Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam tegli(stakleni so kapaci)) od 720ml

Prodavam stakleni tegli so kapaci od 720ml razni ( od slatko,majonez...


7 МКД
или предлог цена
Вчера 20:05Бакарна тава

Продавам бакарна тава. Волумен 20 литри. Дијаметар 55 см.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:01PRODAVAM TRI GOLEMI TENDZERINJA ZA AJVAR ILI DRUGA NAMENA

TRI GOLEMI TENDZERINJA ZA AJVAR ILI DRUGA NAMENA, MNOGU MALKU KORISTE...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Садови и прибор / Останато

24 сеп 10:03Profesionalna presa - sokovnik za cedeno ovosje

Професионалната конструкција од цврсто леано железо со цедалка од нер...


2.490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

19 сеп 08:55SET NOZEVI ZA KUJNA

NOVI SET NOZEVI ZA KUJNA CENA 800 DEN. DOSTAPNI SE TRI MODELI


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

07 сеп 16:20Ekspres lonec

Prodavam ekspres lonec, mnogu malku koristen, hrvatsko proizvodstvo o...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

05 сеп 02:10Sokovnik Fuego

Продавам соковник Фуего 1200W Овошјето се става не лупено освен цитр...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 сеп 11:17Prodavam tegli

Prodavam četri vrsti na tegli i toa 800gr,600gr,300 i250 mešani i 180...


7 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

01 сеп 15:38prodavam set za jadenje pozlaten

Prodavam komplet set za jadenje pozlaten 24 karati nov ne ko...


1 €
или предлог цена
31 авг 08:28SET za šišinja

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen set za šišinja, otvarač i zatvor...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Садови и прибор / Останато

25 авг 14:35OSTRAC na Kujnski Nozevi -Tocenje -Ostrenje -Оштрење -Точење

Оштрењето има 2 опции: грубо и фино. Грубото е за оштетени ножеви а ф...


499 МКД
или предлог цена
24 авг 08:32PIZZA плоча за пица

PIZZA плоча за пица ZA pecenje vistinska pizza doma picata e kako...


1.390 МКД
или предлог цена
19 авг 09:40Prskalka za Maslinovo Maslo-Sprej-Прскалка-Спреј Шише-Масло

Росфај шише со спреј за прскање на маслиново масло на храната. Многу ...


499 МКД
или предлог цена
10 авг 08:45SOKOVNIK

СЕ ПРОДАВА соковник.


2.500 МКД
или предлог цена
08 авг 01:36Zepter сетови/кујнски прибор/тенџере/кујнски сет/сервис

Продавам нови неоотпакувани сетови за готвење со одличен квалитет, се...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

06 авг 15:15Solarnici

Соларници нови на продажба Цена по договор 071 294 952


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Садови и прибор / Останато

28 јул 12:53Dozirac - zatvarac za MASLO Maslinovo - дозирач - затварач

Одлична контрола на дозирањето за маслиново или обично масло.


150 МКД
или предлог цена
22 јул 14:29Sporet

Sporet na drva alfa vranje FENIKS


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

19 јул 12:16Mikrobranova

Mikrobranova pecka ispravna


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

18 јул 21:03SET KUJNSKI NOZEVI

Nov set kujnski nozevi Tel. 071 264 065


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

24 јун 18:02SET KUJNSKI NOZEVI

Nov set kujnski nozevi Tel. 071 264 065


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

24 јун 18:02prodavam kujnska vaga

prodavam kujnska vaga kontakt aleksandra 077 823 129


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Садови и прибор / Останато

07 мај 22:01Четка од кокосови влакна

Наменета е за чистење на овошје и зеленчук при што се отстрануваат пе...


250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

05 мај 06:20PRODAVAM TOLCNIK IZRABOTEN OD MESING

PRODAVAM TOLCNIK IZRABOTEN OD MESING.


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

02 мај 12:00Печка на пелети-само една сезона користена

Тип на печка: Smederevo Srbija 10 Како нова и последен модел. За про...


20.000 МКД
или предлог цена
30 апр 15:07Maslo Maslinovo - Sprej-Sise- Спреј Шише за Маслиново Масло

Росфај шише со спреј за прскање на маслиново масло на храната. Многу ...


599 МКД
или предлог цена
10 апр 01:28Presa cedalka za ceden sok

Se prodava ednas upotrebena presa


1.000 МКД
или предлог цена
12 мар 23:48Set za rabota so zeski sadovi i predmeti i sadovi bez racki

Практичен и уникатен сет од 6 предмети кои служат за ракување/работа ...


390 МКД
или предлог цена
02 мар 23:33Половни сочувани лонци

1. Половен емајлиран лонец, 25 л, со мали внатрешни оштетувања. Диме...


2.700 МКД
или предлог цена
23 фев 17:32Емајлирани ретро половни лонци

Два ретро половни емајлирани лонци со капаци, во полуконусна форма, з...


1.200 МКД
или предлог цена
23 фев 17:24Постоље за колачи- 650 ден

Постоље за колачи- 650 ден


650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Садови и прибор / Останато

30 јан 00:16VULI BAKARNI - KAZAN ZA RAKIJA/ВУЛИ БАКАРНИ-КАЗАН ЗА РАЌИЈА

Се продаваат вули бакарни, два пара. Едните се нови неупотребени цена...


5.000 МКД
или предлог цена
26 јан 16:06Aluminsko tengere

Cena po dogovor 078645633


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Садови и прибор / Останато

11 јан 17:00Univerzalen staklen poklopec 24cm

Se prodava nov univerzalen staklen poklopec 24cm. Racka otporna na t...


250 МКД
или предлог цена
11 јан 07:40Univerzalen staklen poklopec 28cm

Se prodava nov univerzalen staklen poklopec 28cm. Racka otporna na t...


280 МКД
или предлог цена
11 јан 07:40Racka za tavce ili fakanje zeshki sadovi

Скршена рачка на тавче или имате сад без рачка, сакате да фатите жежо...


99 МКД
или предлог цена
30 окт 12:44Kazam za rakija

Se prodava kazan za pecenje rakija 100 l.


500 €
или предлог цена
06 сеп 16:24DJURA масичка за во кревет / ИКЕА

Код на производ: 504.043.34 Карактеристики на производот > Матер...


1.320 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 авг 12:26RASKOG количка / ИКЕА

Код на производ: 903.339.76 Карактеристики на производот: > Матер...


4.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 авг 12:20NISSAFORS количка на тркалца / ИКЕА

Код на производ: 203.997.77 Карактеристики на прозиводот: > Матер...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 авг 12:16Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам