Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1510 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Детска соба за девојче

Продавам детска соба цена 500 евра. Домензии: Плакар 1- 222x52x49 Пл...


500 €
или предлог цена
14 апр 22:59Промовирано

Se prodava garnutura od Simpo

Garnitura od Simpo, kako nova, mnogu malku koristena, bez i edna greb...


50.000 МКД
или предлог цена
09 апр 20:40Промовирано

Garnitura itno

Se prodava poradi mal prostor kupena 900€ se prodava 320€


320 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
420 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 00:34Garnitura vo odlicna sostojba

Se pridava komplet garnitura trosed, dvosed fotelja i masa vo dobra s...


300 €
или предлог цена
Вчера 23:45sedmosed i fotelja

Se prodava sedmosed zaedno so fotelja mnogu malko koristeni. Dimenzi...


16.000 €
или предлог цена
Вчера 22:34Sedmosed

Se prodava sedmosed poloven socuvan maksimalno moze da se vidi na lic...


120 €
или предлог цена
Вчера 20:11Garnitura za sedenje

Se prodava garnitura za sedenje (trosed, dvosed i fotelja). Garnitur...


12.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 19:32СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНА ДНЕВНА СОБА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТ ДНЕВНА СОБА ДОБРО ЗАЧУВАНА. * ТРОСЕД * ДВЕ ФО...


320 €
или предлог цена
Вчера 19:07  НОВ ОГЛАС

SEDMOSED - GARNITURA

Sedmosedot e da nerecam nov Kupen e pred 3 meseci Edniot del se...


18.900 МКД
или предлог цена
Вчера 18:36AGOLNA GARNITURA

Prodavam agolna garnitura vo dobra sostojba bez mehanizam, moze da se...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 18:32Prodavam trosed I dve fotelji

Garniturata e vo dobra sostojba, kupena od Tehnokoop. Se prodava komp...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 18:27prodavam fotelji na spustanje

prodavam dve fotelji na spustanje,edna do druga sluzat i kako dvosed ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 18:07  НОВ ОГЛАС

Аголна Гарнитура 160x90

Се продава Аголна Гарнитура со димензии160x90


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:55Sedmosed...

Se prodava sedmosed prilicno zacuvan,fotelja i malo masice...cena po ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46Agolna garnitura

Prodavam aglona garnitura,kako nova!!Garniturata e so mehanizam i se ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:19Гарнитура (тросед, и три фотелји)

Гарнитурата е во добра состојба, зачувана со две големи и една помала...


5.900 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 16:39Garnitura De Marco - od Simpo

Se prodava garnitura trosed, dvosed i fotelja De Marco od Simpo stara...


19.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 16:14Agolna garnitura za samo 12000 den

Garniturata e stara 5 God I e vo odlicna sostojba. Plus se spusta za ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:54Se prodava garnitura

Se prodavaat 2 crveni trosedi isti so mehanizam za pustanje, 1 dvosed...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36Garnitura - Trosed, dvosed, fotelja i 2 taburetki

Prodavam komplet garnitura. Trosed, dvosed, fotelja i 2 taburetki.


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.500 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:27Garnitura od Feydom - Gemini M

Продавам аголна гарнитура од FEYDOM - GEMINI M, koристена две години ...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:00SE PRODAVAT GARNITURI SOCUVANI KAKO NOVI SUPER CENA

Se prodavat garnituri od mnogu dobra i udobna koza, socuvani se kako ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:48Продавам гарнитура тросед двосед

Продавам гарнитура со скаени потпирачи и седишта од материјал. Гарни...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:28Garnitura od masivno drvo Orev !!!!!!!!!

Gariyurata e maksimalno zacuvana...za podetalni ifo na tel 075 88655...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:20Prodavam agolna garnitura eko koza/stof

Agol garnitura so sedecki del stof a korpusot eko koza koja se izlupi...


20.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.000 МКД
Вчера 12:09>>> GARNITURA agolna <<< NOVA <<<

Se prodava Agolna Garnitura MARLEN kupena pred 3 meseci . Tapacirot e...


25.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
26.000 МКД
Вчера 11:38Garnitura za sedenje trosed fotelja krevet na otvaranje

Se prodavaat MOZE I ODDELNO trosed fotelja I ODDELNO krevet na otvara...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 11:33Povolna garnitura

Se prodava povolna dobro socuvana garnitura. 075232305


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32Garnitura Eko koza

Trosed-2,2.m1 Dvosed-1.7,m1 i Fotelja-1,2.mi eko koza od Simpo V...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:29Trosed dvosed fotejla eko koza

Se prodava garnitura eko.koza odlicen dizajn osteten e samo gorniot ...


16.900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:24Trosed i dvosed

Prodavam odlicno zacuvana garnitura trosed dvosed i masicka.garnitura...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 10:56Garnitura

Garnitura so mehanizam za pustanje. Sungerot e vo odlicna sostojba


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:30Se prodava Garnitura

Se prodava Garnitura- Trosed, Dvosed i Fotelja Cena po Dogovor . ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:27Се продава гарнитура

Се продава гарнитура во добра состојба.


100 €
или предлог цена
Вчера 09:23AGOLNA GARNITURA EFTINO

Prodava agollna garnitura so dimenzii 3metri so 2.10 gi prodavam zosh...


10.000 МКД
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 09:18Agolna garnitura

Se prodava agolna garnitura, kupena od Feydom,malku koristena,so di...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:35Garnitura za dnevna soba

Продавам гарнитура за во дневна соба. 1 Седмосед 1 Тросед 2 Фотелј...


29.000 МКД
или предлог цена
17 апр 23:41Се продаваат два кауча, две фотејли и табуретка

Димензии на каучите: 210 см должина, 60 см висина, 50 см ширина на по...


1 МКД
или предлог цена
17 апр 20:55аголна гарнитура

agolna garnitur 140cm x 220


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

17 апр 20:40Се продава аголна гарнитура со механизам за спуштање

Се продава аголна гарнитура и фотеља одлично сочувана со механизам за...


300 €
или предлог цена
17 апр 20:34продавам тросед, двосед и фотеља

Продавам тросед , двосед и фотеља купени од Симпо . Троседот и двос...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.500 МКД
17 апр 20:32Garnitura LUCIA

Prodavam solidno socuvana garnitura trosed+dvosed+fotelja-"Lucia" od ...


По Договор
или предлог цена
17 апр 19:59Страна 1 од 38