Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DELOVI I PROGRAMATOR ZA MASINA ZA PERENJE GORENJE WA 411

Delovite i programatorot se vo ispravna sostojba Poveke informacii na...


50 €
или предлог цена
Денес 20:56Кабел греач

Кабел за одмрзнување Кабел за греење Линија за следење Линија за грее...


1.111 МКД
или предлог цена
Денес 18:31Надворешен фитинг

FROSTI ® -PLUS НАДВОРЕШЕН ФИТИНГ ОТПОРЕН НА МРАЗ, СО ПРИКЛУЧЕН КЛУЧ, ...


111 €
или предлог цена
Денес 18:31Avtomatski susac za race (сушач за раце)

Се продаваат два автоматски сушачи за раце. Многу малце користени. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:08  НОВ ОГЛАС

Плочки

Се продава: -Ѕидни плочки со димензии 330x550 количина 16м2(цена: ...


10 €
или предлог цена
Денес 11:50Dispanzeri za brsishaci za race 1000 d

Auto cut 4 parcinja edvaj upotrebeni i edno postaro za delovi. Se kom...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 09:45Se prodavaat dva boljeri i kada

Se prodavaat komplet kada i bojler Leov,dosega ne koristeni.Vo sklop ...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 мај 22:47Bojler, keramicki elementi

Se prodavaat: keramicka kada 1000 den, bojler koncar 100l 2000 den


1 МКД
или предлог цена
29 мај 22:25СОНЧЕВИ КОЛЕКТОРИ

Заштедете пари!!! Монтирајте СОНЧЕВ КОЛЕКТОР со вакумски цевки и врв...


9.990 МКД
или предлог цена
29 мај 18:18Masina za perenje NEO vo ispravna sostojba cena 3.900

Masina za perenje NEO vo ispravna sostojba cena 3.900den. ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.900 МКД
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 мај 12:36Majstor za pvc stolarija i vodovod

Izrabotka na pvc stolarija,roletni,komarnici, izrabotka na dovod i od...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 мај 09:58Nov boljer Leov 80L

Nov ne koristen boljer Leov 80l ne koristen


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 мај 09:24Ел.бојлер 80л. за во бања

Се продава ел.бојлер со снага од 2KW во производство на Раде кончар-З...


1.690 МКД
или предлог цена
29 мај 06:42Boljer 80l prohrom

Boljer 80l prohrom 077 917 303


3.500 МКД
или предлог цена
28 мај 20:56ШИБЕР ВЕНТИЛ од 2"

Продавам нов некористен шибер вентил од два цола, југословенско произ...


2.200 МКД
или предлог цена
28 мај 18:28boljer prohrom 80litri 2 izmenuvaci

boljer, prohrom, 80litri so 2 spirali, za parno i solarno. dimenzii ...


200 €
или предлог цена
28 мај 13:56Zakacalka za krpi

Prodavam nova zakacalka za krpi za na vrata


600 МКД
или предлог цена
27 мај 17:03Topsifoni resetki i Aluminiumski i Pvc lajsni

Prodavame Topsifoni i inoksni resetki so Ekstra visok kvalitet vo pov...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

27 мај 12:30НИВЕЛАТОРИ НА ПЛОЧКИ

Дистанцери(капии) и чивии(клинови)за нивелирање на плочки,Деловите с...


1 МКД
или предлог цена
27 мај 09:00tus baterija skoro nova

PORADI RENOVIRANJE SE PRODAVA SKORO NOVA TUS BATERIJA DOBRA MARKA E N...


10 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

26 мај 08:05Pisuar neupotrebuvan 400

Prodavam pisuar nekoristen postar


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

25 мај 14:16Prodavam sanitarija bide solja kazance umivalik

Bide so cesma Mal umivalnik so cesma Golem umivalnik I cizma I ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

25 мај 09:53vailant 24 KW

bojler na plin cena 3500den 075 540 330 nekoristen


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

25 мај 07:18Hanter Douglas

Hunter Douglas za kupatilo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

24 мај 13:17Vodovodzija Vodoinstalater Odvod Instalacija Odrzavanje serv

Водоинсталатер и Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Работим...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 мај 21:24FILTER za TUS - Dehloriranje - ФИЛТЕР за ТУШ - веш машина

Го отстранува хлорот од водата при туширањето кој е многу штетен за к...


790 МКД
или предлог цена
23 мај 15:24Podavame Inoksni Topsifoni i lajsni

Prodazba na Topsifoni i Aluminiumski i Pvc lajsni so odlicen kvalitet...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 мај 08:19Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 мај 08:18Продажба на Алуминиумски,Иноксни и Пвц Лајсни

Продаваме Лајсни за најразлични намени во сите бои и дезени со најдоб...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 мај 08:18Topsifoni resetki i Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 мај 08:16Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 мај 08:15Kujnski boljercinja, kujnski umivalnik, umivalnik za wc

Se prodavaat: *1 kujnsko boljerce od 10litri nisko montazno so bateri...


1 МКД
или предлог цена
22 мај 11:58Vodoinstalater

Instaliranje, prepravki i održuvanje na vodovodnata instalacija vo va...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

22 мај 09:18Kadi za kupatilo

Poradi zatvoranje na dukjan rasprodazba na sanitarija za banji Tuš k...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

21 мај 09:29ГУМЕН ТЕПИСОН ЗА КУПАТИЛО

ТРИ ПАРЧИЊА ЗА КУПАТИЛО КОЈ СЕ ОД ДОЛНАТА СТРАНА ГУМИРАНИ


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

20 мај 19:23Sapunjerka - Сапуњерка - drzac za sapun - сапун

Многу практична и стабилна сапуњерка која е под косина од 45о.


199 МКД
или предлог цена
19 мај 18:18Bojler Deligrad 80L.

Prodavam bojler Deligrad 80L.


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

18 мај 07:10Sanitarija

Se prodava koristena Sanitarija, zaedno a moze I oddelno - Hidromasa...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

17 мај 20:05Bojler

Bojler Hit 80L. Iscisten od bigor vo ispravna sostojba. 076943334


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

16 мај 17:49Se prodava fen za kosa philips

Fen za kosa philips skoro nov ispraven sp garancija tel 072 400 349


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

16 мај 06:45Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам