Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jacuzzi spa za 6 osobi

Gzakuzi spa za 6 osobi, ispraven so nov greac, nedostasuvaat nekolku ...


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
03 окт 04:35Промовирано

Soli

Vemolam citaite go dobro oglasot Ceprodavat soli samo na lice mesto i...


40 €
или предлог цена
Денес 07:24Specialni Kapaci za Solja

Se prodavat novi kapaci za solja doneseni od germania so 14 programi ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

Вчера 17:39Биде

Биде – италијански порцелан со висок сјај - Цена: 1.700 денари д...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

04 окт 21:39Sanitarija - wc skolka, pisoar, ogledalo, lavabo so cizma

Prodavam elementi/ oprema za kupatilo: WC skolka ....................


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

04 окт 14:41Bide

Se prodava bide mnogu malku kiristeno, povolni, neoshteteno.


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

03 окт 18:46WC sola.Balena 8000 geberit

Donesena od svakcarija.neotpakovana.so mnogu povolna cena.kontakt 070...


2.200 €
или предлог цена
30 сеп 09:31Novi WC solji

Novi WC solji 2


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

06 сеп 08:28Sanitarija

WC šolja kazanče i mal mialnik polovni


1 €
или предлог цена
04 сеп 19:28Se prodavaat 2 wc solji upotrebuvani zdravi komplet so kapak

Se prodavaat 2 wc solji zdravi ne skrseni izvadeni poradi montiranje...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

04 сеп 13:46WC Sholja

WC Sholja samo sholja od mono-blok


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

22 авг 20:26Se prodava Bide so cesma

Se prodava bide so cesma 2000 MKD


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

11 авг 21:47Wc bide

Prodavam bide za kupatilo, mnogu malku koristeno


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

10 авг 14:04WC шоља - Биде - Мијалник (комплет)

Комплетoт скоро и да не е користен (изваден од нов стан), со многу к...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

08 авг 17:28Se prodavaat solji novi FAYANS BALTIK

Se prodavaat solji, skroz novi neupotrebuvani, FAYANS BALTIK. Ima dve...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

26 јул 20:03WC šolja FAYANS BALTIK

Se prodavaat dve (2) WC šolja FAYANS BALTIK, cena 1200 edna.


1 €
или предлог цена
16 јул 19:10Казанче

Казанче


1 €
или предлог цена
12 јул 19:19Wc solja so novo kazance

Se prodava wc solja so novo kazance. Tel za kontakt 072/273-761


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

02 јул 13:44Se prodava WC solja

Se prodava WC solja-monoblok so skrseno kazance, Italijansko proizvod...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

26 мај 17:52Solja i kazance

Malce koristeni


1.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

03 мај 13:27WC solja kazance

Prodavam WC solja kazance(novi nekoristeni) i aspirator faber nardi s...


50 €
или предлог цена
29 апр 20:37Се продаваат елементи за тоалет

Вц шолја х 2 Казанчиња х 2 Умивалник х 1 Када х 1 Греалка за на ѕ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

22 апр 13:12NOVI Hatria 2 wc skolki + bide

Prodavam NOVI nikogash ne upotrebeni HATRIA model ERIKA PRO 2 wc skol...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

20 мар 16:36Visam ugrado kazance i wc shojla komplet novi!!

VISAM A.S. е основана во 1964 година како прв производител на пластич...


7.999 МКД
или предлог цена
09 мар 10:42WC Solja Villeroy

Se prodava nekoristen WC Solja Villeroy cena €50


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

14 сеп 16:06Се продава вц шоља

Се продава вц шоља затоа што не ми одговара нова не е ич употребена ц...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

12 авг 10:57Prodavam nova neupotrebuvana WC skolka IDEAL STANDARD

Prodavam nova neupotrebuvana WC skolka IDEAL STANDARD so kapak. CENA...


100 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

26 апр 22:00Polovni sanitarii

Geberit ispravno


900 МКД
или предлог цена
14 мар 18:16Prodavam WC skolki i mivalnici i bojler.

Prodavam malku upotrebuvani WC skolki i mivalnici i 100litri bojler. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

22 фев 10:49Prodavam WC skolki i mivalnici

Prodavam malku upotrebuvani WC skolki i mivalnici


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

22 фев 10:46ВЦ Шоља одлична

ВЦ Шоља одлична


3.000 МКД
или предлог цена
09 дек 00:56Keramicki pisoari

Se prodavaat pisoari,Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

18 мај 13:42Продавам шоља и казанче

Половни елементи. Истите индивидуално се продаваат.


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

07 апр 16:57WC SOLJA ,KAZANCE BOLJER UMIJALNIK LABAVO SOLA BOLERCE ШОЉА

ЦЕНА ПОВОЛНА ! -2 умивалника со чизма(по 800 ден ) и едно бољерче (...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

28 фев 09:49Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам