Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Biro so most

Se prodava biro so most perfektno socuvano


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Денес 00:21Rabotna masa BIRO extra !!!

Se prodava biro zacuvano extra povolno. Slikite se od biroto Dimenz...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:13Specijalno Rabotno biro podesivo po visina

Dimezii 113 (dolzina) x 70 (sirina) x 81 (visina/se podesuva). Se ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

02 јул 08:20Компјутерска (работна) маса + шкафче (ТВ)

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ, ГО ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Сочувани, ка...


6.000 МКД
или предлог цена
01 јул 01:30Se prodava agolno kompjutersko biro

Se prodava agolno kompjutersko biro vo odlicna sostojba za povekje in...


1.800 МКД
или предлог цена
01 јул 00:21Работна маса 48х120 крем/црна боја

Ширина: 48 cm, Должина: 120 cm, Висина: 76 cm, 1 фиока, Тежинa 20 kg.


3.000 МКД
или предлог цена
30 јун 13:00Продавам компјутерска маса.

Масата е од железна конструкција со иверица. Контакт тел. 071 200 154


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

29 јун 13:47BIRO ZA KOMPJUTER - EVTINO

Se prodava biro bukvalno kako novo vo odlicna sostojba DIMENZII 14...


2.800 МКД
или предлог цена
29 јун 08:00Kompjutersko biro

Се продава одлично сочувано компјутерско биро со фиоки, полица на изв...


4.600 МКД
или предлог цена
28 јун 11:29DETSKO BIRO !

Prodavam detsko biro socuvano e so dimenzii; Sirina; 96cm Dolzina; ...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

25 јун 14:15PRODAVAM BIRO

Prodavam kancelaricko biro vo dobra sostojba so dimenzii 133 x 55.


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

23 јун 20:31Biro

Prodavam socuvano biro komplet so stolce Cena: 3200 den


3.200 МКД
или предлог цена
19 јун 16:30detsko rabotno biro

se prodava! dolžina 160 širina na poširokiot del 70 dolžina 60 širina...


5.000 МКД
или предлог цена
18 јун 14:22Се продава биро за компјутер за детска соба

Се продава биро за компјутер за детска соба. Бирото е максимално с...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

17 јун 20:38Detsko biro so dimenzii 110 x 50

Se prodava detsko biro so dimenzii 110 x 50


2.500 МКД
или предлог цена
13 јун 23:00Biro

Биро од иверка, со плоча дебелина 30 мм. Димензии: 97цм(со страници)...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

13 јун 17:13Kompjutersko biro - rabotna masa

biroto e odlicno socuvano so dimenzii 1,0m x 0,7m x 0,75 (dolzina,...


1.800 МКД
или предлог цена
11 јун 19:49КОМПЈУТЕРСКА МАСА

КОМПЈУТЕРСКА МАСА 100*80 (КАПАКОТ СЕ ВРТИ)


25 €
или предлог цена
04 јун 18:18Prodavam masa kompjuterska i dve stolici

Prodavam masa kompjuterska i dve stolici za detska soba 5000 denari. ...


1 МКД
или предлог цена
03 јун 13:27Biro

Kopjutersko, medijapan.


3.500 €
или предлог цена
03 јун 12:53Продавам маса за компјутер со три фиоки

Продавам маса за компјутер со три фиоки,квалитетно изработена, со иве...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

01 јун 17:29Компјутерско биро,канцелариско

Се продава перфектно канцелариско компјутерско биро со две фиоки и ме...


3.000 МКД
или предлог цена
01 јун 08:24Agolno biro za kompjuter

Prodavam agolno biro za kompjuter. Biroto e odlicno zacuvano, izrabte...


2.000 МКД
или предлог цена
25 мај 10:15Masa za pc

Masa za pc vo kjosh


По Договор
или предлог цена
24 мај 16:19Биро

Многу малку користено. Висина 75 см. Работна маса 70 х 50 см. Вкупно ...


1.800 МКД
или предлог цена
23 мај 23:20kompjuterska masa bez fioki 6000 den

samo napravena masa, po proracun na mestoto vo decja, nema fioki, s...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

17 мај 14:13kompjutersko biro, 3000 den

funkcionalno relativno malo, moze i za pomalo dete, so izvlekuvanje...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

09 мај 08:26kompjutersko(ili ucenicko ) biro

super so kluc 3 fioki,odlicna visina za pogolemo dete,ednata stran...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

04 мај 07:45Biro

Se prodava kompjutersko biro .078477411


2.000 МКД
или предлог цена
02 мај 16:17Biro

Dimenzii 110x60 Kontakt: 075528522 Kontakt: 075528522 Kontakt: 0...


1 €
или предлог цена
30 апр 21:06Biro 65x50 so stolica

Biro 65x50 so stolica Kontakt: 075528522


2.200 МКД
или предлог цена
30 апр 21:06Detsko biro

Prodwavam socuvano detsko biro 1000den.


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

27 апр 22:09Се продава биро со полици

Се продава биро со полици за на зид со димензии на бирото 60-120-75


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

26 апр 16:22kompjuterska masa - plava

se prodava kompjuterska masa 50x60x80 vo odlicna sostojba TELEFON ZA ...


900 МКД
или предлог цена
14 апр 12:32PRODAVAM UNIVERZALNO BIRO IDEALNO ZA DOMA I KANCELARIA

PRODAVAM BIRO VO ODLICNA SOSTOJBA KVALITETNO EDNA GODINA KORISTENO


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

12 апр 09:11KOMPJUTERSKO BIRO I FOTELJA

Prodavam novo kvalitetno biro od masivno drvo so fotelja komplet.Dim...


10.000 МКД
или предлог цена
10 апр 17:16Kompijutersko biro

Prodavam polovno biro so mali znaci na koristenje.Shirina 122 cm Vis...


1.800 МКД
или предлог цена
05 апр 10:54Се продава компјутерска маса

Се продава компјутерска маса со димензии 130/60/75. Цена: 1.500 МКД


1.500 МКД
или предлог цена
30 мар 08:38Компјутерска маса

Масата е изработена од иверица. Одлично кантирана по страните. Деб...


2.900 МКД
или предлог цена
02 мар 21:20Се продава медијапанска маса / биро

Се продава медијапанска маса / биро


4.000 МКД
или предлог цена
23 фев 19:07Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам