Подкатегорија:
                   
297 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stolici metal - eko koza

prodavam 8 stolici dobro socuvani nabaveni od DE-NI Mebel mnogu udobn...


15 €
или предлог цена
Вчера 23:56Stolici

prodavam stolici visok kvalitet sočuvani,malku koristeni 6kom.


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 18:27Stolica klackalka

Klackalka od buka drvo


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:41STOLICI

Prodavam 8 stolici 1800 denari edna zvonete na ovoj te...


1.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 15:06SERVIS I TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI STOLICI

✔️SERVIS I TAPACIRANJE NA ✔️SEKAKOV VID STOLICI ✔️BRZO I KVALITETNO...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 10:32STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA: 🌟STOLICI 🌟FOTELJI 🌟TABURETKI �...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

06 авг 12:28Trpezariski stolici NOVI , 1god koristeni.

Prodavam 4 stolici kako novi, nitu grepka nitu bilo kakvo ostetuvanje...


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

05 авг 17:29STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
05 авг 15:07EFTINO STOLICI,NOVI

Stolicite se novi I NIKOGASH NE SE KORISTENI 2 komada Eftino ,hit...


1 €
или предлог цена
05 авг 10:47Kneeling Chair

Izrabotivam kneeling chair po naracka . Ovaa stolica vi ja drzi is...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

04 авг 13:00Prodavam komplet šest stola

Stolevite se super sočuvani. Se prodavaat komplet šest. Ne se delat! ...


6.200 МКД
или предлог цена
04 авг 12:454 stolici

4 stolici za trpezariska masa,novi Mahagoni nogarki,krem eko koza. ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

04 авг 08:39KANCELARISKA STOLICA KAKO NOVA EXTRA KVALETETNA

STOLICATA E MNOGU MALCE KORISTENA ZA DOMASNA UPOTREBA KVALITETNA E NE...


3.000 МКД
или предлог цена
03 авг 17:08Prodavam 2 Stilski Stolici

2 stilski stolici 35e


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

03 авг 16:40Sankerski stolcinja !!

Sankerski stolcinja 10komada!! Komad 900den


900 МКД
или предлог цена
03 авг 14:49Трпезариски столици

Продавам трпезариски столици. Столиците се во одлична состојба и пе...


2.000 МКД
или предлог цена
03 авг 11:44Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici, cena 1650 denari stolica


1.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

02 авг 10:39Extra STOLICI

Se prodavaat 6 stolici, 3 crveni i 3 sivi. Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
02 авг 08:15Stol od brendot OPAL(link vo opis)

Skopje 072271980 kako nov, Bez zameni https://www.212concept.co...


3.800 МКД
или предлог цена
01 авг 19:57Masivni stolici buka 6 parcinja

kako novi bez tragovi na koristenje cena 2000 denari parce 6 stol...


1.800 МКД
или предлог цена
01 авг 14:43Stolici trpezariski se prodavaat

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 g...


18.000 МКД
или предлог цена
01 авг 13:50Stol za trpezarija, trpezariski stol, masa

Odlicno ocuvani stolovi, 6 na raspolaganje. Cena na eden 130mkd. Ist...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

01 авг 11:05Hitno Evtino kvalitetna stolica so masazer.

Хитно Евтино, поради селидба 2 малку користени (како нови) квалитетн...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

01 авг 09:09Столици со инокс конструкција

Пет столици во одлична состојба во однос на конструкцијата. Оригиналн...


4.000 МКД
или предлог цена
31 јул 01:34Se prodavaat 5 stolici

Prodavam 5 polovni stolici


2.000 МКД
или предлог цена
29 јул 14:15Stolovi

Stolovi od masivno zelezo socuvani udobni


800 МКД
или предлог цена
29 јул 11:36KOMPLET 4 BAMBUS STOLICI ODLICNA SOSTOJBA

KOMPLET 4 BAMBUS STOLICI ODLICNA SOSTOJBA PO POVOLNA CENA


2 МКД
или предлог цена
29 јул 11:09Metalni Stolovi,Stol,Stolica

Se prodavaat metalni industriski tapacirani stolcinja vo supert sosto...


990 МКД
или предлог цена
29 јул 08:03Stolici

Od stolcinjata ima okolu 10parcinja po 200 den stolce masite se 205x7...


200 МКД
или предлог цена
- 60 % Попуст
500 МКД
28 јул 12:34Trpezariski stolici / za kujna

Prodavam polovni stolici za kujna. Cena: 350 den/ edna. Imam uste 2.


350 МКД
или предлог цена
28 јул 11:20Prodavam Bambus Stolici

Prodavam Bambus Stolici


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

27 јул 18:08Prodavam 6 stolici

Prodavam 6 drveni stolici, so obnoven tapacir. Edna stolica e 600 den...


600 МКД
или предлог цена
26 јул 00:59Metalni Stolovi,Stol,Stolica

Se prodavaat metalni industriski tapacirani stolcinja vo supert sosto...


990 МКД
или предлог цена
25 јул 11:18stolici i separinja

Se prodavaat novi separinja 5 parcinja cena za edno parce e 4000 dena...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

24 јул 21:11Stolovi metal- Drvo

Se prodavaat stolovi zdravi malku koristeni pogodni za nadvoresna upo...


По Договор
или предлог цена
24 јул 19:15stolici za kujna 4 komada

stolici za kujna 4 komada


50 €
или предлог цена
24 јул 01:59stolica

stolica


30 €
или предлог цена
24 јул 01:58stolici

visoki barski stolici 10 kom


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

21 јул 13:07STOLOVI RATAN

SE PRODAVAT STOLOVI RATAN TRAEN MODEL BOI KAPUCINO I ANTRACIT STOLOV...


2.500 МКД
или предлог цена
20 јул 02:35Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам