Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам гарнитура

Продавам комплет гарнитура тросед, двосед и фотеља во одлична состојб...


17.000 МКД
или предлог цена
23 јун 12:52Промовирано

Мебел од масивно дрво и кожна гарнитура

Продавам мебел од чисто масивно дрво 3 витрини и трепезариска маса со...


12.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:03Prekrasni sliki kvalitetni

Se prodavaat tri sliki 70 x50 izdaboteni mnogu kvalitetni so staklo I...


3.000 МКД
или предлог цена
25 јун 13:40se PRODAVA garnitura KLUB MASA I 6 TRPEZARISKI STOLICI

Се продава гарнитура 21.000 денари (двосед, тросед со механизам за пу...


1 МКД
или предлог цена
24 јун 08:34Гарнитура,маса,детска соба

Се продаваат детска соба,трпезариска маса,тросед твосед: тел за конта...


10 €
или предлог цена
24 јун 08:11TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
23 јун 16:47Prodavam pokuknina

Prodavam pokuknina od stan pred prodazba, mebel, garnitura, komplet k...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

22 јун 22:47Se prodava garnitura

Se prodava zacuvana garnitura, trosed, dvosed, taburetka, klub masicka


15.000 МКД
или предлог цена
21 јун 12:31Dnevna soba

продавам комплетна дневна соба од СИМПО


1 €
или предлог цена
21 јун 10:15Komplet dnevna

Se prodava regal ( 364*240) Dva kreveti ,dve fotelji i masicka


3.000 МКД
или предлог цена
20 јун 16:27Kompletna dnevna soba

Симпо тросед и две фотељи. Комода дрвена и салонско масиче, округло с...


22.000 МКД
или предлог цена
18 јун 16:42Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


1 €
или предлог цена
18 јун 08:17Namestaj za dnevna soba

Se prodavat masa so 6 stolici Dva troseta i dve foteli Komoda so v...


По Договор
или предлог цена
17 јун 14:23Poloven mebel

Funkcionalen mnogu socuvan zdrav mebel za dnevna ,salon,spalna , masa...


1 МКД
или предлог цена
17 јун 12:28КОМПЛЕТ ДНЕВНА СОБА

Тросед, две фотељи, табуретка, стилска масичка, две натказни и тепих ...


5.000 МКД
или предлог цена
16 јун 08:58stan vo topansko

se prodava stan vo topansko prizemje 2 spalni sobi salon so kujna ...


63.000 €
или предлог цена
15 јун 20:46Agolna garnitura, Klub Masa, Komoda

Se prodadaavat: Agolna garnitura: 1.87x0.73x0.44 ...


500 €
или предлог цена
15 јун 18:47Prekrasni sliki

Se prodavaat dva para na trodelni sliki prekrasen dizajn mnogu eftin...


2.500 МКД
или предлог цена
13 јун 23:56vo odlicna sostojba

sedmosed , fotelja , . komplet samo 150 €


По Договор
или предлог цена
11 јун 20:05Mebel

Koristen necel mesec skoro nov


1.200 €
или предлог цена
09 јун 03:44MNOGU SOCUVANI TROSED,DVOSED,FOTELJA

SE PRODAVAAT KOMPLET TROSED DVOSED,FOTELJA I DVETE MASICKI. TELEFON ...


8.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

07 јун 21:14Se prodavaat dve fotelji i dve vitrini

Se prodavaat dve fotelji i dve vitrini. Cena po dogovor. BROJ ZA KON...


По Договор
или предлог цена
06 јун 22:33slovenija les

Povolno, prodavam nova dnevna so vrteno sedmosed , regal, fotelja, ma...


По Договор
или предлог цена
04 јун 23:34super sostojba klasika

prodavam komplet garnitura za dnevna soba : regal 3 dela x 96 cm, ...


По Договор
или предлог цена
04 јун 23:33Tepih

Tepih


30 €
или предлог цена
04 јун 07:50Зиден Кревет-Wall Bed

Изработуваме зидни кревети по нарачка. Извонредно лесно се спуштаат и...


700 €
или предлог цена
02 јун 09:27Se prodava dneven namestaj

Prodavam trosed dvoset fotelja masicka masa i stolovi i vitrin...


1 €
или предлог цена
31 мај 20:34MEBEL

Se prodava komplet mebel od trosoben stan: dnevna soba i hodnik. Pov...


По Договор
или предлог цена
31 мај 09:38zavesi skoro novi

zavesa 3m(6M) X2.4m 1600denari ...


2.500 МКД
или предлог цена
30 мај 09:09СЕ ПРОДАВА КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ

ПОВОЛНО!!! ИТНО-Се продава , комплет спална соба.


1 МКД
или предлог цена
29 мај 12:08RENOVIRANJE

KOMPLETNO RENOVIRANJE, RENOVIRAJ EFTINO -plocki -molerisuvanje -str...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

28 мај 13:07Se prodava dnevna soba

se prodava dnevna soba tip Lotus od Jugoeksport vo odlicna sostojba. ...


15.000 МКД
или предлог цена
28 мај 13:00Prodavam mebel i aparati za domacinstvo

Se prodava slednoto: Trpezariska masa 160x90 so 40 cm del na izvlekuv...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

28 мај 09:00Продавам гарнитура за седење

Продавам гарнитура за седење со клуб маса, трпезариска маса со 6 стол...


300 €
или предлог цена
27 мај 18:06Komoda+Garnitura+Klub masa

Se prodava komoda(farban medijapan), garnitura ( eko koza) , i klub m...


1 €
или предлог цена
26 мај 02:07Мебель за дневна

Се продава мебел за дневна. Медиапан. Не е користена.


1 €
или предлог цена
25 мај 22:23Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
22 мај 11:30Половен мебел за дневна соба и трпезарија

Се продава половен мебел, со следнава спецификација: 1. Трпезариска ...


1 €
или предлог цена
17 мај 09:40PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA MEBEL ZA DNEVNA SOBA ( KOMODI,KLUB MASI,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

16 мај 18:27Kompletna dnevna soba

Prodavam kompletna dnevna soba: regal, trosed, dvosed, taburetka, mas...


100 €
или предлог цена
16 мај 13:56Prodavam garnitura za sedenje trosed, fotelji, taburetka

Prodavam trosed 3 fotelji drvo vo kombinacija so stof vo odlicna sost...


13.000 МКД
или предлог цена
14 мај 10:53Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам