Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi), i niski masi za sekakov vid na pr...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

GARNITIRA, KUJNA,KOMODI

Se prodava pokuknina poradi prodavanje na kukata se prodava I komplet...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вчера 16:00Cerade

Dobro sacuvane cerade. Dimenzije: 10 x 5 m, 10 x 6 m. Cena po dogovor...


500 €
или предлог цена
Вчера 14:52MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 5 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo dv...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:59se prodava komoda

se prodava!!!


1.500 МКД
или предлог цена
24 јун 10:58Се продава комода од дрво

Комодата е кафена со мали гребнатинки. 075 308 447


1.900 МКД
или предлог цена
23 јун 23:53Garnitura od drvo so komplet duseci

Se prodava garbitura izrabotena od drvo so duseci kompletno . Setot ...


10.000 €
или предлог цена
23 јун 08:35Separe.garnitura.separinja.dvosedi za na terasa

Se prodavaat dva dvosedi edna fotelja masicka i edna taburetka socuva...


111.111 €
или предлог цена
22 јун 10:49SEPAREA KOZNI - 2 ISTI MODELI MNOGU CUVANI

SE PRODAVA 1 SEPAREA KOZNa MNOGU CUVANI ,KORISTENI KRATKO VREME 2 GOD...


170 €
или предлог цена
19 јун 08:42Agolni trpezariska garnituri

Se prodavaat


По Договор
или предлог цена
18 јун 08:44Odlicno socuvano skafce / skaf

Odlicno socuvano skafce. Prilog sliki... Vo Gorce Petrov se naoga...


2.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

17 јун 21:07SEPARE

Se prodava 3 separinja za sedenje Super zacuvani I klub masi


4.000 МКД
или предлог цена
17 јун 20:16Hairpin metalni nogarki za trpezariska i klub masa

Инфо на овој бр. 070364463 Инфо на овој бр. 070364463 Продавам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

17 јун 14:36Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
17 јун 08:05Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
16 јун 13:00Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
16 јун 10:49Masi

Se prodavat trepezariski masi od mediapan so dimenzi 160x90 so 6 stol...


19.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

14 јун 13:57KonjopojRent

Промо цена !!! Коњопои+Тенда KonjopojRent ви нуди професионална ...


200 МКД
или предлог цена
10 јун 10:22Staklo za trpezarija i za salon

Crno staklo za trpezarija 90x170/2000 denari Crno staklo za salon 90...


3.000 МКД
или предлог цена
09 јун 11:30Garnitura Separe noviot model 2022

Prodavam garnituri na separe naj noviot model 2022 so garancia 3 godi...


20.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

05 јун 23:57PERNICI ZA STOLICI KAKI NOVI..

Vo komplet se 4 pernici golemi Sivo platno Zacuvani ne osteteni


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 14:05СЕ ПРОДАВААТ!

077 55 11 14 077 55 11 14 077 55 11 14 077 55 11 14 077 55 11...


1 МКД
или предлог цена
31 мај 18:20Vitrina so fioki i staklo dekoracija 072585027

Vitrina


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

30 мај 21:50Se prodava nishalka

Ekstra sostojba kako na slikite. 077677237


7.000 МКД
или предлог цена
27 мај 00:54Separe

Se prodavat dve separinja vo forma p za 8 dusi e edno ili dvete spoe...


1.300 €
или предлог цена
18 мај 11:21Prodavam dve fotelji

Se prodavat dve fotelji mnogu malku koristeni kako novi


2.000 МКД
или предлог цена
08 мај 12:05Drveno barce

So trkala cena 1200den 072 555 302


20 €
или предлог цена
04 мај 17:40ITNO TOPTAN PRODAZBA SKOPJE B PAZAR

TOPTAN PRODAZBA SKOPJE B PAZAR INFO SAMO NA TELEFON 075953494


1 €
или предлог цена
02 мај 14:10Drveni proizvodi CREATIVE WOOD LAB

Razni predmeti za doma izraboteni od polno drvo Pobarajte ceni na vi...


1 €
или предлог цена
25 апр 21:37Se izrabotuvaat klupi za vo dvor

Se izrabotuvaat klupi za vo dvorovi Dimenzii po zelba Cena po dogo...


50 €
или предлог цена
17 апр 16:56Prodavam mebel za kancelarija

Prodavam mebel za kancelarija ili za druga namena sto vas vi odgovara...


380 €
или предлог цена
12 апр 17:53Се продава врата

Врата изработена од дрво со две крила Контакт тел 071314635 Снежана...


1 МКД
или предлог цена
09 апр 07:39staklo

kockata e ( 450 x 450 x 5 mm) elipsata e ( 800 x 500 x 5mm)bruseni...


800 МКД
или предлог цена
20 мар 10:52Vitrina i terpezariska masa 6 tolici

Prodavam ekstra socuvana komoda,gorniot del e delliv i terpezariska m...


500 €
или предлог цена
12 мар 21:09Trpezariska komoda

Se prodava trpezariska komoda, koristena megjutoa vo dobra sostojba. ...


150 €
или предлог цена
06 мар 20:14Sank drven mediapan Шанк дрвен

Се продава Шанк од медиапан лакиран крем и со црна боја. изваден од ...


9.000 МКД
или предлог цена
22 фев 16:51Komod

Kako nov Bez grepnat Top sostojba Se prodavat zas imam kupeno nov


200 €
или предлог цена
16 фев 12:49Prodavam skara

Prodavam nova skara na kumur visoka 98 sm dolga 86 sm i siroka 39 sm...


2.000 МКД
или предлог цена
13 фев 18:554 Stolici

Prodavam 4 stolici drveni od kvalitetno drvo.Stolovite se vo odlicna ...


2.000 МКД
или предлог цена
13 фев 10:053 + 2 + 1 od KRISTINA DAMIL

Trosed, dvosed i fotelja Koristeni edna sezona Kupeni od Kristina D...


550 €
или предлог цена
31 јан 18:01Shank od iverica i masivno drvo

Se prodava sank od masivno drvo i od iverica. Sankot e vo dobra odr...


1.350 €
или предлог цена
08 јан 13:50Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам