Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
373 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Krevetce za deca do 3 godini

Novo i nekoristeno krevetce so dusek, Tel. 070/943773, cena po dogovo...


190 €
или предлог цена
Денес 20:16Detsko krevetce

Krevetceto e kako novo, bez dusek


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:56Nov krevet 200x90

Se prodava nov krevet so dimenzii 200x90 so dolna fioka koja moze da ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 16:23  НОВ ОГЛАС

Edinacni krevetcinja

Se prodavaat Dve edinacni krevetcinja moze I da se stavaat na sprat ...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:38Krevet dupli na izvlacanje so jogi 90X200cm

Poradi renoviranje i ne koristenje hitno se prodava dupli krevet od d...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Денес 12:03KREVET komplet so dusek 200x90

Krevetot i dusekot se kupeni od Prima mebel. Mnogu malku koristen.


85 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
90 €
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 11:00*** БЕБЕШКО КРЕВЕТЧЕ + ДУШЕК ***

Bebesko krevetce + dusek vo sostojba KAKO NOVI! Ima gorna i dolna ...


70 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
100 €
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 07:19Dvosed - krevet

Ubavo ocuvan dvosed na pustanje krevet so dimenzii koga e pusten 190x...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 22:17Nov Detski Krevet + 3 Podaroka

Prodavam detski krevet so dusek ALOEVERA Cena 2.200 den ( + dovibate...


2.200 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 14:46Detsko drveno krevetce

Mnogu dobro zacuvano, malku koristeno, se prodava komplet so dusek I ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 13:34Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI, Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD!!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

24 мар 13:27Kreveti

Kreveti 90×200-goren krevet 90×180-dolen krevet


8.000 МКД
или предлог цена
23 мар 17:34СЕ ПРОДАВА ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ

Се продава детско креветче, со душек и со фиоки, со демензии 160 на 90


3.500 МКД
или предлог цена
23 мар 15:17Продавам креветче со душече

Продавам многу малку користено креветче во комплет со душече исто как...


1 €
или предлог цена
23 мар 12:26Detski krevet na izvlekuvanje

bez duseci (krevetite se rasklopen)


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

22 мар 23:37Продавам детско креветче

Продавам детско креветче словенско производство со душече во одлична ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

22 мар 21:16Pikolino Krevetce

pikolino krevetce 190x90


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

22 мар 20:41Detsko Krevetce

Prodavam detsko krevetce so fioka, dushek,muzicka igracka, dushekot m...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

22 мар 13:55Transportno krevetche/транспортно креветче

Transportno krevetche/транспортно креветче


3.000 МКД
или предлог цена
21 мар 20:42Koristeno krevetce komplet so dusek

Koristeno krevetce komplet so dusek.Dimenzii 200x90


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
20 мар 13:02Кревет, биро и тепих

Креветот е со димензии 2000х1000 комплет со јога од симпо


8.000 МКД
или предлог цена
20 мар 11:51Detski krevet na sprat

Se prodava Detski krevet na sprat, so dva dormeo duseci. Dimenzija 3...


30.000 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 20:27Detsko krevetce

Bebesko/detsko krevetce, dimenzii 120 x 80 cm....Kupeno vo Enci Menci...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 20:09Detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce izraboteno celosno od drvo zaedno sose jog...


3.000 МКД
или предлог цена
19 мар 16:07Se prodava detski krevet so moznos za pravenje dupli

Se prodava detski krevet kupen od Casa Italia. Krevetot ima fjoka za ...


10.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 16:05Ograda za detsko krevetce

Nova ne ostetena 150 x 37


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 14:30Se prodava krevetce so fioki i dusek

Dimenzii: Sirina/visina/dolzina: 68/90/125 cm Dimenzii na dusek: 11...


1.000 МКД
или предлог цена
19 мар 13:10Krevet so fioka (za dva duseci)

Se prodava Krevet so fioka (za dva duseci) Gorniot del e so dimenzi...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мар 12:40Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети)so dusek - novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 10:41Bebesko Krevetce

Се продава бебешко креветче 60x120 користено е ептен малку, како ново...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

18 мар 23:58Krevet na kat(novi)

Krevet na kat --240€ 90*200. -cena na 2kreveta 240€ 90*200 -cena 1...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

18 мар 18:43Detsko krevetce

Se prodava mnogu malku koristeno detsko krevetce so povivalna I fioki...


6.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

17 мар 17:12Дестски кревет - Пепелашка

Се продава половно детско креветче, користено една година купено од Ј...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

17 мар 17:08MONTAŽNO BEBEŠKO KREVETČE EFTINO!!!

KREVETČE NA RASKLOPUVANJE ZA PATUVANJE SO DIMENZIJA 0,60 SM NA 1,20 S...


1 МКД
или предлог цена
16 мар 09:57SE PRODAVA DRVENO KREVETCE ZA BEBE RACNA IZRABOTKA

Se prodava novo drveno krevetce za bebe racna izrabotka


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

15 мар 17:45Кревети на извлекување Kreveti na izvlekuvanje

Prodavam krevet na izvlekuvanje izraboteni od masivno drvo. Krevetite...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

15 мар 17:32Bebesko krevetce so dusek

Mnogu socuvano Samo na ovoj br. 077 981 522 077 981 522 077 981 522 ...


5.000 МКД
или предлог цена
15 мар 13:59Krevet so dusek

Se prodava krevet so dusek vo dobra sostojba i fioka pod samiot kreve...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
14 мар 08:22МОЈЦА СИМПО фотеља на расклопување

Се продава МОЈЦА фотелја за седење/спиење на расклопување со механиза...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

13 мар 13:16Edinecen krevet

Se prodava edinecen krevet bez joga od dupla iverica venge boja. Cena...


7.500 МКД
или предлог цена
13 мар 10:39Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам