Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
189 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masa

Socuvana


2.000 €
или предлог цена
23 мај 19:11Промовирано

Prodazba na nerestavrirani retro fotelji (fotelja, фотељи)

Site se vo originalna sostojba, nerestavrirani. Pptrebno im e pretapa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 08:50Fotelji retro za restavracija

Fotelji retro za restavracija solidna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 18:01Prodazba na retro fotelji (fotelja, фотељи, фотеља)

Informacii na 078290259


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 07:55Dve fotelji

Se prodavaat dve fotelji koi se pretapacirani. Dimenzii 60x78. Cena 4...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 јун 22:21Prodavam stolica klackalka

Prodavam stolica klackalka so stolce za noze


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 јун 19:32Фотеља 85 х 105 х 95

Се продава половна фотеља дим. 85 х 105 х 95 цм


2.199 МКД
или предлог цена
04 јун 16:48Taburetki po 1000den.

Se prodavaat 2 taburetki. Cena 2000den. za dvete. Edna taburetka 100...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 јун 15:09Кожна модерна фотеља

Кожна црвена фотеља користена многу краток период буквално како нова.


290 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

04 јун 14:34Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 јун 10:32Две фотељи и табуретка

Фотељите и табуретката се домаќински зачувани како нови. Купени се од...


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 11:26Prodavam Fotelji od Masivno Drvo

Foteli od masivno drvo od holandija sochuvani & ispravni 100evra komp...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Фотељи

03 јун 10:18Prodavam Stilska Fotelja

Stilaka fotelja 50evra


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Фотељи

03 јун 10:18Fotelja

Совршена фотеља за седење, лежење и релаксирање. Оваа фотеља е препол...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

02 јун 03:01PRODAVAM NOVA KOZNA FOTELJA CRVENA KOZA

🆕 PRODAVAM NOVA KOZNA FOTELJA CRVENA KOZA ⬇️ 🔴 CENA 100€ ☎️📱 TEL...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

01 јун 23:13Fotelja malku koristena,eftino

Malku e koristena,odrzuvana i dobra ,kvalitetna izrabotka.


1.300 МКД
или предлог цена
01 јун 16:47Fotelja na rasklopuvanje MOJCA SIMPO 90x110x80

МОЈЦА фотелја за седење/спиење на расклопување со механизам. Пуштена ...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 16:46FOTELJA VO DOBRA SOSTOJBA - POVOLNO

Prodavam dve socuvani fotelji po cena od 900 den. po fotelja


900 МКД
или предлог цена
01 јун 11:27Fotelja na rasklopuvanje

Fotelja na rasklopuvanje


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

31 мај 19:30PRODAVAM FOTELJA SIMPO

Prodavam edna fotelja od garnitura kupena od simpo. Poradi nemanje p...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

31 мај 17:49fotelji

prodavam dve retro fotelji vo dobra sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
31 мај 11:03Fotelja i dvosed

Se prodava fotelja i dvosed koi se sega tapacirani i ne se koristeni....


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 мај 07:02Kozna fotelja so mehanizam-Jugoeksport

Kozna fotelja so mehanizam kupena od Jugoexport.Se prodava poradi sel...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

29 мај 22:47PRODAVAM LAZY BAG

Prodavam fotelja od crna eko koza,malku upotrebuvana i socuvana.Fotel...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

28 мај 19:05Фотељи

Се продаваат две ретро фотељи за 3000 мкд


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

28 мај 11:59Фотељи

Две фотељи Симпо


3.500 МКД
или предлог цена
28 мај 11:13Воздушна фотеља

Димензии 107×104×69 Убава и удобна,кратко користена,речиси нова,без о...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

26 мај 16:30Retro fotelji

TAPACIRANJE I PRODAZBA NA RETRO FOTELJI MOB. 077 551 519


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 мај 08:48FOTELJA NA NADUVUVANJE KAKO NOVA EDNAS UPOTREBENA 1300. DEN.

FOTELJATA E DOBIENA ZA RODENDEN NO SEGA NEE POTREBNA MALIOT PORASNA I...


900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

24 мај 17:05Retro fotelji

Novi i Kompletno restavrirani фотеља фотељи fotelja https://www.inst...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 мај 21:47Retro fotelja Фотеља фотелја

Se prodava polovna retro fotelja vo super sostojba fotelji retro


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 мај 20:16PELLO Релакс фотеља/IKEA

Код на производ: 500.784.64 Карактеристики на производот > Боја: ...


6.680 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 мај 13:46LAZY BAGS LARGE NOV!!!

Se prodava Nov Lazy Bags Large kupen od Polyesterday(Print.Mk)po cena...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

22 мај 10:36FOTELJI/FOTELJA

Prodavam dve fotelji cena 500 denari od fotelja moze i poedinecno


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

21 мај 17:24Se prodava relax fotelja

Се продава релакс фотелја многу малку користена и во одлична состојба.


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

21 мај 12:49Фотелја Isabella

Многу малце користена во одлична состојба, купена од Југоекспорт стил...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мај 22:55Retro fotelji ( fotelja фотеља фотељи)

Се продаваат повеќе инфо на телефон 071258544


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

18 мај 13:23Lazy bag fotelja

Lazy bag fotelja golema ,nova!


2.000 МКД
или предлог цена
17 мај 17:56POÄNG Релакс фотеља/IKEA

Код на производ: 692.408.23 Категории: Фотељи Карактеристики на пр...


9.080 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

16 мај 14:51Се продава фотеља

Се продава фотеља малку користена.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

13 мај 22:20FOTELJA

Foteljata e vo super sostojba i mnogu konforna za sedene, gratis i pr...


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
Демир Хисар

Дневна соба / Фотељи

13 мај 00:37Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам