Подкатегорија:
                   
1523 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat masi i stolici

se prodavaat polovni : masi i stolici so moznost za pretapaciranje i...


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:41Промовирано

Stolici niski odlicni

Stolicite se odlicno zacuvani. Imam 18 stolici. Cena za edno stolce 1...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 14:59Cerade

Dobro sacuvane cerade. Dimenzije: 10 x 5 m, 10 x 6 m. Cena po dogovor...


500 €
или предлог цена
Денес 14:31Metalni nogari za trpezariska/klub masa

Se prodavaat metalni nogarki za trpezariska masa poedinačni "Hairpin...


125 €
или предлог цена
Денес 13:49Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 13:27MASI,STOLICI

Se prodavaat mnogu malku koristeni masi,stolici,barski stol,barski ma...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Masa Trpezarija so 6 stolici

Prodavam trpezarija so 6 stolici od masivno Drvo,masata e so dimenzi...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Се издаваат високи маси!

Издавам 7 високи маси за секаква пригода! Изработени од дрво. Цен...


200 МКД
или предлог цена
Денес 12:26Trpezarija so 6 stolici

Prodavam trpezarija dolzina 1.25cm na 80cm ( od stranite ima moznost ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Денес 11:56Novi IKEA klub masi 90x55 hrast crni beli

Novi neotpakuvani


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:13STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Денес 10:16Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici


2.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 09:53Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici, cena 1650 denari stolica


1.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 09:53Masi i stolici

NOVI masi dimenzii 160x90+35cm cena samo masa 12000 den, stolici od 1...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:50klub masa / club masa (NOVI)

NOVI masi 120x60 cm, cena 6000 denari, informacii 071/543-011


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 09:49Drvena masa so 6 stolici

Trpezariska masa so 6 stolici Cisto drvo 6000den


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:0430 stolici

30 stolici, 400den stolce.


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Вчера 19:47Rabotno biro

Prodavam socuvano rabotno biro so cetiri fioki 113 x 58 x 73


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 19:44STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA: 🌟STOLICI 🌟FOTELJI 🌟TABURETKI �...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 18:29Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina Izrabo...


23.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:28Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


17.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:28Stolici

stolici 50 kom Tel 070266841


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 18:06Продавам аголна трпезариска гарнитура + три столчиња

Се продава трпезариска аголна гарнитура со три столчиња. Идеална за п...


10.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 17:07STOLICI STOLCINJA EKSTRA

Prodavam ekstra zacuvani stolici kako novi!!!!! INFO SAMO NA 077 817 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:23Трпезариска Маса и столици

Трпезариска маса од дрво со шест столици Столици од чисто дрво, седе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:20Metalni nogari za trpezariska/klub masa

Se izrabotuvaat trend metalni nogari za trpezariska 180×80(90) cm 75...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:54Маса ф 60 висина 75 цм - 400 ден

Маса ф 60 висина 75 цм - 400 ден Здрава, но треба да се префарба. ...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 15:38Konjopoi(konopoi) masi

Se iznajmuvaat konjopoi , imam 10 konjopoi so moja dostava , ...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 15:14Proizvodi od drvo i metal

Izrabotka na proizvodi od drvo i metal: Masi Klupi Drzaci za vino...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:01Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 14:36MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 6 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo dv...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:25SERVIS I TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI STOLICI

✔️SERVIS I TAPACIRANJE NA ✔️SEKAKOV VID STOLICI ✔️BRZO I KVALITETNO...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 14:174 stolici

4 stolici za trpezariska masa,novi Mahagoni nogarki,krem eko koza. ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 12:38Se prodava G-trpezariska klupa.

Se prodava G-trpezariska klupa. Dimenzii 172x130. Ubav e I za vnatre ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:10TRPEZARISKA MASA METAL DRVO MASI KLUP MASI

Prodavam nova masa so vrven kvalitet. Dolzina 165sm Sirina 84 sm V...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 12:03TRPEZARISKI MASI MASA KLUP MASICkI I STOlCINJA

Prodavam trpezariska masa 140×80×75 klup maaicka 102×54×44 070 -55...


2 €
или предлог цена
Вчера 12:02stolici

prodavam stolici drveni ekstra socuvani


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:37Masa,komodi

Masata e drvena socuvana maksimalno,edna od komodite e drvena i kvali...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 11:28Stolici

Stolici kozni za trpezariska masa 4 crni 2 beli Kontakt Ivona 078 43...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:49Stolici

Stolici (dve) 2 za terasa ili gradina koristeni 1 mesec


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Prodavam Bambus Stolici

Prodavam Bambus Stolici


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 09:56Страна 1 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам