Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
460 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Детски тепих

Се продава детски тепих, користен, но во одлична состојба. Димензии 1...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:30Se prodavaat tepisi

Se prodavaat dva tepisi


1 €
или предлог цена
Вчера 20:18tepih volnen crem,tepih so cvet i tepison plav

se prodava odlicen tepih volnen dimenzii 3,50x2,90 so resi - cena 450...


7.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 17:59PERSISKI KILIM

Prekrasen perisiski kilim, rachno tkaen, original donesen od Alzhir. ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 17:07Продавам паркет

Продавам околу 45m2 половен паркет. Димензии: 30cm должина, 5cm ши...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 16:48Prodavam tepisi

Dimenziite na tepisite se na sekoja slika. 1. Tri zolti stazi so lok...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:05Novi Tepisi po povolna cena

Novi Ravvena polipropilen 100% (11mm debelina) 100*150cm za samo 800...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:34Povolni tepisoni (x5)

2x mal tepison 80x150 1x tepison traka 80x300 1x tepison 160x230 ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 43 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 13:00ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ЛАМИНАТ

Вршиме монтажа на сите видови ламинат по поволна цена. 072-748-530


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Подна облога / Ламинат

Вчера 13:00ПРОФЕСИОНАЛНО ПЕРЕЊЕ НА ТЕПИСИ

Перење на секаков вид на теписи и теписони. Долгогодишно искуство и с...


60 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08  НОВ ОГЛАС

Tepih tepisi stazi

Se prodavaat bushavi tepisi 2 komada 3×2m. cena 3500den eden Staza ...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 12:06Продавам одлично сочуван Тепих!

Тепихот е како нов, многу малку користен, без никакво оштетување! ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:08Se prodavaat 3 parcinja

Se prodavaat 3 parcinja so dimenzii 70 x 100....mnogu malku korist...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00Se prodavaat 3 novi "cergi"

Novi...voopsto ne se koristeni zaradi ne odgovaranje na dimenzii...Mo...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00Se prodava

Se prodavaat dva tepisona edniot so dimenzija 2x3 drugiot so dimenzij...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:44Теписи Tepisi 160x230

Се продаваат два идентични теписи со димензии 160х230. Теписите се ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 МКД
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 08:03Se prodava tepih

Se prodava poloven tepih 140 ×235


1.500 МКД
или предлог цена
17 апр 22:26Трослоен паркет Синтерос

Трослоен паркет од фирмата Синтерос, во одлична состојба. Користен 4 ...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

17 апр 22:15PVC германски лајсни за ПАРКЕТ

PVC германски лајсни од Doellken Weimar кој се отпорни на гребење и л...


50 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

17 апр 21:43PARKET NOV ПАРКЕТ НОВ

Se prodava nov bukov parket 2 klasa 25 m2


7 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
8 €
17 апр 20:58Детски килим

Се продава добро зачуван детски килим со димензии 1,6 х 2,3 м , Произ...


1.500 МКД
или предлог цена
17 апр 15:00SE PRODAVA POLOVEN BUKOV PARKET

SE PRODAVA BUKOV PARKET STOTUKO IZVADEN 16M2 30/45/2.1 dimenzija


2.999 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 МКД
Бутел / Скопје

Подна облога / Паркет

17 апр 12:00Lajsni buka i dab

Se prodavaat bukovi i dabovi lajsni prva klasa srpski. Povolno !!! Pr...


30 МКД
или предлог цена
17 апр 11:55IZRABOTKA NA DRVENI SKALI

Izrabotuvam drveni skali od sekakov vid na drvo


1 МКД
или предлог цена
17 апр 05:10Tepisi, теписи

Prodavam odlicno socuvani i odrzuvani tepisi Se prodavaat poradi zame...


11.000 МКД
или предлог цена
16 апр 22:57синтелони теисони патеки

синтелон 2 парчиња 2м / 3м, за другото по договор


По Договор
или предлог цена
16 апр 14:00Stazi 1x3m I 2x1,5m kako novi

Stazite se kako novi, redovno odrzuvani i kratko koristeni. Kupeni se...


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
16 апр 12:24Tepisi

Se prodavaat 2 tepisi mn malku koristeni. Dimenzii 150x220 170x25...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
16 апр 11:08Tepih staza 165/65cm

Prodavam ubava tepih staza 165 X 65 cm. Stazata e skoro nova, kupena ...


300 МКД
или предлог цена
16 апр 09:08Prodazba i montaza na laminat

Prodazba i montaza na laminat od ,8,10,12mm Izolacija za laminat od ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Ламинат

16 апр 08:44Prodavam dva tepisi 220x150 i 170x120

Prodavam dva tepisi so dimenzii 220x150 i 170x120. Tepisite se mesavi...


4.000 МКД
или предлог цена
16 апр 00:12Itno

Izrabotka i montaza po merki na: -Cam balkon, - Roleletni, - Ko...


1.100 МКД
или предлог цена
15 апр 22:13se prodavat dva tepisi

se prodavaat dva tepisi vo odlicna sostoja so dimenzi 125cm sirina na...


2.500 МКД
или предлог цена
15 апр 20:24se prodava tepih

se prodava tepih 120x170 dimenzii cena 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
15 апр 17:53Bukov parket, prva klasa, 30 x 5cm

,Parketot e suv, izvaden od prostorija, kvalitetot e 1 klasa, cist od...


6 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Паркет

15 апр 17:25TEPISI, TEPIH

PRODAVAM DVA TEPIHA, EDEN SO DIMENZIi 2,5 X 2 METRA I VTORIOT SO DIME...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

15 апр 14:12Star parket 42mm sirina

Prodavam 1 m2,star bukov parket dolzina 35cm, sirina 42mm,debelina 2 ...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

15 апр 14:09PARKET SUV

Prodavam bukov parket okolu 7m2. Dimenzii 350/30 /23mm


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

15 апр 12:42Se prodava krshen mermer

Prodavam krshen mermer bel okolu 25 m2


3.500 МКД
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Подна облога / Мермер и гранит

15 апр 11:13Volnen Tepih

Volnen tepih poln so dimenzii 235 / 143. Samo za info nov vakov tepih...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

15 апр 10:50Страна 1 од 12