Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

10 сеп 09:14Промовирано

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

10 сеп 21:38Промовирано

Кревет

Кревет клик-клак, функционален о не е оштетен. Можи да се види и инф...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:53KREVETI...

Se prodavaat tri kreveti vo mnogu dobra sostojba zacuvani od koj edni...


10 МКД
или предлог цена
Вчера 21:04PRODAVAM KREVET ZA SPALNA I 2 KOMODI

PRODAVAM KREVET ZA SPALNA SO 2 KOMODI. JAVETE SE NA: 075/276-333


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 20:01Spalna 100 evra

Prodavam mini spalna malku koristena, dimenzii 140x200cm 070221272


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 19:33Se prodava spalna

Poveke info viber 074220078


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:27  НОВ ОГЛАС

Подлога од латофлекс со механизам

Се продава подлога од латофлекс со механизам за подигање. Димензии 18...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:56Latofleks - EKSTRA CENA

Prodavame visoko kvaliteten LATOFLEKS za lezai, kreveti so slednive d...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 11:41Кревет со далечинско подигање и спуштање

продавам кревет со далечинско подигање спуштање и местење во разни по...


40.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 10:07Prodavam dva kreveti (eden na spustanje)

Krevetite se odlicno socuvani i malku koristeni. Edniot se spusta i ...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 09:58Продавам кревет во одлична состојба и многу сочуван

Креветот е купен 2017 Мај и малку е користен, цена по договор


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 08:21Bracen lezaj i natkasna

Se prodava bracen lezaj 200×160 so latofleks i natkasna vo odlicna so...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 07:38  НОВ ОГЛАС

Lezaj

Se prodava francuski lezaj maksimalno socuvan tel za kontakt 070250676


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

22 сеп 17:47Се продава брачен кревет

Се продава брачен кревет во много добра состоjба: =Forma Ideale = д...


9.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 16:00Se prodavaat 2 edinecni kreveti 200x90

Se prodavaat dva edinecni kreveti 200x90 so mehanizmi i ostava, so il...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

22 сеп 15:25Prodavam krevet spalna

Prodavam krevet spalna so dusek, 140*200, relativno nov, vo odlicna s...


11.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

22 сеп 12:54ИТНО се продава клик-клак лежај

ИТНо и поволно се продава лежај на систем клик-клак, може да се корис...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

22 сеп 12:49KREVET MONTAZEN NOV Монтажен кревет НОВ

Prodavam nov MONTAZEN krevet dimenzija 80x200 metalna konstrukcija...


1 €
или предлог цена
22 сеп 12:23ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

22 сеп 06:54БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

22 сеп 06:54БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

21 сеп 21:46Iverica pod dusek za bracen krevet 200x180

Prodavam fabricka iverica so ventilacija za poddusek za bracen krevet...


1.350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

21 сеп 21:28Se prodava lezaj

Se prodava francuski lezaj dolzina 200 sm sirina 180 sm


4.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 15:16Edinecni Kreveti

Se prodavaat 3 poedinecni kreveti so duseci od drvo so dimenzija 2,00...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 14:55Krevet,kako spalna

Krevet na otvoranje,se pravi kako spalna..


10.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:25Ziden krevet, Wall Bed, Spalna

Изработуваме зидни кревети по нарачка. Извонредно лесно се спуштаат и...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

21 сеп 13:41SPALNA TROSEDI DVOSEDI MASI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ODRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLOKOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOM...


35 €
или предлог цена
21 сеп 10:31IZRABOTKA NA SPALNI I DECKI KREVETI

IZRABOTKA NA METALNI KREVETO SPALNI SO VRVEN KVALITET. IZRABOT...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

21 сеп 10:28KREVETI SIMPO

PRODAVAM KREVETI NA FEDERI OD SIMPO VRANJEMNOGUSE KVALITETNI NOVI,PO ...


9.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

21 сеп 00:01Vintage spalna - krevet so natkasni, socuvani, od masiv

Prodavam vintage spalna - krevet, 180x190cm i dve natkasni. Izraboten...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 19:36Prodavam kreveti i masa i stolici poradi selenje

Prodavam: 1.-. masa , odlicno socuvana 120x80 ili (180x80 pustena) s...


1.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 14:42Француски лежај

Се продава француски лежај 140*200 Многу кратко користен,без мани как...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 12:57Bracen krevet Брачен кревет 200x180sm

Prodavam bracen krevet bez dusek dimenzija 200x180 sm dobro socuvan k...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 09:44Кревет од дрво (1м х 2.1м) ИТНО

Продавам 3 хотелски кревети од дрво. Со креветите има и половни душец...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 08:32Prodavam 2 klik-klak kauci so fioka

Продавам 2 исти клик-клак каучи со фиока. Димензии: 215x95 cm затворе...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 01:01Spalna so fioka

Prodavam spalna 200x160cm so fioka. Spalnata se prodava komplet so d...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

19 сеп 23:17Лежај 2 м. x 1,60 м.

Продавам лежај купен од Мебел ВИ, изработен од масивно дрво со остава...


10.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 21:36Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

19 сеп 19:28Lezaj

Prodavam lezaj so dushek, vo odlicna sostojba, nekoristeni, vo cenata...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

19 сеп 10:56Даски за душек 180х200

Продавам даски за душек за кревет 180цм на 200 цм.


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

19 сеп 10:22Krevet

Krevet klik klak simpo


3.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 07:24Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам