Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
98 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

стаклена амбалажа -тегли и шишиња

тегли и шишиња за употреба


По Договор
или предлог цена
Денес 10:26Sise,Шише

Retro ukrasno sise


300 МКД
или предлог цена
Вчера 19:15  НОВ ОГЛАС

Tegla / tegli

Prodavam tegli kako na slikata. Cena za parce :7 den. Imam nad 100.


7 МКД
или предлог цена
27 јун 19:44Tamidzani Steklleni

Tamidzani Stakleni 50 litri


1.700 МКД
или предлог цена
25 јун 10:41SHISHINJA za vino

Shishinja


20 МКД
или предлог цена
25 јун 10:41Продавам 6 кристални чаши

продавам 6 нови, неупотребени, кристални чаши на столб, како на слика...


4.000 МКД
или предлог цена
21 јун 10:56Prekrasna kolekcija kristali i kobalt

Prodavam dosta parcinja kristali - najrazlicni formi i golemini na sa...


1 €
или предлог цена
19 јун 20:25Casi vinski/sok restoranski

Se prodavaat casi novi za vino ili sok. Cena po dogovor tel 071...


По Договор
или предлог цена
17 јун 19:17staklen bilnak

za skladiranje rakija ili vino


2.000 МКД
или предлог цена
14 јун 14:03Prodavam tegli so kapaci

Tegli od 720ml, čisti, bez etiketa, ednaš upotrebuvani, so metalen ka...


8 МКД
или предлог цена
14 јун 13:006 kristalni casi

Se prodavaat 6 kristalni casi za viski, sok..... Visina 10cm ,sirina...


800 МКД
или предлог цена
12 јун 19:006 kristalni rakieni caski

6 kristalni prekrsni rakieni caski visina 6cm, sirina 3.5cm ( komplet...


400 МКД
или предлог цена
12 јун 19:00Kristalni casi

Se prodavaat 6 kristalni casi proizvodstvo Jugoslavija. Visina na cas...


900 МКД
или предлог цена
12 јун 19:00Staklen balon za rakija стаклен балон за ракија

Продавам стаклен балон за вино или ракија од 30 литри, балонот е во м...


1.100 МКД
или предлог цена
11 јун 12:43prodavam staklen sad so kapak za torta

prodavam sad so kapak za torta kontakt aleksandra 077 823 129


800 МКД
или предлог цена
11 јун 00:21СТАКЛЕНА АМБАЛАЖА (тегли, шишиња)

ПРОДАВАМ ЧИСТИ ПРАЗНИ СТАКЛЕНИ ТЕГЛИ со КАПАЦИ ☆☆☆ 850ml ☆☆☆ 720m...


1 €
или предлог цена
10 јун 19:10Kristal kristalni casi ZA viski

kristal zajecar. novi. CENA 8OO DENARI.


1.505.826 €
или предлог цена
09 јун 12:47Кристален сад kristal zajacar

Kristalen sad


2.500 МКД
или предлог цена
08 јун 02:07Kristalen sad Кристален сад

Кристален сад


1.500 МКД
или предлог цена
08 јун 02:07Тегли и шишиња

Се продаваат 87 големи тегли со капаци (6 денари парче) и 10 шишиња о...


6 МКД
или предлог цена
05 јун 18:01prodavam golem kristalen sad za ovosje

prodavam kristalen sad za ovosje kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 11:05prodavam sad so 6 zdeli

prodavam komplet kristalen sad i 6 zdeli.kontakt aleksandra 077 823 1...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:37prodavam novi tanjiri doneseni od francija

prodavam neupotrebuvani tanjiri doneseni od francija.imam 18 vkupno.6...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:33ПРОДАВАМ ПРАЗНИ СТАКЛЕНИ ТЕГЛИ

ПРОДАВАМ ЧИСТИ ПРАЗНИ СТАКЛЕНИ ТЕГЛИ со КАПАЦИ ☆☆☆ 850ml ☆☆☆ 720m...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 15:23se prodavaat stakleni tegli

se prodavaat stakleni tegli od 1 kg cena 5den za parce, 3kg cena 10 d...


5 МКД
или предлог цена
02 јун 14:21Bokal

Komplet za 500 denari


500 МКД
или предлог цена
01 јун 19:31Tegli

80 tegli so kapak Site za 400 den. 070/400 - 606


5 МКД
или предлог цена
01 јун 14:36Продавам кригли за пиво „СКОПСКО“

Продавам 7 кригли за пиво „Скопско“ како на сликата, нови неоштетени,...


1.500 МКД
или предлог цена
26 мај 11:43Тањир за овошје

продавам еден голем тањир за овошје и еден мал тањир, од стакло, малк...


500 МКД
или предлог цена
26 мај 11:38Casi

300 denari


300 МКД
или предлог цена
24 мај 16:15Sadovi za ovosje zdeli

Zdeli


400 МКД
или предлог цена
24 мај 16:14prodavam golem sad za ovosje

prodavam kristelen sad za ovosje donesen od francija kontakt aleksand...


800 МКД
или предлог цена
24 мај 13:38prodavam golemi tanjiri

prodavam golemi tanjiri neupotrebuvani 6 za 1000 den imam 18 vkupno k...


1.000 МКД
или предлог цена
24 мај 13:20Bohemija

Kristalni casi za sampanj ili kokteli cena 600 den 072 555 302


600 МКД
или предлог цена
16 мај 20:18kristalna flasa

kristalna flas za viski kako na slikite cist kristal i debelina od 8m...


800 МКД
или предлог цена
16 мај 06:48Baloni za rakija i vino

Se prodavaat baloni za rakija i vino 20 litri 10 litri 5 litri ...


900 МКД
или предлог цена
15 мај 14:24prodavam 6 casi za rakija od paris

prodavam 6 caski za rakija od paris doneseni kontakt aleksandra 077 8...


500 МКД
или предлог цена
13 мај 22:47Prodavam stakleni sisinja

Prodavam stakleni sisinja od 1 litar, bez navoj (od vino i kisela vod...


1.200 МКД
или предлог цена
12 мај 14:20Продавам два стаклени садови (бинлаци)

Продавам два стаклени садови (бинлаци) од 5 литри обвиткани во дрвена...


1.200 МКД
или предлог цена
12 мај 11:36Prodavam Tegli

Koristeni tegli so kapacinja zdravi i cisti kako novi.


5 МКД
или предлог цена
11 мај 13:19Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам