Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kada

Kada 160x160 Neostetena nikade 7500den 🌠Plona I rerna indesid edn...


6.499 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

Денес 13:26TUS KADA 80 X 80

TUS KADA 80X80 poliester za zidanje kako nova;


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

Вчера 12:20Kada Lucija

Se prodava Kada Lucija kako nova 150x70cm koristena 6 meseci 5.000 de...


5.000 МКД
или предлог цена
26 јун 01:31Se prodava kada vo odlicna sostojba

Kadata e vo odlicna sostojba mnogu malce koristena


2.000 МКД
или предлог цена
25 јун 12:40Туш Када

Се продава туш када 90 х 90 см


2.000 МКД
или предлог цена
21 јун 10:16Kada

Prodavam kada poliester so dim. 170/70/45 Super odrzana Kont.Dragi...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

17 јун 21:32Kada 160*70

Akrilna ( Plasticna ) kada Dimenzii Dolzina 160cm Sirina 70cm Visin...


2.500 МКД
или предлог цена
15 јун 20:41PARAVAN ZA KADA

Paravan za dlaboka tus kada •Dimenzii 160 x 70 cm Ve ocekuvame! �...


8.090 МКД
или предлог цена
14 јун 05:16PLITKA AGOLNA TUS KADA "LUXOR"

Plitka agolna tus kada "luxor" •Dimenzii 90 x 90 cm Ve ocekuvame! ...


4.050 МКД
или предлог цена
14 јун 05:16PARAVAN ZA DLABOKA AGOLNA KADA

Paravan za dlaboka agolna kada •Dimenzii 120 x 80 cm Ve ocekuvame! ...


7.650 МКД
или предлог цена
14 јун 05:15AGOLNA TUS KADA SO PARAVAN "ASOS"

Agolna tus kada so paravan"ASOS"(komplet) •Dimenzii na kada 130 x130...


18.180 МКД
или предлог цена
14 јун 05:15tus kada za vgraduvanje kabina kolpa san i cesma

kadata e za vgraduvanje zaziduvanje dolzina 105 smtus kabinata e 90x9...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

13 јун 12:18Se prodavat tus kadi 077 742 464

Se prodavat 2 tus kadi moze komplet dvete moze i odvoeno 1 tus kada 3...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

12 јун 19:31Se prodava kada plastificirano odlicnl socuvana

Se ptodava kada plastificirano odlicnl socuvana cena 1200 denari.


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

09 јун 13:34Туш кади

Се продава сива туш када 80 ×80 користена.


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

07 јун 17:24NOVA KADA

Se prodava NOVA KADA nemontirana neprimetno ostetuvawe na gorna ivic...


87 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
89 €
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

06 јун 12:28Kada odlicno socuvana 180х70cm

Се продава кадата комплет со капаци во одлична состојба. Цена 3000ден


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

02 јун 21:31KADA EMAJLIRANA-DOBRO SOCUVANA!!!

KADA emajlirana, bela, vgradna za zidanje,1.5 m.


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 15:13Kada, neupotrebuvana када

90*90. 076/220-455


800 МКД
или предлог цена
27 мај 13:18kada

plasticna kada socuvana kompletna 170-70 so stranici


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

25 мај 16:47Agolna kada 140 x 140cm, Bide, WC solja

Komplet trite raboti, ispravni


6.000 МКД
или предлог цена
23 мај 06:52Tus kada

kada za kupatilo srpska kako nova


3.000 МКД
или предлог цена
22 мај 00:16Туш рачка висок квалитет!!

tusot e so poveke funkcii edinstveno kaj nas po taa cena na dr mesto...


500 МКД
или предлог цена
14 мај 23:37КАДИ – 50-70% ПОПУСТ

КАДИ: Италијански квалитетни кади – целата дебелина на ѕидот: ак...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

25 апр 15:50Се продава када

Се продаваат две кади.Зачувани се и двете.Големата када е 6000 денари...


2.000 МКД
или предлог цена
17 апр 17:31Prodavam nova Italijanska keramicka tus kada 65x65

Prodavam nova Italijanska keramicka porcelanska tus kada 65x65 Нова ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

14 апр 22:23PLASTICNA KADA SO ARMATURA 1,80 M

PLASTICNA KADA


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

14 апр 13:56KADA SO PLASTICNA MASKA

Sosema Malku koristena zacuvana, kvalitetna marka


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

11 апр 10:16Novi Kadi Schmidlin

Kadi doneseni od Ch


3.000 МКД
или предлог цена
01 апр 10:01Prodavam kada

Prodavam akrilna kada 1,20 x 0,70


2.700 МКД
или предлог цена
21 мар 14:14Се продава када, малку користена

Се продава када, многу малку користена, цена по договор. Број за кон...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 13:00монтажа на соларни системи за топла вода

монтираме соларни системи за топла вода искористете ја бесплатната...


25 €
или предлог цена
15 мар 18:25СТАКЛО ФИКСНО ЗА ТУШ КАБИНА

Стакло за туш кабина (фиксно) 405 х1930 прозирно


3.000 МКД
или предлог цена
11 мар 19:00se prodavaat elementi od kaleno staklo za tus kada

Prodavam povolno 4 (cetiri ) paravani za kada ispravni pogodni za kom...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

01 мар 08:41Akrlini Kadi

Anatomski akrilni kadi komplet so maska(agolni i pravoagolni) Tel:07...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

28 фев 08:10Када

Када монтажна со сите делови.


1 МКД
или предлог цена
22 фев 15:01Neupotrebeni 2 VC Kadi

Broj za KONTAKT 071-356-473. 071-356-473. Petre


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

16 фев 14:45Kada jacuzzi jakuzi

Jakuzi novo samo eden cefka fali motorot raboti


200 €
или предлог цена
16 фев 14:23COLPASAN kada so kabina

Prodavam kada so sedalo i staklena trokrilna kabina so klizacki vrati...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

27 јан 16:52Tus kada/Tus kadi/Туш када/Туш кади

Se prodavaat 2 novi tush kadi. Dimenzii 80x80cm.


1.500 МКД
или предлог цена
05 јан 14:23Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам