Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ткаени кебиња

Македонски фолклор рачно ткаени ќебиња 2 / 1,3 м многу грижливо из...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:06Elektricno kebe

Prodavam elektricno kebe 120x160 Novo neotpakovano Cena 950 den Skop...


950 МКД
или предлог цена
30 јан 17:04Jambolii beli

Prodavam poveke razni beli jambolii.Volneni, racno tkaeni, odlicno sk...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

27 јан 17:57KEBE

NOVO KEBE KREM BOJA SO DIMENZII DOLZINA 190 SM i SHIRINA 150 SM


750 МКД
или предлог цена
27 јан 16:39KEBE

KEBE ROZEVO SO BELO SO DVE LICA. DIMENZII DOLZINA 194 SM I SHIRINA 14...


650 МКД
или предлог цена
27 јан 16:26Kjebe / kebe x 2

Prodavam 2 polovni kjebinja. Cena:500 den. Dvete zaedno.


500 МКД
или предлог цена
11 јан 14:31ЈАМБОЛИИ

грижливо чувани и одржувани единечни и дупли


По Договор
или предлог цена
10 јан 11:27se prodava kebe so magneti

se prodava kebe so magneti mnogu dobro i zdravo za cirkulacija na krv...


1.500 МКД
или предлог цена
08 јан 21:33Elektricno kebe 125cmx150cm NOVO - Електрично ќебе

Нови електрични ќебиња - јачина 60W Карактеристики: • Лесно се мест...


1.550 МКД
или предлог цена
08 јан 14:06Kilimi volneni

Se prodavaat različni volneni tkaeni kilimi vo Kavadarci ili Skopje


2.500 МКД
или предлог цена
02 јан 19:45Se prodavaat kebinja i prekrivaci eftinoo

Se prodavaat kebinja edinecni novi ne upotrebuvani 2 kebinja kafeno ...


По Договор
или предлог цена
23 дек 16:03novo kebe

prodavam novo kebe cena po dogovor


1 €
или предлог цена
09 дек 19:18JAMBOJLIJA VOLNENA

CISTA VOLNA OCUVANA NE KORISTENA JAMBOJLIJA, DIMENZII 2 NA 1,80 M. RA...


800 МКД
или предлог цена
05 дек 12:44Elektricno KEBE za spienje, greenje, najekonomicni

Najekonomicni Elektricni KEBINJA-електрично ќебе za greenje vo ladnit...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

12 окт 11:57PRODAVAM NOVI POLARNI KEBINJA SO DIMENZII 100/150 NA GOLEMO

PRODAVAM NOVI POLARNI KEBINJA SO DIMENZII 100/150 NA GOLEMO KAKO NA S...


300 МКД
или предлог цена
09 окт 15:02Elektricno kebe 120x160 najeftino greenje 40w.

Novi Elektricni kebinja 120x160cm, od najpoznatiot evropski brend IP...


20 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

22 сеп 06:22ПРОДАВАМ 2 БЕЛИ ДУПЛИ ЈАМБОЛИИ

Продавам 2 бели дупли јамболии, некористени, нови, сочувани, со димен...


2.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:49vestacki jambolii (kebe)

Prodavam dve novi vestacki jambolii zelena maslinesta boja


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

16 авг 00:42Килим, меки кебиња и јамбулучиња

Се продаваат меки кебиња, јамболичиња нови некористени и нов килим ...


1.000 МКД
или предлог цена
15 авг 15:02Prodavam novi kebinja

Prodavam novi-neupotrebuvani-kebinja edinecni,mnogu meki 150x200cm. ...


850 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

15 јул 13:43Ќебиња

Две прекрасни висококвалитетни многу меки ќебиња, хрватско производст...


3.600 МКД
или предлог цена
13 фев 18:21Продавам 4 волнени кебиња

Продавам 4 ќебиња, единечни, должина 200м, шририна 1,50м .,нови неупо...


1.000 МКД
или предлог цена
03 ное 21:27Јамболии и Тени / Jambolii i Teni

Две Јамболии 220х170 сантиметри, неупотребувани. - бели - волнени ...


2.000 МКД
или предлог цена
01 апр 23:14Elektricno KEBE za spienje, greenje, najekonomicni

Najekonomicni Elektricni KEBINJA dimenzii 120x160cm za greenje vo lad...


15 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

28 фев 10:44Jambolii divtici

Prodavam 5 jambolii, divtici novi ne upotrebuvani racna izrabotka cen...


1 МКД
или предлог цена
02 авг 21:14KebeElektricno

Kebe elektricno


13 €
или предлог цена
14 ное 16:17DIFTIK DIFTICI JAMBOLIJA JAMBOLII

novi creni i zeleni. ne koristeni


1 €
или предлог цена
20 јун 02:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам