Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нови јамболии

Продавам нови јамболии,домашно производство. Прв сопственик Цена по ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:56ЈАМБОЛИЈА

Јамболија црвена дупла голема Кебиња единачни волнени и дупли ИНФОР...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

Вчера 23:56Јамболии - НОВИ

Единачни и дупли бели и црвени грижливо чувани и третирани можат да с...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:11НОВИ ЈАМБОЛИИ

Единачни и дупли бели и црвени грижливо чувани и третирани можат да с...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:10БАМБУС ЗАВЕСИ ЗА ПРОЗОРИ И БАЛКОНИ!

⤵️НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА⤵️ 🏠Завеса Бамбус за прозори и балкони...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 11:45matrijali

zelen 8000 x 240 cvetovi 3400 x 110 crn 1500 x 110 teget 1400...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11КВАЛИТЕТЕН, МНОГУ ЈАК И ДЕБЕЛ КОНЕЦ

КВАЛИТЕТЕН КОНЕЦ ЗА СЕКАКВА НАМЕНА ВО КАФЕАВА БОЈА (ШЕСТ ПАРЧИЊ...


199 МКД
или предлог цена
28 мај 18:30Користена јамболија

Јамболијата е купена во Грција, користена но сочувана како нова, диме...


700 МКД
или предлог цена
28 мај 12:27izrabotka I montaza na Zebra Mini Zebra I Rolo Zavesi

Rolo zebra mini zebra ekstra kvalitet


1 €
или предлог цена
26 мај 08:44Jambolii

Glanc novi nedopreni jambolii. Tkaeni profesionalno domasno.


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

23 мај 22:35Brava za blindirana vrata

Prodavam bravi za blindirani vrati Dostava so kargo expres,niz cela ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

23 мај 10:41Prodavam jambolii nekoristeni

Prodavam jambolii nekoristeni dve krem boja 220*170cena 2000den za dv...


1 €
или предлог цена
22 мај 11:41ELEKTRICNO PERNICE - - - ELEKTRICNO PERNICE

Elektricno pernice Mnogu mek materijal Kako kebe So kabel za zagr...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

20 мај 18:44Мебел штоф

Мебел штоф за тапациранје,за драпери за перници со многу убава капуч...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

20 мај 09:49Tenda nastresnica za terasa

Razlicni golemini na tendi vo 6 razlicni boi. sareni: zoltobela ,p...


9.500 МКД
или предлог цена
19 мај 15:58Se prodavaat jambolii

Se prodavaat jambolii novi ne koristeni voopsto imame crveni i beli t...


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 08:57Volna(vunica)...povolno!

Prodavam vunica I saten lenti 10 klopcinja 100 den. 070/573 - 331


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

13 мај 12:54Prodavam diftici jamboli

Prodavam novi diftici jamboli ( plavi ...beli ...crveni ...kafeavi)) ...


2.000 МКД
или предлог цена
08 мај 23:31Posteli

1.memori pena Dormeo - 400evra 2.silver terapi - 5000denari


400 €
или предлог цена
07 мај 21:33Diftik/Diftici ***NOVI***

Se prodavaat racno tkaeni diftici (jambolii). ***NOVI*** cuvani co pl...


1 €
или предлог цена
02 мај 10:46Jambolii/Јамболии

Prodavam 4 beli jambolii nekoristeni cena 2500 denari od jambolija


По Договор
или предлог цена
01 мај 12:25Vodootporno platno matrijal za tendi,cador , ceradi , tenda

Обнови си ја тендата / чадорот на време ! Материјали за чадори и те...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

27 апр 09:36Se prodava volna

Се продава не користена, зачувана и чиста волна. 7 кг бела и 2 кг црв...


1 МКД
или предлог цена
23 апр 20:39Cergi batanii jorgani

Domasno proizvodstvo. Site se zdravi


500 МКД
или предлог цена
08 апр 12:14Продавам нови јамболии од прва класа квалитетна волна

Продавам јамболии нови не употребени рачно изработени од прва класа в...


12.000 МКД
или предлог цена
03 апр 09:08prodavam pateki

prodavam persiski kilim i pateki povolno


1.500 МКД
или предлог цена
31 мар 20:37Se prodavaat Jambolii Јамболија Jambol Jambolija

Се продаваат две јамболии 100% чиста волна Бела и Портокалова, 55e по...


55 €
или предлог цена
29 мар 11:12Vreki za spienje

Prodavam vreki za spienje moze da se koristat i kako jorgancinja ili...


1 МКД
или предлог цена
23 мар 12:38Четка за чистење венецијански ролетни

Продавам 10 количини четки за чистење венецијански ролетни . 1 ком. 1...


150 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

27 фев 12:20Se prodava goblen

Se prodava goblen 070 316 737


1 €
или предлог цена
24 фев 12:48Разни рачно плетени и везени

Продавам рачно плетени, везени и разни украсни чаршафи и прекривки за...


10 €
или предлог цена
24 јан 17:07Masina za sijanje BAGAT

Se prodava masina za sijanje vo odlicna i ispravna sostojba BAGAT 07...


3.500 МКД
или предлог цена
13 јан 18:07Diftici i kilimi ( Дифтици и килими)

Se prodavaat novi diftici i kilimi so odlicen kvalitet. - Beli difti...


111.111.111 €
или предлог цена
13 јан 14:11Turska pamucna cipka za zavesi

ima 40metri od cipkata informacii na telefon 070683505


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

09 јан 08:45JAMBOLII

SE PRODAVAAT JAMBOLII RACNA IZRABOTKA GUSTO TKAENJE SO DOLGI RESI , N...


1.500 МКД
или предлог цена
10 дек 14:29Difticii jambolii NOVI

Difticite se novi voopsto ne koristeni ima 10parcijna cena za site 10...


20.000 МКД
или предлог цена
09 дек 10:03Jambolii(diftici)

Se prodavaat novi diftici ...cena po dogovor


1.500 МКД
или предлог цена
15 ное 12:56Јамболии / Jambolii

Se prodavaat jambolii: 2 beli: 1.5m x 2m - 600 den/parche 1 crvena:...


600 МКД
или предлог цена
27 окт 09:12Novogodisni piramidi ELKi Rasprodazba

Rasprodazba 🌲🌲🌲 Visina 150cm 900den


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

06 окт 19:36Jambolija / jambolii

Prodavam polovni socuvani i nekoristeni jambolii. Cena: 1500 den.


1.500 МКД
или предлог цена
05 окт 16:34Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам