Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
503 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klub masa / Клуб маса

Се продава клуб маса од масивно дрво орев комплет со метални ногари с...


350 €
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

Денес 12:51



Trpezariska masa

Trpezariska masa kupena od Jysk so 4 stolici komplet 5mm staklo deb...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 09:53



Mermerna klub masa, mala masa, kafe masa

Се продава малку користена мермерна клуб маса купена од ​Исток Мермер...


150 €
или предлог цена
Денес 09:19



Се продава ИТНО! Маса JUSK NYBORG 60х110 метал/стакло

Масата е нова и некористена, во перфектна состојба. Истата се прод...


5.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 09:02



Klub Masicki

Se prodavaat novi klub masicki izraboteni od visoko kvalitetna iveri...


1.990 МКД
или предлог цена
Вчера 23:29



Klub masa

Se prodava zacuvana klub masa zaedno so dopolnitelno staklo vrz nea s...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 22:42



Staklena masa/masicka

Masa od staklo na trkalca kako nova 150x90x49cm, lesno se rasklopuva ...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 20:57



Izrabotuvame prekrasni masi od masivno drvo

Imame na raspolaganje sekakov vid na drvo za izrabotka na masi so epo...


500 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

Вчера 19:34



Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotuvam unikatni masicki od masivno drvo i epoksidna smola, prefe...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

Вчера 19:34



Masa za vo dnevna soba

Prodavam mase za vo dnevna soba, dimenzii na maseto 120x120cm, stak...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:58



Trpezariska masa na razvlekuvanje 6 stolici

Trpezarija 90x160 so moznost da se razvlece do 90x200 6 stolici Telef...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 17:18



Маса со столови

Се продава маса со 6 столови во одлична состојба


1.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дневна соба / Маси

Вчера 16:44



Klub masicka

Prodavam masicka za vo dnevna soba,nova koristena samo mesec dena. 0...


4.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.950 €
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:29



Masa

Se prodava nova masa


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:39



TREPEZARISKA MASA

TREPEZARISKA MASA


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:04



Klub masa Polupajak od Quercus & Sin

ДРВЕНА КЛУБ МАСА со оригинални ногарки. Полупајак. Одма достапна. ...


15.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Маси

05 јун 22:59



Лепа Брена од Кверкус и Син. Дури и цената и е привлечна.

Ова дабова клуб маса ја нарековме Лепа Брена. Мазно, фино обработено ...


15.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Маси

05 јун 22:59



KLUB MASI Tri sestri od Quercus & Sin.Komplet ili poedinecno

Три сестри - клуб маса ОЛГА буково дрво, висина 49см, димензии 89см ...


1 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Маси

05 јун 22:59



Unikatna i univerzalna NEZNA KLUB MASA od Quercus & Sin

НЕЖНА КАФЕНА КЛУБ МАСА Нежна класична ниска маса од буково дрво б...


21.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Маси

05 јун 22:58



Клуб масичка НОВА медијапан

Масата е купена на 23.05.2023. Ја продавам истиов ден поради грешка ...


10.000 МКД
или предлог цена
05 јун 15:28



Клуб масиче

Масата е од медијапан 110х60


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
05 јун 14:37



Se prodava trpezariska masa od MEDIJAPAN

Masata e kupena pred 3 godini mnogu zacuvana. Se prodava poradi nema...


11.000 МКД
или предлог цена
05 јун 11:10



Prodavam Masicka Nadkasna

Masicka nadkasna 60cm. Cena 40e.


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

05 јун 10:48



Prodavam Klub Masa

Stilska klub masa 1300cm x560x450 cm 75e.


75 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

05 јун 10:48



Prodavam Stilska Klub Masa

Stilska klub masa 65evra


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

05 јун 10:48



Prodavam Klub Masicka

Klub masa 115cm x55cm 25 evra


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

05 јун 10:48



KRUŽNA MASA 120sm

Se prodava drvena, kružna masa, 120sm,vo dobra sostojba, komplet so s...


1 €
или предлог цена
05 јун 07:39



Трпезариска маса со 6 столици - Цреша

Се продава трпезариска маса - дрво со 6 столици


150 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
5.000 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

04 јун 20:33



Клуб маса 120х80

Клуб маса за во дневен престој. Масата е во одлична состојба. Има стр...


7.000 МКД
или предлог цена
04 јун 17:46



SE PRODAVA Izrabotena od masivno drvo

Izrabotena od masivno drvo


3.000 МКД
или предлог цена
Крушево

Дневна соба / Маси

04 јун 14:33



Masicka za dneven prestoj

Masa za dneven prestoj so prostor za skladiranje 4 taburetki pod nea....


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

04 јун 10:38



Trpezariska masa so 6 stolici od masivno drvo

Prodavam trpezariska masa so 6 stolici izrabotena od masivno drvo vo ...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

04 јун 10:26



nova masicki

Se prodava nova ne koristena masicki za vo dnevna


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 05:43



PRODAVAM DVE KLUB MASI OD MASIVNO DRVO "JUGOEKSPORT"EXTRA

PRODAVAM DVE KLUB MASI OD MASIVNO DRVO "JUGOEKSPORT"EXTRA SOCUVANI, K...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

03 јун 09:49



Masi plotni tv komodi orev buka dab drvo

Astal dooel Skopje vi nudi najrazlicni proizvodi od drvo za enterier ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

03 јун 06:32



Se prodava masa

Se pridava masa so pustanje bez stolici


4.000 МКД
или предлог цена
02 јун 14:38



klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

02 јун 12:54



Unikat klub masa

Unikat klub masa so star dab preku 200god.i kostrukcija od brusen ino...


17.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

02 јун 12:42



Izeabotka na masi od inox

Izrabotka na masi i enterieri od inox ogradi i sekakov vid na bravari...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

02 јун 12:42



Trpezariska masa mnogu socuvana EFTINO маса трпезариска

KONTAKT BROJ ---075-665-046 Trpezariska masa komplet so 4 stolcina ...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 12:16



Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам