Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
94 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sadovi za ovosje zdeli

Zdeli 3 za 200 denari


200 МКД
или предлог цена
Денес 13:59Sise,Шише

Retro ukrasno sise


300 МКД
или предлог цена
Денес 13:586 teglicki

6 teglicki


200 МКД
или предлог цена
Денес 13:57Kristalen sad

Kristalen sad posluzavnik


250 МКД
или предлог цена
Денес 13:53  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM CISTI TEGLI SO KAPACI SAMO EDNAS UPOTREBENI

PRODAVAM CISTI TEGLI IZMIENI SO KAPACI SAMO EDNAS UPOTREBENI,100-120p...


5 МКД
или предлог цена
Вчера 17:06RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Dostava može i po kargo.Tel 078 224 053


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:24стаклена амбалажа -тегли и шишиња

тегли и шишиња за употреба


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:28ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци од 1кг , еднаш искористени, од мед, слатко о...


15 МКД
или предлог цена
30 сеп 17:04Tegli

prodavam tegli ednas upotrebeni oklu 100 parcinja


6 МКД
или предлог цена
28 сеп 13:26Kristalni sadovi

сл. 1 Жардињера со капак - машински кристал 900 ден. сл. 2 Сад за ра...


900 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:20Tamidzani Steklleni

Tamidzani Stakleni 50 litri


1.700 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:47SHISHINJA za vino

SHISHINJA I TEGLI


20 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:47ТЕГЛИ И ФЛАШИ

ограницени количини тегли без капак 720 мл и флаши од 1 л


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:46Продавам кригли за пиво „СКОПСКО“

Продавам 7 кригли за пиво „Скопско“ како на сликата, нови неоштетени,...


1.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:50Кристален послужавник за ситни колачи

Продавам кристален послужавник за ситни колачи. Нов , неупотребен, п...


2.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:42Продавам 6 кристални чаши

продавам 6 нови, неупотребени, кристални чаши на столб, како на слика...


4.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:31kristalni casi za rakija

racno bruseni kristalni casi za rakija, 5 parcinja


400 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:57prodavam golemi tanjiri

prodavam golemi tanjiri neupotrebuvani 6 za 1000 den imam 18 vkupno k...


1.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 10:05Продавам два стаклени садови (бинлаци)

Продавам два стаклени садови (бинлаци) од 5 литри обвиткани во дрвена...


1.200 МКД
или предлог цена
31 авг 12:06Tegli / Тегли

Prodavam ednas koristeni, cisti, dezinficirani tegli so kapak. Imam o...


По Договор
или предлог цена
30 авг 12:24Тегли

Продавам тегли со капаци од купечки производи еднаш употребени


8 МКД
или предлог цена
28 авг 20:55Prekrasna kolekcija kristali i kobalt

Prodavam dosta parcinja kristali - najrazlicni formi i golemini na sa...


1 €
или предлог цена
27 авг 00:45se prodavaat stakleni tegli

se prodavaat stakleni tegli od 1 kg cena 6den za parce, 3kg cena 11 d...


6 МКД
или предлог цена
18 авг 16:47prodavam nov kristalen sad za ovosje

prodavam kristalen sad za ovosje kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
17 авг 21:46Kristalen sad Кристален сад

Кристален сад


1.500 МКД
или предлог цена
17 авг 19:39Кристален сад kristal zajacar

Kristalen sad


2.500 МКД
или предлог цена
17 авг 19:39kristalna flasa

kristalna flas za viski kako na slikite cist kristal i debelina od 8m...


500 МКД
или предлог цена
15 авг 09:18Prodavam casi za vino

Bohemia casi za vino vo kutija


1.599 МКД
или предлог цена
07 авг 10:40Sadovi

prodavam sadovi - 4 casi za sladoled prozirni 300den - 6 casi za vino...


1 МКД
или предлог цена
29 јул 00:40Casi vinski/sok restoranski

Se prodavaat casi novi za vino ili sok. Cena po dogovor tel 071...


По Договор
или предлог цена
28 јул 12:53Prodavam stakleni sisinja

Prodavam stakleni sisinja od 1 litar, bez navoj (od vino i kisela vod...


1.200 МКД
или предлог цена
22 јул 12:54СТАКЛЕНА АМБАЛАЖА (тегли, шишиња)

ПРОДАВАМ ЧИСТИ ПРАЗНИ СТАКЛЕНИ ТЕГЛИ со КАПАЦИ ☆☆☆ 2500ml ☆☆☆ 850...


1 €
или предлог цена
16 јул 11:35TEGLI STAKLO

PRODAVAM USTE SAMO 40 TEGLI, CISTI, IZMIENI, POVEKETO BEZ KAPACI


5 МКД
или предлог цена
07 јул 22:13Tegli i stakleni sisinja

Prodavam tegli Tegli po 5 denari (golemi i mali okolu 100 ) Besplat...


5 МКД
или предлог цена
07 јул 19:03Комплет чаши за вино

Се продаваат 3 комплети чаши за вино. Цена за 1 комплет од четири ч...


250 МКД
или предлог цена
06 јул 23:52Stakleni Vazni/vazi dekor

Dvete za 200 denari


200 МКД
или предлог цена
03 јул 15:53Casi za sladoled, ovosna salatA

Novi neupotrebuvani


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
01 јул 07:35Prodavam tegli so kapaci

Tegli od 720ml, čisti, bez etiketa, ednaš upotrebuvani, so metalen ka...


8 МКД
или предлог цена
14 јун 13:006 kristalni casi

Se prodavaat 6 kristalni casi za viski, sok..... Visina 10cm ,sirina...


800 МКД
или предлог цена
12 јун 19:006 kristalni rakieni caski

6 kristalni prekrsni rakieni caski visina 6cm, sirina 3.5cm ( komplet...


400 МКД
или предлог цена
12 јун 19:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам