Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV Comodita Memory dusek 200x120

Prodavam Nov neotpakuvan Memory dusek od Comodita Dimenzija 200x120


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 13:00Промовирано

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

10 мај 10:01Промовирано

PRODAVAM PLAKAR 190/100

Prodavam socuvan plakar 190/100,so 2 fioki.. cena 7000den. Tel.za k...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

Вчера 18:11garderober skaf plakar sifonjer ormar

Se prodava garderober, еdinecen so dve vrati. Кorpusot e venge (temn...


3.900 МКД
или предлог цена
Вчера 13:33Se prodava sifonjer

Se prodava odlicno socuvan sifonjer, so siber vrati 150x220. Cenata n...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

01 јун 21:22SE PRODAVA SIFONJER

Se prodava sifonjer bela boja so dosta prostor vo odlicna sostojba. ...


130 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Останато

01 јун 14:14Se prodava plakar

Se prodava socuvan I neosteten plakar so dimenzii 190/100/55


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

01 јун 13:28Ogledalo za sminkanje

Ogledalo za sminkanje so fioki, masicka i fotelja, firma VICKO, kupe...


12.000 МКД
или предлог цена
31 мај 13:00ORTOPEDSKA PERNICA

NOVA SE PRODAVA PORADI TOA STO NE E POGODNA ZA MENE. KUPENA 2400 DEN


1.700 МКД
или предлог цена
31 мај 00:32Plakar 201-61-201

Koristen e samo 3 meseci Kupen od mebel vi 20 000 den


10.000 МКД
или предлог цена
31 мај 00:12Ortopedska pernica

Иновативната ортопедска перница за нозе со анатомски облик. Перницат...


550 МКД
или предлог цена
30 мај 10:54Plakar skaf плакар

Се продава плакар направен пред неколку години со димензии 200х120х48...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

28 мај 19:47Navlaznuvac na vozduh DORMEO

Malku koristen Navlaznuvac na vozduh od Dormeo. Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Останато

27 мај 19:25Ogledalo so sijalici/ shminkernica

Se prodava ogledalo komplet so 6 sijalici. Dimenzii: Shirina 115cm (...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

27 мај 18:23latofleks 160×190

prodavam latofleks 160×190 latofleksot se rasklopuva na 2 edinecni......


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

27 мај 10:57ЛЕТВИЧКИ ЗА ПОД ДУШЕК

Летвички за под душек ЛАТОФЛЕК на ДОРМЕО со димензии 0.90 x 2.00 д...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Останато

26 мај 08:50Nokno ormance

Prodavam nokno ormance so fioka, socuvano, so malo ostetuvanje na gor...


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

23 мај 17:18REGAL OD 4m VO SUPER SOSTOJBA

Prodavam regal na 4 dela vkupna dolzina od 4m socuvan vo super sosto...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Останато

21 мај 13:08Ortopedska pernica od memori pena i gel

Се продаваат две нови ортопедски перници од MEDICUS Help. Перниците...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

19 мај 14:58novi zakacalki za regal

Prodavam 2 novi zakacalki za regal od 60 do 120 cm so racka za spusta...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

21 апр 10:21Memori Pernica

Мемори перница за заштита на вашиот врат, раце од притисок. ✅ Со с...


750 МКД
или предлог цена
16 апр 13:08Regal, dobro zacuvan.

Regal, dobro zacuvan


4.000 МКД
или предлог цена
13 апр 23:31Kebe , Prekrivka , Mikrofiber Polar

Ќебенцата се произведуваат во Дизајн Текс Куманово. Моментално на ла...


По Договор
или предлог цена
12 апр 18:402 self pernici

Prodavam novi dve isti self pernici na Yatas enza homre 40x60 900 gr...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

06 апр 07:50Продавам наткасни за спална соба

Поволно продавам две наткасни за спална соба, цената е 3500 мкд за дв...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

04 апр 19:32Monter na mebel

Rabotam kako monter na mebel: -Kujni -Komodi -Plakari -Predsoblje -Bi...


1 €
или предлог цена
01 апр 23:20Elektricno kebe NOVI IPELCE

Novi Elektricni kebinja Dimena 120x160cm Lesno za rakuvanje Poseb...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

24 мар 21:32Plakar. Crn

Дим.90х190х54, боја црна, мат. Расклопен така да лесен е за транспор...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

16 мар 11:10Postelnina dupla so prekrasen dizajn

Prodavam postelnina dupla na slika gi imate dizajnite preubavi za bra...


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

14 мар 12:57SE PRODAVA NOVA PERNICA - GEL

Se prodava nova nekoristena pernica gel


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

13 мар 11:50Postelnina za bracen krevet

Prodavam postelnina za bracen krevet nekoristena


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Останато

07 мар 12:01Огледало

Се продава огледало со една фиока, како ново без гребка. Контакт :...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

01 мар 10:01Ogledalo so drvena ramka

Se prodava ogledalo so drvena ramka. Dimenzii: 60cm x 70cm


1.100 МКД
или предлог цена
26 фев 12:05Se prodavaat Krevet i Vrata so kasa

Se prodava krevet 192cm x 124cm. I vrata so kasa. Za poveke in...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

25 фев 23:49Ормар/Плакар

димензии 240*140*60


8.000 МКД
или предлог цена
21 фев 07:51Spalna

Се продава спална без душек со димензии за душек 200cm на 180cm спалн...


7.000 МКД
или предлог цена
13 фев 17:24I love Macedonia перница, чаши, T-shirt(Маичка)

„Донесете допир на македонска гордост во вашиот дом со нашата квадрат...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

08 фев 20:42Се продава медијапанска плоча

-Се продава сива медијапанска плоча со тапацир од еко кожа која корис...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

22 јан 21:21Изработка на дрвени сандаци

🟤Дрвен сандак🟤 📐Димензии: 90х40х60цм. Цена: 5000 денари. 🚚Дост...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Спална соба / Останато

19 јан 17:15Latofleks (Латофлекс)

Se prodava malku koristen latofleks so skloplivi nogarki so dimenzii ...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Останато

18 јан 12:55KAUC LEZAJ DUSECI

Kauc 2 br x 500 den Lezaj so dusek 190 x 90 cm 2000 den Duseci 90 ...


1 €
или предлог цена
10 јан 11:21Тоалетна Комода и Тапацирано Столче Цел Сет VASAGLE

Големина на тоалетната комода: 90 x 40 x 141 cm Големина на столче:...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

15 дек 13:59Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам