Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
377 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kreveti

Kreveti 90×200-goren krevet 90×180-dolen krevet


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:59Krevet 90/200

Krevet 90/200 so fioka za skladiranje koja moze da se koristi I kako ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 20:31Krevet edinecen

Krevetot e vo odlicna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:26Krevet (na sklopuvanje, podvizen)

Lesen za koristenje Dimenzija 200x80 Italijanski model Malku koris...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 17:50Кревети на извлекување Kreveti na izvlekuvanje

Prodavam krevet na izvlekuvanje izraboteni od masivno drvo. Krevetite...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 16:40Edinecen krevet so dusek | Единечен Кревет со Душек

Се продава половен единечен кревет со душек Димензии за единечен к...


4.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 16:22Detsko krevetce

Krevetceto e kako novo, bez dusek mozi i zamena


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:57Krevet!

Kreveti od Ikea malku koristeni edniot e so dimenzii 140×200 i dvospr...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 15:44  НОВ ОГЛАС

Пиколино - кревет, работна маса и витрина во едно

Продавам Пиколино - кревет со душек / работна маса и витрина - три во...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јун 23:29Продавам бебешко креветче

Дрво боја, како ново, едната страница се преклопува на половина од ви...


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јун 23:28Детско Креветче

Детско креветче одлично сочувано , купено е од Мебел Ви


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јун 15:46PRODAVAM KREVET

PRODAVAM KREVET BEZ DUSEK. MALKU KORISTEN . sena 3000 denari !!...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јун 12:34Detsko krevetce kako novo

Se prodava detsko krevetce mnogu malce koristeno so dusek komplet Ko...


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
01 јун 11:13Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети)so dusek = novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јун 10:49Bebsko krevetce / бебешко креветче

Kompletno so se dusek 120/60/30 kupeno e 5000 den dusekot 3000 den p...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

31 мај 11:21Montazni krevetcinja so dusek

Se prodavat 2 montazni krevetcinja odlicno socuvani, Rozevoto e kupe...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

31 мај 11:11Detsko krevetce

Detsko krevet mnogu malku koristen skoro Nov ednata strange se spusta...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

30 мај 20:15DETSKI DUPLI KREVET SO FIOKA

Detski dupli krevet so fioka za postelnina,odlicno socuvan eftino Te...


По Договор
или предлог цена
30 мај 13:53Krevetce za deca do 3 godini

Novo i nekoristeno krevetce so dusek, Tel. 070/943773, cena po dogovo...


190 €
или предлог цена
30 мај 12:35Детски кревет на спрат

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

29 мај 15:44Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети)so dusek - novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

29 мај 12:53Detski krevet / detsko krevetce 200x90cm kukjarka

Se prodava detsko krevetce vo forma na kukjarka so dimenzii 200x90. K...


9.999 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
10.999 МКД
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

29 мај 09:45Detski krevet

Detski krevet kupen od Liberta, koristen dve godini so komplet dusek...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

28 мај 12:07ODLICHEN KREVET 2 vo 1 - 135 x 80 cm > 215 x 80 cm

PRODAVAM ODLICHEN KREVET vo BESPREKORNA SOSTOJBA 2 vo 1 - 135 x 80 cm...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

28 мај 10:14Detski krevet na sprat / Детски кревет на спрат

Продавам детски кревети на спрат од масивно дрво. Има скала и дополни...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

28 мај 09:13Кревет (Лесен за користење, склоплив и подвижен)

Малку користен Диимензија 200х80 Италијански модел


60 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
4.000 €
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

28 мај 09:11detsko krevetce

prodavam detsko krevetce malku koristeno duseceto ne raspakuvano-novo...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

28 мај 08:54Detsko krevetce, skoro novo

Se prodava skoro novo detsko krevetce so 2 fioki so opcija za ljulja...


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

27 мај 20:35Продавам ново дрвено креветче со нов душек

Продавам ново дрвено креветче со нов душек, користено само едно лето ...


5.000 МКД
или предлог цена
27 мај 16:35Кревет на спрат

Ширина со се скали 250см висина 190см Димензија без скали 205см Кре...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
450 €
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

27 мај 12:06Dvosed - krevet

Ubavo ocuvan dvosed na pustanje krevet so dimenzii koga e pusten 190x...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

26 мај 18:56Се продаваат единечен кревет и полици

Се продаваат единечен кревет и полици . Цена на кревет 4500 МКД Це...


По Договор
или предлог цена
26 мај 15:33НОВ Детски кревет монтесори / Detski krevet montesori 200x90

Se prodava detsko krevetce vo forma na kukjarka so dimenzii 200x90. K...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

26 мај 11:40Кревети, kreveti, кревет, krevet

Изработка на дрвени кревети по ваши димензии Достава по карго до сите...


3.500 МКД
или предлог цена
26 мај 06:25Transportno krevetche/транспортно креветче

Transportno krevetche/транспортно креветче


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
24 мај 20:33Se Prodavaat 2 Kreveti

Se Prodavaat 2 kreveti komplet so jogi dormeo 200x100 Cena po dogov...


1 МКД
или предлог цена
24 мај 17:36Hitno krevet

Hitno2


1 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Детска соба / Кревети

23 мај 20:34SNIGLAR бебешко креветче / ИКЕА

Код на производ: 302.485.37 Карактеристики на производот > Матер...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

23 мај 13:48Креветче розево

Се продава креветче користено една година. Екстра зачувано како нов...


6.000 €
или предлог цена
22 мај 23:54Се продава нова детска фотеља на спуштање

Се продава детска фотеља на спуштање. Портокалова боја, фотељата се ...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

22 мај 20:14Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам