Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
126 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jacuzzi spa za 6 osobi

Gzakuzi spa za 6 osobi, ispraven so nov greac, nedostasuvaat nekolku ...


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
Вчера 04:35Промовирано

Staklo Stakla za Tus kabini

Se prodava Stakla za Tus kabini Racki trkalca lajsni magneti vadeni s...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:52TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 12:39TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 12:39Tush kabina

Prodavam tush kabina Dim.200×130×80 Kaleno staklo od 8 mm Vo odl...


10.000 МКД
или предлог цена
02 окт 15:17Paravan za tush kada 120/80 параван

Paravan za tush kada 120/80 Mat staklo. Bez kada.


2.000 МКД
или предлог цена
02 окт 12:24Туш кабина

Се продаваат користени добро сочувани туш кабини метар на метар со мо...


5.500 МКД
или предлог цена
02 окт 11:15Se prodava Tush Kabina

Se prodava tush kabina mnogu malce koristena i dobro sochuvana, na ne...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
29 сеп 19:03Tus Туш Tush kabini 90

Prodavam 25 tuš kabini so kadicki vo mnogu dobra sostojba Cenata za p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

29 сеп 16:05Параван за туш кабина

Се продава нов параван (стакло калено од 8 mm со држачи) за туш кабин...


8.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 11:39Се продава туш кабина

Се продаваат 2 туш кабини користени две години. Телефон за контакт 07...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

27 сеп 18:24prodavam kaleno staklo za tus kabina

stakloto e neosteteno kupeno na novo dve tabli so dimenzii 133 na 73 ...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

27 сеп 15:34TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

27 сеп 13:20TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tuskadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi ili...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

27 сеп 13:20МОНТАЖА НА ТУШ КАБИНИ И ИЗРАБОТКА ПО МЕРКА НА ТУШ КАБИНИ

Изработка на туш кабини по мерка со 6мм и 8мм дебелина на стакло


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

26 сеп 17:36Продавам ТУШ КАБИНА со плитка када 100х80

Продавам половна ТУШ КАБИНА 100х80 см, со плитка када, ДЕСНА (за десе...


1.700 МКД
или предлог цена
25 сеп 13:58Масажна туш кабина

Туш кабината е речиси нова, користена е многу малку.


9.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 14:25Prodavame Inoksni Topsifoni i resetki

Prodavame Inoksni Topsifoni i resetki so Ekstra visok kvalitet vo pov...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

24 сеп 11:31STAKLENI PARAVANI TUS KABINI PO MERKA

Stakla vo poveke debelini i dimenzii Izrabotka na stakleni paravani ...


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

23 сеп 13:52PARAVAN STAKO ZA TUS KABINA PO MERKA

Paravan za tus kabina kaleno staklo 50x150 60x150 80x 200


11 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

23 сеп 13:52TUS KABINI STAKLENIALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

22 сеп 21:35Tus Kabini , Paravani Site BOI

izrabotka na tus kabini od kaleno staklo 6mm, 8mm i 10 mm vo site bo...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:51Izrabotka ili Renoviranje Kupatila, WC po model kluc na raka

Дали сакате модерно купатило со висок квалитет ? Ние нудиме: ➡ Нај...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

21 сеп 13:00Sanitarija, djakuzi, tus kabini paravani ogradi po merka

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

19 сеп 20:26kada od tush kabina 120x70

odlicna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 16:19Inovativna Tus racka

🚿 Иновативна туш рачка со јонизирани и минерални биоактивни топчиња ...


299 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:01Туш кабина со длабока када и параван

Када за туш кабина 90х90 заоблена висока 50цм и стаклени паравани со ...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

16 сеп 17:45Туш кабина (tush kabina)

Продавам сочувана туш кабина 120 х 80 со параван од калено стакло. Це...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

16 сеп 08:41Profesionalna Montaza na tus kabini paravani sanitarija

montaza na tus kabini coklina sanitarija cesmi slavini tusoj vodovod...


1.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 17:45Stakleni Paravani i Tus Kabini "Sasko-Gis"

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

11 сеп 15:34Se prodava paravan za tuš kabina 90x90

Prodavam evtino paravan polokružno .malku upotrebeno .Izvadeno poradi...


1.500 МКД
или предлог цена
06 сеп 18:41Туш кабина/ Tus kabina

Димензии 80/80 БРОЈ ЗА КОНТАКТ!!! 078906596 078906596 078906596


3.600 МКД
или предлог цена
28 авг 21:35Paravan

Se prodava paravan staklen 120x80 neotpakuvan. Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
26 авг 16:26TUS KABINA SO KADA 90 x 90

ZACUVANA MALKU KORISTENA SO DEBELINA NA STAKLO 6MM VISKOK KVALITET


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

25 авг 07:06Staklen paravan so kada 120 x 80 6mm

Zacuvani mnogu malku koristeni izvadeni od nov stan


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

25 авг 07:05Agolna tus kabina polovna

Prodavam agolna tus kabina


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

14 авг 16:15Туш кабина

Се продава туш кабина со димензии 90x90


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 15:39Продавам ново преградно стакло за во бања

Преградното стакло е купено со погрешни димензии 120/200 ,8мм мат и н...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

10 авг 14:25Tus kabina

Se prodava nova tus kabina Kontakt telefon: 077/580-880


6.000 МКД
или предлог цена
07 авг 14:41Kada

Kada Serena 160x90 cm, neostetena, koristena 3 godini. Kadata e ista...


3.500 МКД
или предлог цена
13 јул 10:47TUS PARAVAN KABINA STAKLO

Se prodava samo paravanot, bez kada Malku koristen kaleno staklo


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

13 јул 08:07Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам