Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani

Prodavam trosed dvosed i fotelja ,koristeni,odlicno socuvani, trosedo...


6.999 МКД
или предлог цена
06 мај 17:19Промовирано

Trosed

Trosed. Se pusta


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 08:34prodavam 2 socuvani trosedi za 6000

prodavam kreveti socuvani so po 4 pernicinja dimenzii pusten 2m na 14...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 07:39  НОВ ОГЛАС

kreveti

Se prodavaat dva kreveti malce koristeni


10.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 23:11Trosed so mehanizam

Se prodava trosed, so mehanizam za spustanje, kupen pred 1godina za ...


350 €
или предлог цена
Вчера 21:27Се продава кревет

Се продава кревет не е користен. Инфо 071370305. Должина 2м Ширина ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:00Trosed

Se prodava trosed dobro socuvan funkcionalen e bez mehanizam se izvle...


6.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 20:31Se prodavaat

Se prodavaat evtino masi stolici ,trosed dvosed, krevet i krevet za p...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:20se prodava trosed na pustjane

dobro socuvan koristen nepolni 2 godini informacij na telefon 075207...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:13Prodavam 2 Troseda (so mehanizam)

Prodavam 2 Troseda proizvedeni vo VARDAR Mebel, kupeni za 36.000den d...


15.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 15:21Тросед, стол и фотеља

Се продаваат Тросед, стол и фотеља. 078279521


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 12:41Двосед,тросед и фотеља

Се продаваат двосед,тросед,фотеља и два каучи. Контакт : Љупчо 071...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:28Два каучи и три фотељи-ЗА ТАПАЦЕРИ

Се продаваат два каучи за тапацери. Цена минимална Контакт Љуп...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:27Trosed

Trosed ( del od garniturata "ДАБЛИН" ) na prodazba vo МЕБЕЛ ВИ. 218 ...


16.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:40Se prodavaat dva kreveti

Se prodavaat dva kreveti na preklop cuvani vredi da se vidam


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 09:59Treosed malku koristen

Krevetot e so moznost za spienje so dimenzii 220 so stranici (190sm l...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 09:44Кауч( тросед)

Се продава кауч(тросед), користен, во добра состојба. Должина 215 см ...


3.500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Троседи

18 мај 23:24Moderen Klik Klak

Trosedot e vo super sostojba i dobar materijal boja siva.Dimenzii te ...


8.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

18 мај 15:28ПОДАРУВАМ ДВА СТАРИ ТРОСЕДИ-КАУЧИ

Подарувам два стари троседи-каучи (види слики). Ваша обврска е само ...


По Договор
или предлог цена
18 мај 12:35Se prodavaat Trosed i dvosed

Se prodavaat samo komplet trosed i dvosed kupeni od simpo i malku kor...


8.000 МКД
или предлог цена
18 мај 08:232 Trosedi

Se prodavaat 2 trosedi kako na slikata. Dimenzii na spushten trosed l...


200 €
или предлог цена
17 мај 21:44Dva lezai (kauc, trosed)

Dva isti lezai (kauci) standarda golemina 190x75 so dusek i latofleks...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

17 мај 19:51Trosed se prodava,kauc,krevet

Se prodava trosed socuvan 220x120 Koga ke se pusti e 220x140 ****...


8.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Троседи

17 мај 14:23Trosed klik klak i Agolna garnitura. Kako novi. Evtino

Аголната Гарнитура е црна со сиво, поседува кутија за постелнина и се...


19 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

17 мај 12:30Продавам италијанска софа

Софа италијанска, функција на тросед, убава комфортна со гламурозен и...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

17 мај 11:21Се продава тросед

Се продава клик-клак тросед. Должина 2 метри. Цена: 4500 денари. Теле...


4.500 МКД
или предлог цена
17 мај 08:39Trosed, тросед, kauc, кауч. софа, sofa

Prodavam malku koristen kauc /trosed. Kupen od kristona damil 17000 p...


9.200 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Дневна соба / Троседи

16 мај 17:30TROSED

Trosed malku koristen


4.000 МКД
или предлог цена
16 мај 12:27prodavam 2 trosedi za 6000

prodavam kreveti socuvani so po 4 pernicinja dimenzii pusten 2m na 14...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

16 мај 07:40Mehanizam za trosed ..

Mehanizam za trosed so latofleks.. ..nekoristen..info na 070 296 385


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Троседи

16 мај 01:25prodavam trosed

prodavam trosed vo dobra i ocuvana sostojba so vrven kvalitet


5.500 МКД
или предлог цена
15 мај 17:17Kako nov trosed so sandak se spusta vo krevet 200x160!

Se prodava trosed proizveden vo MKD, kupen pred 3.5god za 16.000den! ...


8.000 МКД
или предлог цена
15 мај 12:57TROSED-KAUČ SO SO SPUŠTAJNE-SOČUVAN

Prodavam Trosed-Kauč,dosta sočuvan i kvaliteten,se otvara i za spiejn...


5.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Дневна соба / Троседи

15 мај 11:23Тросед во мебел штоф

Димензии 220x90 Лиле 075298153


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Троседи

14 мај 22:05prodavam 2 socuvani trosedi za 6000

prodavam kreveti socuvani so po 4 pernicinja dimenzii pusten 2m na 14...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 мај 21:21Trosed so dve fotelji

Se prodava trosed so dve fotelji za 100 evra


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 мај 17:56Se prodavaat dvosed i trosed

Se prodavaat koristeni dvosed i trosed, vo dobra sostojba. Podignuvan...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

12 мај 15:27TROSED I DVE FOTELJI

ITNO prodavam trosed i dve fotelji, se ravlacat za spienje, vo mnogu ...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 09:05Trosed Primavera Sipad

Се продава тросед ПРИМАВЕРА една гаодина користен - Димензии 220/90,...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

11 мај 23:45Trosed Krevet Тросед Кревет

Во добра состојба еден 1500 ден. Двата за 2500 ден. На продажба сам...


1.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

10 мај 22:54Тросед Кревет

Продавам Нов Тросед -кревет купен пред 3 дена поради грешна мерка Ин...


15.000 МКД
или предлог цена
10 мај 11:17Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам