Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komoda / skaf

Prodavam polovna komoda skaf. Cena: 100 den. Imam dve isti.


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:06komoda od sjaen medijapan

se prodava komoda od sjajen mediapan 180x180 bez ostetivanja


8.400 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 МКД
Денес 13:00CEVLARNIK ZA PREDSOBJE

CEVLARNIK MNOGU DOBRO SOCUVANO 071 212 075


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 115*68*16 so tri vrati od...


3.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 12:23ПРОДАВАМ ЧЕТИРИДЕЛНА КОМОДА

Продавам комода составена од четири дела: дупли плакар со фиоки, пост...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:34Продавам регал со повеќе елементи- гратис: 2 теписи и биро

Продавам регал ( на сликите ) со повеќе елементи, димензии: должина 3...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:14Komoda so polici metalni

Komoda so metalni polici nova neupotrebena izrabotena so kvaliteten m...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:41Елементи за претсобје

Продавам елементи за претсобје (ормар, закачалка и комода), купени пр...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:15  НОВ ОГЛАС

Se prodava komoda

Komodata e od drvo vo mnogu dobra sostojba


250 €
или предлог цена
Денес 09:27Prodavam trpezariski regal od drvo i 2detcki biroa

PRIDAVAM TRPEZARISKI REGAL OD DRVO VO ODLICNA SISTOJBA I 2 DETSKI BIR...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 03:49Se prodava socuvan regal

Se prodava regal mnogu socuvan Viaina 2.35 Sirina 3.60 Cena : 250€


250 €
или предлог цена
Вчера 23:20TV komoda

TV komoda e vo odlicna sostojba


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 21:23Komoda

Komoda trodelana socuvana


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 21:16Продавам регал

Продавам регал Тел. за контакт 075 386 025


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:16Komodi

Prodavam komoda za tv drvena,buka 140 x 60 sm Cena 5900 den i Komoda ...


5.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 16:48Тв полица

Се продава тв полица со димензии 160 широка 45 висока 40 длабока


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 16:47Komoda so masa drveni

Polovna komoda so masa za dneven prestoj odlicna sostojba dvete 120 e...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 16:08Komoda,bife

Komoda od iverica 180x45


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:39Продавам Плакар 6000 денари.

Продавам Плакар Цена 6000 денари . За повеќе информации само на те...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 13:04КОМОДА ТОП ЦЕНА

Се продава комода 2 м.многу малку користена-се гледа од сликите.за це...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:30Drvena komoda - дрвена комода

***Informacii na 071558374*** Prodavam dobro socuvana komoda od ma...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 10:09Prodavam Stilska Komoda so 2 Fioki

Stilska komoda so 2 fioki 102cmx40cmx77cm 170e.


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:45Prodavam Stilska Komoda - Sanduk

Stilska komoda sanduk 100e.sochuvana.


80 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:44Prodsvam Stilska Komoda od Chisto Drvo

Stilska komoda chisto drvo visok kvalitet sochuvana 300e.


300 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:44Prodavam Stilska Komoda od 2 Dela Chisto Drvo

Stilska komoda od 2 dela chisto drvo, visok kvalitet sochuvana 500e


500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:44KOMODA/КОМОДА

КОМПЛЕТНО ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.БОЈА- ТЕМЕН ОРЕВ. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 07:00Се продава мебел во одлична состојба

Се продават витрини од дабово дрво добро сочувани. Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Вчера 02:38tv komoda

prodavam tv komoda,moze da bide i agolna


2.500 МКД
или предлог цена
07 јун 21:19Komoda

Komoda medijapan 1.3m+0.6 +0.9 dodatoci, visecko 1m na 03m 5.000 den ...


8.000 МКД
или предлог цена
07 јун 20:29Regal

Prodavam regal 350x250


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
07 јун 17:55NOVI KOMODI ZA DNEVNA I ZA TV OD IKEA , ZA KONURI i FIOKI

1. NOVA Od IKEA -Komoda bela za tv so fioka i polici vnatre , vrata ...


4.000 МКД
или предлог цена
07 јун 16:19Се продава регал

Продавам регал половен но вистински зачуван , голем за складирање на ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
4.500 МКД
07 јун 13:00Продавам плакар

Плакарот е екстра сочуван (старина, антика)


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

07 јун 06:30ITNO PRODAVAM PREKRASNA KOMODA SO DIM.240 DOZINA /190 VISINA

ITNO PRODAVAM PREKRASNA KOMODA SO DIM: 240 DOZINA. NAJVISOKIOT DEL ...


1 €
или предлог цена
06 јун 19:58Prodavam komoda za vo hodnik/predsobje

Prodavam komoda za vo hodnik/predsobje malce koristena mnogu kvalitet...


5.999 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
9.999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 јун 16:37Работна маса и полица

Продавам работна маса и витрина во одлична состојба. Може и поединечн...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 јун 10:50Витрина за телевизор

Продавам витрина за телевизор во одлична состојба. Цена по договор. К...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 јун 10:48Prodavam komoda,polici,sokovnik ,mash.za sienje

Se prodavaat parcinja mebel,masina za sienje,sokovnik,polici poradi s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 јун 05:13KOMODA

Komodata e super socuvana,nema ostetuvanja po nea


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

05 јун 22:53Komoda i masa

Komplet Dvodelna Komoda+ masa(polovni no vo dobra sostojba)


5.000 МКД
или предлог цена
05 јун 20:28Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам