Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bocva za vino EZIO INOKS 1000l

КАПАЦИТЕТ: 1000 Л. ДИМЕНЗИИ: 2900x1500 mm ДИЈАМЕТР: 970 мм Д...


Денес 11:16Inoks Burinja EZIO INOX

Буриња од не'рѓосувачки челик се првенствено наменети за складирање н...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:15RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Isporaka može i po kargo.Tel.078 224 053


Вчера 12:43Novi lazici, Germanski rosfraj, golema kolicina

Се продаваат поголема количина лажици (над 1000). Нови, некористени и...


25 МКД
или предлог цена
Вчера 11:29Set Tendzerinja

Se prodava set od tendzerinja Nov inox-rostfraj . 7 sadovi i 5 kap...


04 јун 23:31Сет садови за готвење

Се продаваат 2 нови сета садови за готвење ( 1 сет содржи 16 парчиња ...


5.000 МКД
или предлог цена
04 јун 11:14Tava

Se prodava tava br:40 ne e mnogu upotrebuvana Cena 1300 denari


03 јун 21:01König прибор 84 парчиња

Нов, неотворен ексклузивен сет прибор за јадење од австрискиот бренд ...


12.000 МКД
или предлог цена
03 јун 12:26Zeppter posluzavnik

ZEPPTER posluzavnik cena 1500 den 072 555 302


25 €
или предлог цена
02 јун 16:36Gus

Dve tendzerinja Gus 3l cena 2500 dvete 072 555 302


2.500 МКД
или предлог цена
02 јун 16:34Zeppter

Dva kompleta od 6 casi so posluzavnik zeppter cena 5000 za dvata ili ...


100 €
или предлог цена
02 јун 16:34Експрес лонец неупотребуван

-лонецот е купен за сопствена употреба и не е употребен, (се гледа од...


2.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 МКД
02 јун 15:49Serpa i Tava rosvaj

serpa so kapak rosvaj odlicna 40 cm visina 18 cm Bratstvo Ohrid


120 €
или предлог цена
02 јун 09:17Сет за готвење од 17 парчиња SwissHome Z line premium

ЕКСТРА ПОВОЛНА ЦЕНА! СЕ ПРОДАВА ИТНО! Швајцарски сет од 17 парчиња з...


10.000 МКД
или предлог цена
01 јун 16:49POSLUŽAVNIK/ČAŠI PROSREBRENI

Se prodava poslužavnik i čaši, prosrebreni, vo odlična sostojba, maks...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 15:27ITALJASNKI BREND ALESSI!!! POVOLNO!!!

Prodavam tanjir i zdeli od poznatiot brend Alessi. Dobieni na poklon...


2.000 МКД
или предлог цена
01 јун 09:57se prodava tengjere 20 litri so kapak

se prodava tengjere 20 litri so kapak Visina 28sm dijametar 36


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
01 јун 00:29Se prodava tava so escaj kapak i tavta

Vatrostalna tava so escaj kapak i tavta Nova neotpakovana


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
01 јун 00:29Se prodava srebrena tavta nova

Se prodava srebrena tavta nova nekoristena


1.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 МКД
01 јун 00:28se prodava tengjere aluminium 20 litri

se prodava tengjere aluminium 20 litri so kapak kako na slikata Visi...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
01 јун 00:26BAKARNA TABAKA

Bakarna Tabaka


29 мај 23:22PRODAVAM 2 POSLUZAVNIKA

Dva posluzavnika od rosfaj neupotrebuvani.


900 МКД
или предлог цена
28 мај 19:06prodavam nov zepter posluzavnik

prodavam nov zepter posluzavnik so dimensii 53sm i 32sm. kontakt alek...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 16:56prodavam novi zepter casi za vino

prodavam novi zepter casi za vino imam pomali i pogolemi. 6 casi za 2...


2.100 МКД
или предлог цена
28 мај 16:56prodavam novi zepter casi so tacni

prodavam novi zepter 6 casi i 6 tacni za 3000 den.kontakt aleksandra ...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 15:51prodavam novi zepter casi za rakija

prodavam novi zepter casi za rakija 6 za 1800 den.kontakt aleksandra ...


1.800 МКД
или предлог цена
28 мај 15:51prodavam novi zepter zdeli

prodavam novi nekoristeni zepter zdeli doneseni od francija. 6 parcin...


2.100 МКД
или предлог цена
28 мај 15:50TEFLON tava so kapak i racka

Se prodava Teflon tava so kapak i racka, nova nekoristena. Prevzeman...


900 МКД
или предлог цена
26 мај 16:51TEFLON tava sp kapak i racki

ITNO !!! Se prodava Teflon tava so kapak i dve rački, nova nekorist...


900 МКД
или предлог цена
26 мај 16:51EXCLUSIVE Line set (7+2) noževi

Se prodava nov i nekoristen set pribor noževi 7+2. Prevzemanje od ...


5.000 МКД
или предлог цена
26 мај 16:50SWISSHOME Royalty Line set 25pcs za ručavanje

Se prodava nov i nekoristen pribor nozevi za kujna. Prevzemanje od...


140 €
или предлог цена
26 мај 16:50ZEPTER 24pcs set inox pribor za rucavanje

Se prodava nov, nekoristen Zepter set inox pribor za rucavanje, 24 pa...


120 €
или предлог цена
26 мај 16:50ZEPTER Set 48 pcs pribor za ručavanje

Se prodava nov i nekoristen pribor za ručavanje, 48 parcinja. Prev...


170 €
или предлог цена
26 мај 16:50YEPTER Set 12 tendžerinja + noževi so lupač

Se prodava nov i nekoristen Zepter set od 6x6 tendžerinja za gotvenje...


160 €
или предлог цена
26 мај 16:50HOFFMAYER set 18 tendžerinja Germany

Se prodava nov i nekoristen set 9X9 germanski tendžerinja. Prevzem...


140 €
или предлог цена
26 мај 16:50MG Set 12 tendžerinja Germany

Se prodava nov i nekoristen set 6X6 germanski tendžerinja. Prevzem...


100 €
или предлог цена
26 мај 16:50Ekspres lonec na Fagor nov.

Nov ekspres lonec Fagor


100 МКД
или предлог цена
25 мај 16:25Zeppter

Sadovi tendzerinja casi posluzavnici cena po dogovor 072 555 302


1 €
или предлог цена
25 мај 07:18Tava SOLINGEN Rostfraj germanska

VEKOVNA TAVA. Kupuvas ednas Germansko proizvodstvo. Odlicna.


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
24 мај 23:53Ekspres lonec 7L

Нов експрес лонец 7 Л 1700 ден. 070/256-436 Скопје


1.700 МКД
или предлог цена
24 мај 10:47Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам