Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

14 јун 13:51Промовирано

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

22 мај 19:56Промовирано

Продавам кревет од масивно дрво

Продавам кревет од масивно дрво заедно со душек Bernarda димензии 2х2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

23 јун 09:36Промовирано

Се подаруваат комода, плакар и витрина

Подарувам: - Комода (д138xш56xв74) - Плакар (д120xш60xв180) - Ви...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 13:00Prodavam Elementi za vo Spalna

Продавам елементи за во спална, Витрина и Комода. Купени се пред 2 го...


16.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 04:15Se prodava komoda, natkasni i 3 garderober

Se prodavaat komoda, dve natkasni i 3 garderoberi od masivno drvo


1 €
или предлог цена
23 јун 15:06Regal za vo spalna soba.

Prodavam regal kako na slikata momentalno e rasklopen .


1 €
или предлог цена
19 јун 13:40Plakar

Prodavam plakar so dimenzii: -visina 240cm. -sirina 200cm. Cena 45...


4.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Комоди

18 јун 09:45Фиокар

Фиокар со 3 фиоки од чисто дрво. Рачно аплициран цветен мотив со а...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

17 јун 10:53Prodavam PLAKAR prirodno drvo

Plakarot e izraboten od prirodno drvo.


2.500 МКД
или предлог цена
16 јун 16:46Polici/edinici za skladiranje

IKEA polici kocka za skladiranje so platneni kutii vo boja


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Спална соба / Комоди

15 јун 09:31Наткасна и Фиокар (Natkasni i Fiokar)

Се продава наткасна (со вградена фиока) и фиокар за спална или детс...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Гостивар

Спална соба / Комоди

14 јун 14:06Nov skaf za vo spalna ili detska soba

Se prodava recisi nov skaf(komoda)mnogu malku koristen bez znaci na ...


1 МКД
или предлог цена
09 јун 14:30Se pordavaat dve identicni komodi za spalna

Se prodavaat dve identicni kafeavi komodi za spalna soba. Sekoja od n...


3.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

09 јун 12:18Sifonjeri

Prodavam dva sifoneri dimenzii 180 visina 90 sirina i 58 dlabocina so...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Комоди

05 јун 15:12ИТНО Продавам плакар

Поради преселба, итно продавам плакар за во спална соба, цена 2,500 д...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комоди

04 јун 12:31PLAKAR 240/225/60 sm. TUS KABINA 115/76 4 KREVETI.

INFORMACII NA TEL. 075 230 160 VESNA INFORMACII NA TEL. 075 230 160 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

03 јун 09:41KOMODI PO NEVEROJATNA CENA

Kompletot sodrzi 4(cetiri) komodi za spalna soba Cenata se odnesu...


500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Спална соба / Комоди

02 јун 14:06PLAKAR PO NAJNISKA CENA VO ODLICNA SOSTOJBA

Plakar e vo odlicna sostojba Kontaktirajte ne za poveke info. Pus...


3.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Спална соба / Комоди

02 јун 14:06Ormar

Se prodava ormar za detska ili spalna soba bel kupen od Prima mebel. ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

31 мај 08:51Се продава комода со шкафче и огледало

Се продава комода со шкафче и со огледало Цена по договор


10 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Спална соба / Комоди

30 мај 13:00Продавам плакар

Продавам плакар поради селидба, цена 3,000 денари со ваш транспорт


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комоди

28 мај 10:39komoda so 6 fioki

dobro ocuvana komoda so 6 fioki


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

26 мај 23:21Se prodava barokna spalna nova

Se prodava barokna spalna plakari i dnevna soba masa so stolici vo st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

24 мај 15:43barok skaf

Barok skaf


5.000 €
или предлог цена
24 мај 15:43Kupuvam komodi, natkasni, fiokari od drvo

Kupuvam komodi, natkasni, fiokari od drvo. Ponudete na viber so slika...


1 €
или предлог цена
20 мај 10:22Dvokrilen plakar

plakarot e skoro nov


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

15 мај 23:07Продавам комода (шминкерај)

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

05 мај 16:39sifonjerce so bunker 2000 den

super ocuvano, bunkerot sobira mnogu kebinja jastuci jorgani


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

04 мај 07:27PLAKAR ПЛАКАР

EFTINO ПРАКТИЧЕН ПЛАКАР GARDEROBER od drvo i mediapan EFTINO 110 x 1...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Спална соба / Комоди

30 апр 11:30komoda

prodavam tv komoda vo odlicna sostojba


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Комоди

11 апр 04:44MILLBERGET Канцелариски стол/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал, 75% полиестер, 2...


6.680 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

09 апр 12:09Продавам Софа

Одлично сочувана не користена, купена од Гир Риг


5.999 МКД
или предлог цена
06 апр 13:01Се продава натказна со огледало и закачалка/Natkazna, ogleda

Се продава одлично сочувано биро со огледало и закачалка Димензија...


3.500 МКД
или предлог цена
05 апр 14:05АКЦИЈА !! НАТКАСНИ НОВИ ЗА СПАЛНА СОБА (ПОПУСТ ЦЕНА)

Extra Цена ПОПУСТ 1990ден ✅ Димензии : 40cm ширина ; 45cm висина ; 42...


1.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

29 мар 15:10Продавам плакар

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

25 мар 19:48Dupli, edinecen plakar i fioki

Se prodava dupli i edinecen plakar i plus 5 fioki


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комоди

20 мар 18:01Se prodava komoda

Se prodava komoda starinski model dobro socuvana


3.500 МКД
или предлог цена
13 мар 11:30KOMODA

KORISTENI SAMO 5 MESECI PORADI OTSUSTVO OD DRŽAVATA KOMODA KORIST...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:46комода

половна комода, во добра состојба


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Спална соба / Комоди

08 мар 09:45Plahar

075724208


100 €
или предлог цена
25 фев 18:24garderober / plakar

2 godini koristen garderober (FORTUNA FU) kupen od evodizajn, dobro s...


6.000 МКД
или предлог цена
24 фев 23:21Prodavam fiokar so ogledalo sirok 90sm

Prodavam fiokar so ogledalo so tri fioki sirok 90sm.Bukvalno kako nov...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

12 фев 16:44Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам