informacii na 070345974


По Договор
или предлог цена
29 јул 17:57Dnevna soba

Se prodavaat: garnitura zacuvana 15000 den; masichka 5000 den; komoda...


1 €
или предлог цена
29 јул 15:39zavesi skoro novi

zavesa 3m(6M) X2.4m 1600denari ...


25 €
или предлог цена
27 јул 18:12Mnogu zacuvan mebel!

Rabotite se premnogu zacuvani, kako novi.


1 МКД
или предлог цена
26 јул 20:24Tepih

Tepih


30 €
или предлог цена
24 јул 01:58Sedmosed, fotelja i komoda

Vo solidna sostojba Kontakt : 076923233


150 €
или предлог цена
23 јул 10:04Зиден Кревет-Wall Bed

Изработуваме зидни кревети по нарачка. Извонредно лесно се спуштаат и...


700 €
или предлог цена
19 јул 13:18PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNA SOBA ( KOMODI,KLUB MASI,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

14 јул 08:32Izrabotka na proizvodi od drvo i metal

Izrabotka na proizvodi od drvo i metal: Raftovi, Masi, laptop masic...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

12 јул 04:46Се продава половен ентериер од дневна соба

1. Масичка со комода + 3 коцки за на ѕид 2. Кожна гарнитура


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

08 јул 11:39Dnevna soba

продавам комплетна дневна соба од СИМПО


1 €
или предлог цена
06 јул 11:15MOLERAJ . GLETUVANJE . FASADI

Moleraj belo 25 den kvadrat. Gletuvane 1.5 euro Lepak mreza 1 euro ...


1 €
или предлог цена
29 јун 19:54Мебел од масивно дрво и кожна гарнитура

Продавам мебел од чисто масивно дрво 3 витрини и трепезариска маса со...


12.500 МКД
или предлог цена
28 јун 07:03Kompletna dnevna soba

Симпо тросед и две фотељи. Комода дрвена и салонско масиче, округло с...


22.000 МКД
или предлог цена
18 јун 16:42КОМПЛЕТ ДНЕВНА СОБА

Тросед, две фотељи, табуретка, стилска масичка, две натказни и тепих ...


5.000 МКД
или предлог цена
16 јун 08:58stan vo topansko

se prodava stan vo topansko prizemje 2 spalni sobi salon so kujna ...


63.000 €
или предлог цена
15 јун 20:46Mebel

Koristen necel mesec skoro nov


1.200 €
или предлог цена
09 јун 03:44MNOGU SOCUVANI TROSED,DVOSED,FOTELJA

SE PRODAVAAT KOMPLET TROSED DVOSED,FOTELJA I DVETE MASICKI. TELEFON ...


8.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

07 јун 21:14Se prodavaat dve fotelji i dve vitrini

Se prodavaat dve fotelji i dve vitrini. Cena po dogovor. BROJ ZA KON...


По Договор
или предлог цена
06 јун 22:33Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам