Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
265 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detska soba

Se prodava detska soba cena po dogovor. 070 902 852 Natalija.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:45Ekstra socuvano

Detski kreveti na sprat socuvani so plakar, skali i fioka pod dolniot...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:52Detska soba

Se prodava


500 €
или предлог цена
Вчера 21:45Detska soba komplet

Prodavam komplet detska soba sostavena od: 1. Krevet so dimenzii D...


189 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
199 €
Вчера 18:19Zenska detska soba

Se prodava komplet detska soba, izrabotena od farban mdf. Krevet. B...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03IZRABOTKA NA DETSKI SOBI

Izrabotuvam detski sobi po zelba drvo iverka i medijapan


1 МКД
или предлог цена
02 окт 19:31Detska soba komplet

Kreveti na sprat so plus fioka kako krevet skaricki kako fioki duseci...


По Договор
или предлог цена
02 окт 11:43Detska soba 'Bujoto Dizajn'

Detska soba kupena od Bujoto,koristena e nekolku godini. Mnogu dobro...


18.000 МКД
или предлог цена
02 окт 11:36Детски соби комплет (медијапан)

Детски соби (нови) од медијапан. Страници : медијапан Лице. ...


630 €
или предлог цена
02 окт 11:14Detska soba za 2 deca

Detska soba komplet 2 Kreveti (gorniot so zastitna ograda) Dimenzii...


690 €
или предлог цена
02 окт 11:07Detska soba

Kompletna detska tepison so masa za kompjuter i stolce.


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

02 окт 01:20Detska soba

Se prodavaat elementi za detska soba,koristeni dve godini.Materijal i...


630 €
или предлог цена
01 окт 18:05Detska soba

Prodavam mnogu malce koristena skoro nova komplet detska soba


20.000 МКД
или предлог цена
01 окт 17:22Комплетна Детска Соба

Комплетна Детска Соба: Гардеробер голем (двоен), Гардеробер мал (ед...


9.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

01 окт 13:37Na prodazba - detska soba

На продажба детска соба Биро,шкаф итн (без работите на нив што стоја...


7.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:08Se prodava decka soba na sprat so 2 lezaja

Prodavam decka soba dolga e 4.20 so skafcijna fioki plakarce dosta fu...


350 €
или предлог цена
01 окт 11:46Се продава детска соба

Се продава бела детска соба одлично сочувана која содржи кревети на с...


12.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:43Se prodava komplet detska soba Ekstra

Se prodava decka soba komplet so site elementi, se gleda i na slikite...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

30 сеп 10:13Detska soba.......komplet

Javuvanje samo na ovoj broj....,.......075 457. 965


300 €
или предлог цена
29 сеп 08:15Komplet detska soba MEDIJAPAN!!!

Komplet detska soba MEDIJAPAN koristena nekolku godini kako nova.Gole...


18.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
23.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

27 сеп 08:48Komplet detska soba MEDIJAPAN zelena boja!!!

Komplet detska soba MEDIJAPAN zelena koristena nekolku godini kako no...


20.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
25.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

27 сеп 08:48Se prodavaat plakari, detska soba, spalna soba i vitrina

Se prodavaat Detska soba so 2 kreveti na sprat, 3 plakari i biro ...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 15:04Детска соба комплет

Со мој превоз до вашиот дом плакар со ОК лагија 100/202 додатен пла...


15.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:08Detska soba

Se prodava mebel za detska soba: - rabotna masa so nadgradna polica ...


1 €
или предлог цена
24 сеп 16:01Detska soba, krevet

Se prodava masa rabotna, krevet na sprat i skafce koi moze da se kori...


10.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 09:16детско биро

se prodava! dolžina 160 širina na poširokiot del 70 dolžina 60 širina...


5.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 08:48Se prodava detski garderober

Rozev detski garderober....dobro socuvan...polovina e so polici...a p...


6.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:40SE PRODAVA DVA KREVETA ZA DECA ILI MOZE KAKO SPALNO .

SE PRODAVAT DVA KAUCA SO DVE MALI SO PO DVE FJOKI I REGAL KAUCITE MOZ...


250 €
или предлог цена
20 сеп 10:56Kompletna detska soba

ЦЕНА ПО ДОГОВОР Детската соба е направена за две деца со два кревети...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Детска соба / Комплетна детска соба

18 сеп 15:45DETSKA SOBA

Detska soba socuvana kako nova Broj za kontakt 070 700 363


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

16 сеп 12:13Комплет детска соба

Се продава сочувана детска соба, за повеќе информации побарајте не - ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 19:17Detska soba

Se prodava detska soba odlicno socuvana. Samo 3 godini koristena. Jav...


20.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 16:48Dva detski kreveti Biro Masa i taburetki

Se prodavaat


2 €
или предлог цена
14 сеп 16:57Se prodava najubavata detska soba

Plakar so polici.plakar zakacalka.plakarce.krevet so fioki.masicka so...


33.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 08:00Komplet detska soba

Mnogu malko koristena.


550 €
или предлог цена
13 сеп 09:14PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA DETSKI SOBI

-PROEKTIRANJE NA DETSKI SOBI SO IDEJNO RESENIE ZA VASITE POTREBI I IZ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

12 сеп 10:57Detska soba..komplet

Dva detski kreveti so novi duseci dva plakari biro za kompjuter malku...


400 €
или предлог цена
10 сеп 21:55Se prodava komplet mebel za detksa soba od Ikea

Se provada komplet mebel od Ikea koristen 3 god, odlicno socuvan bez ...


200 €
или предлог цена
09 сеп 21:38Prodavam detska soba od Bujoto

Koristena deset godini Krevet Golemo biro mal ormar so tri poli...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

06 сеп 19:24Се продава мебел за детска соба

Се продава мебел за детска соба стар 3 години: 2 кревети со фиоки со...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

02 сеп 16:35Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам