Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
289 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava ednas koristena skara

Skarata e koristrna samo ednas vo ispavna sostojba e.


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Денес 13:00Промовирано

Masa so 4 stolici

Se prodavaat dobro socuvani masa drvena 105x75 visina 78 i 4 stolici ...


6.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 14:56  НОВ ОГЛАС

Visaci elementi za vo kujna

Se prodavaat viseci za vo kujna mala. Ednoto e 55 visina 90 dolzina i...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 14:43  НОВ ОГЛАС

Продавам кујна

Поради селидба, продавам кујна, цена 3,000 денари со ваш транспорт


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 13:35  НОВ ОГЛАС

IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 12:33IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 12:33Kujna od hrastovo drvo(dabovo)

Kujna od hrast, socuvana,


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 12:32  НОВ ОГЛАС

Izrabotka na kujni po merka

Izrabotuvame kujni po merka. Vrsime besplatna 3d prezentacija na vasa...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 09:55Kujnski element dolen

Se prodava kujnska raboten element dolen 74x56x86 dolzina-sirina-visi...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 22:42  НОВ ОГЛАС

Nov graniten sadoper Blanco

Se prodava nov graniten sadoper Blanco, model - nova 6, boja alumetal...


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 17:10Izrabotka na kujni, komodi, plakari

Изработувам кујни со нацрт дизајн во 3D со што би имале до знаење што...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:34Prodavam elementi od kujna Gorenje

Prodavam elementi od kujna Gorenje cena po dogovor moze i poedin...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 11:42kujnski mebel

mob info : 077756749


4.000 МКД
или предлог цена
22 мај 23:18rabotna masa

se prodava bela nova rabotna masa so dimenzii 60x60 debelina na plot...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 мај 21:39se prodava kujnska vaga GORENJE

se prodava kujnska vaga GORENJE


850 МКД
или предлог цена
22 мај 18:01Kujna

Se prodava koristena kujna ,kvalitetno izrabotena od iverica i medija...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 мај 13:12BEKO aspirator 90cm

Aspirator beko vo super sostojba malce raboten (prepravena e kujnata ...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мај 09:52Izrabotka na kujni po merka

Profesionalna izrabotka na kujni po merka. 3D prezentacija na lice m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 мај 08:39Дизајнирање и изработка на мебел

Дизајнирање и изработка на секаков вид мебел по мерка, кујни, детски ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

21 мај 11:00PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
21 мај 08:40mikro

mikro


2.000 МКД
или предлог цена
21 мај 00:28Se prodava frizider ispraven so komora 4000den

Vo ispravna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
20 мај 11:01Изработка на мебел по мерка,кујни,плакари...

Изработка на мебел: кујни (луксузни или стандардни, према вашиот б...


76 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

20 мај 10:54Изработка на кујни, плакари и селаков мебел

Изработувсм мебел, кујни плакари спални по мерка и према вашиот буџет...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

19 мај 11:56Sadoper dupli enajl

Piramis sadoper


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

19 мај 09:48Izrabotka na kujni po merka

Profesionalna izrabotka na kujni po merka Izbor na materijal i okov ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

19 мај 07:32IZRABOTKA NA MEBEL PO MERKA

Izrabotka na mebel po merka Celokupniot materijal e po zelba na klie...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

19 мај 07:31KUJNA PO MERKA

Izrabotka na sekakov vid na kujni po merka od medijapn, furniri, iver...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

18 мај 20:48PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

18 мај 20:23Се продава округла трепезариска маса

Се продава округла трепезариска маса, пречник (дијаметар) од 117 цм и...


9.000 МКД
или предлог цена
18 мај 15:06Изработка на кујни, плакари, спални,

Изработувам по нарачка мебел : кујни,кoмарници, плакари( со лизгачки ...


6 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

17 мај 10:42PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

16 мај 18:27Se prodava Masina za sadovi I el spotet

🌠Se prodava plotnata ispravna I rerna da se smeni goen greac. Vgradn...


10.499 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

16 мај 17:17Prodavam kujna i pretsobje

Se prodavaat kujnska masa so 6 stolovi, mini trosed, kujnski skaf, po...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

16 мај 14:06IZRABOTKA NA KUJNI PO MERKA

Zanaetciska rabotilnica izrabotuva kujni po merka 3d prezentacija na...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

16 мај 13:33Prodavam Sank Stolce

Prodavam sank stolce 20 evra


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

16 мај 12:40Kujnski element елемент за кујна

Kujnski element so fioki i visok del so polici. Odlicna sostojba. Ist...


6.000 МКД
или предлог цена
15 мај 17:27Aspirator LINO

Kako nov 3500den


4.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

15 мај 16:20Кујнски Елементи

Se prodavaat kujnski elementi Visina - 144cm Shirina - 40cm i 60cm D...


5.000 МКД
или предлог цена
15 мај 14:354 Кујнски елементи со фрижидер шпоред

4 Кујнски елементи со фрижидер шпоред


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

14 мај 14:17Se prodava frizider golem Maytag

Se prodava dvokrilen frizider Maytag vo ispravna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

14 мај 13:28Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам