Подкатегорија:
                   
476 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trpezariska masa so 6 stola

Masa od cisto drvo so 6 stola Vo odlicna sostojba


10.000 МКД
или предлог цена
08 јан 22:05Промовирано

Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 18:11Konjopoi(konopoi) masi

Se iznajmuvaat konjopoi , imam 20 konjopoi so moja dostava , ...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 15:56masa

se prodava klub masa 1,20x80 vo odlicna sostojba so fioka


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 13:56Barski masi ( Konopoi )

Се изнајмуваат високи барски маси, конопои за секакви свечености и за...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 13:17Trpezariska masa hitno

Prodavam trpezariska masa 135x85, staklo,medijapan i od cisto drvo no...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12Novi metalni nogarki za masa, najpovolna cena

Izrabotuvame Hairpin nogarki kako na slikata vo bilo koja dimenzija p...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 11:42Sminkernica Шминкерница

Se prodava sminkernica no moze i da se koristi kako biro ili masicka....


1 €
или предлог цена
Вчера 10:48Se prodavaat klub masi od Brest

Unikatni klub masi od Masivno drvo Brest so minimalno delovi na smol...


10.000 €
или предлог цена
01 фев 22:55Masi so razlicni dimenzii golemi i mali!

Маси од дрво -Кружните маси(трапезариски) се со дијаметар 100cm соби...


10.000 МКД
или предлог цена
01 фев 22:33Mala masicka

Prodavam mala masicka 2000 denari so staklo


1.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

01 фев 22:20Nova ne koristena terpezariska masa so laminam podloga

Nova ne koristena terpezariska masa so laminam podloga I metalna kons...


500 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
650 €
01 фев 21:20Trpezariska masa 170 x 90

Se prodava trpezariska masa 190 cm dolzina 90 cm sirina.se prodava po...


15.000 МКД
или предлог цена
01 фев 17:52Metalni nogari za trpezariska/klub masa

Se prodavaat metalni nogarki za trpezariska masa poedinačni "Hairpin...


125 €
или предлог цена
01 фев 15:05MASA GOLEMA

GOLEMA DRVENA MASA DIM,1,38X1,38 100e


100 €
или предлог цена
01 фев 12:54Masivna racno izrabotena masa

Izeabotena od bela ne okrajcena buka cisto prirodno bez nikakvi hemii...


150 €
или предлог цена
01 фев 12:43Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и за...


200 МКД
или предлог цена
01 фев 12:43Iznajmuvam barski masi (konjopoi)

Iznajmuvam barski masi (konjopoi) so beli carsafi (ili bez niv). So p...


По Договор
или предлог цена
01 фев 12:09Tepsija za vino i hrana

Drvena tepsija sto moze da drzi 1-2 vino, 2-3 caši za vino, i hrana �...


7.500 МКД
или предлог цена
01 фев 11:30Trpezariska masa

Се продава трпезариска маса. Масата е многу сочувана и во одлична сос...


4.000 МКД
или предлог цена
01 фев 11:08KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tenda so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

01 фев 10:46Prodavam masa so ogledalo

Prodavam masa so ogledalo nova e, ne e koristen


2 €
или предлог цена
31 јан 22:29Novi IKEA klub masi 90x55 hrast crni beli

Novi neotpakuvani


2.500 МКД
или предлог цена
31 јан 19:58Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) za sekakov vid na proslava. Sekoi ...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 17:26PRODAVAM IZRABOTUVAM MASI MASA KLUP MASI

Prodavam masa Dolzina 160 Visina75 Sirina 85 Masata e nova ne k...


12.121.212 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

31 јан 15:41PRODAVAM BARSKI MASI KONJOPOI

Prodavam visoki masi okrugli novi 070 552 109


111.111.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

31 јан 15:41PRODAVAM VISOKA BARSKA MASA KONJOPOI

PRODAVAM NOVI KONJOPOI 070. 552. 109 ZLATKO


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

31 јан 15:40Трпезариска маса со стаклена површина - Ikea

Купена од Ikea, со димензии 85х135 cm. Издржлива, стаклена бела површ...


11.000 МКД
или предлог цена
31 јан 14:14KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

31 јан 13:38MASA

Se prodava masa,komoda,singer masina za shienje Informacii na tel.07...


5.500 МКД
или предлог цена
31 јан 11:23Masa

Prodavam 10 masi so zelezna konstrukcija so dimenzii 200 cm x 80 cm. ...


2.000 МКД
или предлог цена
31 јан 09:14Klub masa

Imitacija na karpa. vis.60sm. dol.145sm. sir.90sm.


1 €
или предлог цена
31 јан 08:27СЕ ПРОДАВА МАСА ОД ИКЕА

СЕ ПРОДАВА МАСА ОД ИКЕА, користена 1 месец. Масата е во одлична сост...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

31 јан 02:46TRPEZARISKA MASA na razvlekuvanje + Stolici

Se prodava trpezariska masa, masata moze da se prosiri so dodaten del...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

30 јан 21:33ITNOOOO Se prodava biro dimenzii 160x85

ITNOOOO Se prodava biro dimenzii 160x85 075505078 075505078 07550507...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
30 јан 18:32Masa so stolcinja na rasklopuvanje (Маса)

Se prodava masa so stolcinja (na trkalca) na rasklopuvanje vo odlicna...


200 €
или предлог цена
30 јан 15:43Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotka na trpezariiski masi, mali masicki po vas izbor i dimenzii....


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

30 јан 15:42Trpezariiski i klub masicki od masivno drvo

Izrabotuvame kvalitetni masi od masivno drvo po vasa zelba i dimenzii...


800 €
или предлог цена
30 јан 15:42Masicina IKEA

Masicina IKEA 700 den 55x55 45cm visina Tel: 070339204


700 МКД
или предлог цена
30 јан 14:50Уникатна маса- за вистински љубители на уметност

Продавам уникатна трпезариска маса Плотната е од багремово дрво 143...


700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

30 јан 12:50Prodavam Stilska Masa

Stilska klub masa 80cmx50cm x52cm


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

30 јан 12:36Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам