Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,3 m

Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,3 m Се продаваат јамболии во одлична с...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:17Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,6 m

Се продаваат рачно изработени волнени јамболии во одлична состојба, ц...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:17Нови - Неупотребувани Јамболии , РАЧНА ИЗРАБОТКА !

Продавам НОВИ - НЕУПОТРЕБУВАНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ волнени Јамболии од ч...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 14:53Se prodava prekrivac za spalna

Se prodava prekrivac skoro nov


1 €
или предлог цена
05 јун 21:34Prodavam

Dve crveni nekoristeni sinteticki jambolii.Cena 1000den dvete.Tel 070...


1 €
или предлог цена
04 јун 18:38Продавам јамболија

Продавам црвена дупла јамболија со димензија 180х200см, одлично сочув...


2.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:58Prodavam TAC postelnini komplet so jorgan edinecni

Dimenzii: Navlaka za pernica 50×70 2kom. Dolen carsaf 160x200 ...


4.000 МКД
или предлог цена
03 јун 08:19Нови прекривачи од волна ткаени на разбој

Продавам нови прекривачи рачно изработени на разбој од волна со димен...


1.500 МКД
или предлог цена
02 јун 12:12Продавам домашна јамболија jambolija jambolii јамболии

Во Велес продавам нови волнени јамболии рачно ткаени на разбој, димен...


3.300 МКД
или предлог цена
31 мај 23:01Продавам волнен прекривач, рачно ткаен

Продавам нов рачно ткаен волнен прекривач, за кауч/тросед, спална. Б...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мај 23:01Prodavam jambolii

Prodavam dve novi jambolii,racno tkaeni, ednata portokalova drugata b...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

31 мај 10:09Навлаки со ластико за гарнитура од Тач

Продавам навлаки за тросед двосед и фотелја од фирмата Тач, користени...


4.000 МКД
или предлог цена
30 мај 10:37KOMPLET PREKRIVACI SITE ZA 1600

PRODAVAM KOMPLET 4 PREKRIVACI I TOA: 1.KREMASTO ZOLTO SO BORDO SHARK...


1.600 МКД
или предлог цена
27 мај 21:09Jambolii, iramcinja i prekrivaci

NEKORISTENI i spakovani vo originalnite kesi. Edinecni beli jambolii...


1 МКД
или предлог цена
22 мај 11:26Prekrivac

Kadifen prekrivac so zeleni ,crni, srebreni,krem kockicki Dolzina 25...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мај 14:30Prekrivki za trosed,dvosed,fotelja

Prekrivki/raneri za trosed, dvosed, fotelja Koristeni malku i super s...


1.400 МКД
или предлог цена
18 мај 21:28Prodavam dupla volnena

Prodavam dupla volnena nekoristena crvena jambolija.Cena 1200den.Tel ...


1 €
или предлог цена
11 мај 16:23SE PRODAVAAT POVEJKE JAMBOLII

Volneni Novi Racno tkaeni Beli


1 €
или предлог цена
02 мај 00:40Нова прекривка / Nov prekrivac

Nova prekrivka dimenzii 150x200 vo sina boja vo kombinacija so krem b...


400 МКД
или предлог цена
30 апр 18:52Прекривачи со дезен на килим

Два прекривачи со дезен на килим, македонско производство. Некористе...


2.400 МКД
или предлог цена
10 апр 10:46PRODAVAM 2 SETA PREKRIVKI-FLEKERI SO UKRASNI PERNICI

PREKRIVKITE SE MNOGU MALKU KORISTENI, NEMAAT NIKAKVI OSTETUVANJA S...


900 МКД
или предлог цена
02 апр 00:08Prodavam

Prodavam nov nekoristen prekrivac dupli za spalna ,800 den.tel 07082...


1 €
или предлог цена
01 апр 16:13Нови покривачи (ирамчина)

Се продаваат три нови рачно ткаени покривачи ( ирамчина ) за кауч, сп...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мар 15:07Jamboliја Јамболија

Novi racno izraboteni volneni jambolii nekoristeni 190cm na 160cm.Ce...


60 €
или предлог цена
18 мар 19:15Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii.Cena za krevet 50 eur.dupli za spa...


50 €
или предлог цена
04 мар 17:04Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii.Cena za krevet 50 eur.dupli za spa...


50 €
или предлог цена
04 мар 17:02Јамболија Јамболии Jambolija Jambolii

Продавам одлично сочувана домашно ткаена волнена јамболија. Димензија...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

08 фев 14:41KOMPLET od PREKRIVAC 2 carsavi i 2 jastucnici NOVI grcki !!

PREKRIVACITE SE NOVI , NEOTPAKUVANI - na raspolaganje okolu 40 parcin...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

20 јан 13:46СЕ ПРОДАВААТ ЈАМБОЛИИ

Се продаваат Јамболии во одлична состојба, екстра зачувани. За поде...


1 €
или предлог цена
03 јан 15:11Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii.Cena za krevet 50 eur.dupli za spa...


50 €
или предлог цена
09 дек 10:47Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii.Cena za krevet 50 eur.dupli za spa...


50 €
или предлог цена
09 дек 10:46Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii.Cena za krevet 50 eur.dupli za spa...


50 €
или предлог цена
09 ное 23:21Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii i batanii.Edinecni za krevet cena ...


50 €
или предлог цена
31 окт 18:38Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii i batanii.Edinecni za krevet 50 eu...


50 €
или предлог цена
28 окт 00:22Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii i batanii.Edinecni za krevet 50 eu...


50 €
или предлог цена
28 окт 00:21Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii i batanii.Cena za krevet edinecnni...


50 €
или предлог цена
20 окт 18:49Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii i batanii.Cena za krevet edinecnni...


50 €
или предлог цена
20 окт 18:48Јамболиите се нови, рачно изработени и со следни димензии: 1

Јамболиите се нови, рачно изработени и со следни димензии: 1. Бела в...


1 €
или предлог цена
14 окт 17:44Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii i batanii.Cena na edinecni za krev...


50 €
или предлог цена
08 окт 18:29Prodavam krusevski jambolii i batanii

Prodavam racno izraboteni jambolii i batanii.Cena na edinecni za krev...


50 €
или предлог цена
01 окт 09:10Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам