Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

tegli od 720gr./ тегли од 720 гр.

koristeni tegli od 720 gr.bez kapaci .kolicina 200 parcinja.cena 7 de...


7 МКД
или предлог цена
Вчера 22:17  НОВ ОГЛАС

Kristalni sadovi

сл. 1 Жардињера со капак - машински кристал 900 ден. сл. 2 Сад за ра...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36ТЕГЛИ И ФЛАШИ

ограницени количини тегли без капак 720 мл и флаши од 1 л


По Договор
или предлог цена
11 авг 13:12стаклена амбалажа -тегли и шишиња

тегли и шишиња за употреба


По Договор
или предлог цена
11 авг 13:09RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Dostava može i po kargo.Tel 078 224 053


1 МКД
или предлог цена
07 авг 22:24Prodavam casi za vino

Bohemia casi za vino vo kutija


1.599 МКД
или предлог цена
07 авг 10:40SHISHINJA za vino

Shishinja


20 МКД
или предлог цена
06 авг 17:30Tamidzani Steklleni

Tamidzani Stakleni 50 litri


1.700 МКД
или предлог цена
06 авг 17:29staklen bilnak

golem


2.000 МКД
или предлог цена
01 авг 18:45Tegli

80 tegli so kapak Site za 400 den. 070/400 - 606


5 МКД
или предлог цена
01 авг 10:35Tegli / Тегли

Prodavam ednas koristeni, cisti, dezinficirani tegli so kapak. Imam o...


По Договор
или предлог цена
30 јул 16:17Sadovi

prodavam sadovi - 4 casi za sladoled prozirni 300den - 6 casi za vino...


1 МКД
или предлог цена
29 јул 00:40Casi vinski/sok restoranski

Se prodavaat casi novi za vino ili sok. Cena po dogovor tel 071...


По Договор
или предлог цена
28 јул 12:53Prodavam stakleni sisinja

Prodavam stakleni sisinja od 1 litar, bez navoj (od vino i kisela vod...


1.200 МКД
или предлог цена
22 јул 12:54Се продава нова количка за пијалоци.

Се продава нова количка за пијалоци. Цена по договор


По Договор
или предлог цена
20 јул 23:19Tegla / tegli

Prodavam tegli kako na slikata. Cena za parce :3 den. Imam nad 100.


3 МКД
или предлог цена
20 јул 15:15kristalna flasa

kristalna flas za viski kako na slikite cist kristal i debelina od 8m...


800 МКД
или предлог цена
17 јул 19:55СТАКЛЕНА АМБАЛАЖА (тегли, шишиња)

ПРОДАВАМ ЧИСТИ ПРАЗНИ СТАКЛЕНИ ТЕГЛИ со КАПАЦИ ☆☆☆ 2500ml ☆☆☆ 850...


1 €
или предлог цена
16 јул 11:35Evtino se po 200 denari

Novi neupotrebuvani


200 МКД
или предлог цена
12 јул 13:54Baloni za rakija i vino

Se prodavaat baloni za rakija i vino 20 litri -800 den 10 litri - ...


600 МКД
или предлог цена
10 јул 23:00TEGLI STAKLO

PRODAVAM 160 TEGLI, CISTI, IZMIENI, SPAKUVANI


5 МКД
или предлог цена
07 јул 22:13Tegli i stakleni sisinja

Prodavam tegli Tegli po 5 denari (golemi i mali okolu 100 ) Besplat...


5 МКД
или предлог цена
07 јул 19:03Комплет чаши за вино

Се продаваат 3 комплети чаши за вино. Цена за 1 комплет од четири ч...


250 МКД
или предлог цена
06 јул 23:52se prodavaat stakleni tegli

se prodavaat stakleni tegli od 1 kg cena 5den za parce, 3kg cena 10 d...


5 МКД
или предлог цена
05 јул 14:31Stakleni Vazni/vazi dekor

Dvete za 200 denari


200 МКД
или предлог цена
03 јул 15:53Prekrasna kolekcija kristali i kobalt

Prodavam dosta parcinja kristali - najrazlicni formi i golemini na sa...


1 €
или предлог цена
01 јул 17:11Casi za sladoled

Novi , neupotrebuvani


400 МКД
или предлог цена
01 јул 07:36Casi za sladoled, ovosna salatA

Novi neupotrebuvani


400 МКД
или предлог цена
01 јул 07:35Sise,Шише

Retro ukrasno sise


300 МКД
или предлог цена
28 јун 19:15Продавам 6 кристални чаши

продавам 6 нови, неупотребени, кристални чаши на столб, како на слика...


4.000 МКД
или предлог цена
21 јун 10:56Prodavam tegli so kapaci

Tegli od 720ml, čisti, bez etiketa, ednaš upotrebuvani, so metalen ka...


8 МКД
или предлог цена
14 јун 13:006 kristalni casi

Se prodavaat 6 kristalni casi za viski, sok..... Visina 10cm ,sirina...


800 МКД
или предлог цена
12 јун 19:006 kristalni rakieni caski

6 kristalni prekrsni rakieni caski visina 6cm, sirina 3.5cm ( komplet...


400 МКД
или предлог цена
12 јун 19:00Kristalni casi

Se prodavaat 6 kristalni casi proizvodstvo Jugoslavija. Visina na cas...


900 МКД
или предлог цена
12 јун 19:00Staklen balon za rakija стаклен балон за ракија

Продавам стаклен балон за вино или ракија од 30 литри, балонот е во м...


1.100 МКД
или предлог цена
11 јун 12:43prodavam staklen sad so kapak za torta

prodavam sad so kapak za torta kontakt aleksandra 077 823 129


800 МКД
или предлог цена
11 јун 00:21Kristal kristalni casi ZA viski

kristal zajecar. novi. CENA 8OO DENARI.


1.505.826 €
или предлог цена
09 јун 12:47Кристален сад kristal zajacar

Kristalen sad


2.500 МКД
или предлог цена
08 јун 02:07Kristalen sad Кристален сад

Кристален сад


1.500 МКД
или предлог цена
08 јун 02:07prodavam golem kristalen sad za ovosje

prodavam kristalen sad za ovosje kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 11:05Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам