Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
94 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masa so stolovi i komoda.

Masa so 6 stolici i komoda, zacuvani kako novi. Poveke informacii na ...


250 €
или предлог цена
Денес 15:39Biro / Masa

Dimenzii 79 x45/43 visina 75


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:04Столчиња за биро

Едно столче за биро со механизам за подигање и вртење.


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Вчера 14:26Masa za dnevna soba, klubska masa

Se prodava masa kako na slikata; rabovite na masata so mala korekcija...


1.500 МКД
или предлог цена
02 окт 09:23Продавам столче на ротирање за работна маса

Продавам столче на ротирање за работна маса Има функционален меха...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

30 сеп 22:38Столица

Комплетно исправна


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

26 сеп 21:51Stolica

Ne funkcionira mehanizmot za podesuvanje nagore i nadolu....ispravno ...


1.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:09KLUB MASA / MASI TEMEN DAB SANREMO - NOVI !!!

Нови клуб маси на две нивоа, изработени од висококвалитетни материјал...


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:30KOMPJUTERSKA STOLICA

Novi ne koristeni so moznos reguliranje po visina


2.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 07:53Гејмерска ергономска столица

Се продава СКОРО НОВА премиум гејмерска ергономска столица Razer Enki...


17.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 15:48Se prodavaat 2 stolcinja na trkalca

Se prodavaat 2 stolcinja na trkalca. Crna na slikite


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

16 сеп 10:06IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm. Lice za...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

15 сеп 11:03Rabotna masa za detska soba

Rabotna masa za detska soba! Od farban medijapan. Izrabotena e vo f...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

14 сеп 18:55Detsko biro i stolce Disney

Pemnogu socuvan komplet masa i stolce. Za vozrast do 6 godini.


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Маси и столици

13 авг 21:25Trapezariska masa so 6 stola

0


По Договор
или предлог цена
04 авг 13:26Detska masa so 2 stolici

Dobro soçuvana masa so 2 stolici kupen vo evropa,BLOKER


1.800 МКД
или предлог цена
03 авг 21:36Prodavam fotelji i taburetki

Prodavam 3 fotelji I 2 taburetki


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

03 авг 07:37Столица за биро

Се продава столица за биро од Леснина.Материјал-квалитетна пластика и...


1.000 МКД
или предлог цена
26 јул 15:36Tamburetki -Mali stolcinja

Novi ne koristeni. postolje e od INOKS izraboteno


2.000 МКД
или предлог цена
26 јул 07:17Masicka od iverka

Se prodava masicka, podvizna na trkalca. Izrabotena od iverka.


1.500 МКД
или предлог цена
10 јул 12:17SE PRODAVA BIRO

Se prodava biro drveno vo odlicna sostojba malku koristeno


2.500 МКД
или предлог цена
07 јул 00:25Продавам детско столче за биро.

Контакт тел. 071 200 154


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 јун 13:47MAMMUT Детско столче во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: ПВЦ > Боја: бело *погод...


1.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 јун 12:47MAMMUT Детска табуретка во жолта боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: ПВЦ > Боја: жолта *пого...


750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 јун 12:44MAMMUT Детска масичка во сина боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: ПВЦ > Боја: сина *погод...


3.260 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 јун 12:41Classic Balance Ball Chair

Classic Balance Ball Chair se prodava


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Маси и столици

27 мај 10:18Se prodava polovna masa i stolce za dete

Masata i stolce se doneseni od stranstvo i se vo odlicna sostojba


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

10 апр 18:20Stolce kozno bordo

Se prodava stolce Vrtete na ovoj broj ili na viber 075327552


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 мар 02:37Detsko stolče

Detsko stolče za biro


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Маси и столици

13 мар 21:16Работна маса

Масата е изработена од иверица. Одлично кантирана по страните. Деб...


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

02 мар 21:04ORFJALL детски стол / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: челик, пластика, платно ...


3.580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

11 фев 11:15Masice za vo dnevna

masiceto e idealno za vo dnevna soba socucano dimenzii: visina:53c...


2.000 МКД
или предлог цена
19 јан 22:09detsko biro Cilek - zolto

preubavo detsko biro so goren del ,kako novo 4500 den info na tel 0...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

12 јан 14:15Работно биро

Работно биро со работна плоча од медијапан и алуминиумски ногарки со ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

01 јан 23:42Биро

Продавам Биро за детска соба Тел за контакт: 071321943


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 сеп 18:33Биро

Продавам Биро за детска соба


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 сеп 18:31Detska rabotna masa, Jela

Se prodava detska rabotna masa (Jela, Srbija) vo odlicna sostojba, iv...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

25 сеп 20:32Столица со тркала

Се продава столица со тркала.


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Маси и столици

16 авг 16:40ORFJALL детски стол / ИКЕА

Код на производ: 104.417.86 Карактеристики на производот > Матер...


3.580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

10 авг 12:09Детски столчиња

Икеа детски столчиња користени во игротека. Може да се расклопуваат. ...


600 МКД
или предлог цена
04 авг 11:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам