Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СПАЛНА СОБА X 2 KОМПЛЕТА

Продаваме две половни спални соби, многу ретко користени. Со далечи...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 13:00Промовирано

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА feni...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

22 јул 07:51Промовирано

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

22 јул 21:28Промовирано

Zidna spalna.ziden krevet.wall bed.

Novi so dusek i montaza.Dimenzija na dusek 150sm. Sirina 200sm.dolzin...


25.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 21:31Kreveti 600 den.

Plaviot prodaden. Cena za kafeaviot 300 den. Tel. za kontakt 07...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 19:51Latofleks - EKSTRA CENA

Prodavame visoko kvaliteten LATOFLEKS za lezai, kreveti so slednive d...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 18:36Vintage spalna - krevet so natkasni, socuvani, od masiv

Prodavam vintage spalna - krevet, 180x190cm i dve natkasni. Izraboten...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 18:15Poklonuvam trosed

Poklonuvam ( podaruvam ) koristen trosed koj se spusta vo krevet za ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 16:38KREVET MONTAZEN NOV Монтажен кревет НОВ

Prodavam nov MONTAZEN krevet dimenzija 80x200 metalna konstrukcija...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:01IZRABOTKA NA KREVETI, MASI, STOLICI OD MASIVNO DRVO

Рачна изработка на маси, клупи, кревети од МАСИВНО ДРВО 079 346 441


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 12:56Хотелски кревети

Се продаваат два единечни хотелски кревети со душеци. Креветите се со...


4.500 МКД
или предлог цена
- 55 % Попуст
10.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 12:44Francuski lezaj 160x200

Prodavam malku koristen francuski lezaj so prostor za skadiranje. V...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 12:40PRODAVAM KREVET 190/85

Prodavam krevet 190/85,socuvan,vo dobra sostojba..so ili bez dusek.. ...


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 12:02Krevet lezaj so fabricki ceni

Dina drvna industrija nudi kreveti ili konkretno model francuski leza...


4.950 МКД
или предлог цена
Вчера 11:55БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ

ОД АВГУСТ 2019 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Вчера 08:03ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 08:02IZRABOTKA NA SPALNI I DECKI KREVETI

IZRABOTKA NA METALNI KREVETO SPALNI SO VRVEN KVALITET. IZRABOT...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

03 авг 19:05Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!!...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

03 авг 17:39Spalna/Krevet/P Most Plakar - Спална/Кревет/П Мост Плакар

Продавам кревет и П плакар. Цена и димензии: 1. Кревет - 7.000,оо ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

03 авг 16:59Se prova kauc klik-klak od Mebel Vi

Se prova kauc krevet so mehanizam na razvlekuvanje klik klak od Mebel...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

03 авг 14:24КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

03 авг 14:01БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

ОД АВГУСТ 2019 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

03 авг 14:01Se prodava francuski krevet extra

Se prodava francuski lezaj dupli dushek so dimenzii 2.20*2.00


5.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

03 авг 12:37KREVETI SIMPO

PRODAVAM KREVETI NA FEDERI OD SIMPO VRANJEMNOGUSE KVALITETNI NOVI,PO ...


9.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

03 авг 11:34Krevet so dushek komplet

Se prodava komplet krevet so dushek 160x200 dimenzii, mnogu malku kor...


25.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

02 авг 19:52Се продава кревет во одлична состојба

Се продава кревет во одлична состојба со димензии 1.96 x 96


3.000 МКД
или предлог цена
02 авг 12:12Latofleks Dormeo

Prodavam nov nekoristen latoflex Dormeo 2 parcinja 80x200. Cena 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

02 авг 11:41Кревет комплет со душек

Единечен кревет комплет со јога (душек) Димензии: 190 на 90 см Теле...


4.900 МКД
или предлог цена
02 авг 11:24Drven krevet

215x185cm drven krevet od spalna soba.. kontakt tel: 078 348 220


2.000 МКД
или предлог цена
02 авг 09:28Француски брачен кревет со сандук за складирање

Продавам француски брачен кревет 160x200 со простор за складирање.


3.000 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 €
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

02 авг 09:00Кревет

Се продава поволен кревет. Цена 3.000,00 ден Контакт 070-254-358


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

01 авг 17:54Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

01 авг 13:25Krevet na pustanje vo odlicna sostojba so dve taburetki

krevetot e vo odlicna sostojba bez nikakvo ostetuvanje so dve taburet...


130 €
или предлог цена
01 авг 12:02Drven krevet 190 x 90cm plus jogi dushek

Се продава половен дрвен кревет за 1500 денари. Постои можност да се ...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 11:48Lezaj, spalna

prodavam krevet za spienje, nikade ne e osteten 075227003


5.500 МКД
или предлог цена
01 авг 10:09Krevet

Kreveti na pustanje so mehanizam i bez mehanizam po 1500den


1.300 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Спална соба / Кревети

01 авг 09:29Se prodava Spalna soba komplet

Se prodava Spalna soba komplet so plakari. Spalnata e kako most megut...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

01 авг 08:55СПАЛНА TUTIMOBILE

Vo mnogu dobra sostojba konstrukcija i dusek 170x200 cm.Mnogu lesna ...


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Спална соба / Кревети

01 авг 06:16Voden krevet

Kompleten so ramka,zastitna folija,greac so termostat. Dusekot e edn...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

01 авг 00:40Krevet so jogi dushek / кревет

Контак телефон: 070 777-161 ЈОВАН


4.400 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

31 јул 11:13Се продава брачен кревет италијанско производство

Се продава брачен кревет: = италијанско производство = димензии 180...


9.000 МКД
или предлог цена
31 јул 09:38Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

29 јул 15:15Кревет со душек- Симпо

Се продава кревет со димензии 220*180 и душек со димензии 200*160 куп...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

29 јул 11:05Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам