Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Тепих и стази на Синтелон

Се продава -тепих на Синтелон,со димензии 180*120 -две помали стази...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 12:483 теписи Меринос

Два се со димензии 1,20 x 1,70 и еден 2,00 x 2,90. Трите за 7500 ден.


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:33Set Tepisi

Se prodavaat set od 5 tepisi vo odlicna sostojba. 2 tepisi so dime...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:50Se prodava

Se prodava tepison 2x1.5 mnogu socuvan, ne mnogu koristeni extra cena


2 €
или предлог цена
Вчера 18:24Se prodavaat 3 novi "cergi"

Novi...voopsto ne se koristeni zaradi ne odgovaranje na dimenzii...Mo...


850 МКД
или предлог цена
Вчера 17:39PRODAVAM TEPIH 3m x 2m I PATEKA 0.80m x 3 m

TEPIHOT I PATEKATE SE MNOGU ZACUBANI; ISTITE SE IZRABITENO SO DEBELO...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:20Tepisi volneni kvalitetni

Prodavam dva tepiha, edniot 3.4 x 2.4 a drugiot 3.0 x 2.0, volneni, ...


120 €
или предлог цена
Вчера 15:09Se prodava tepih 2m x 3m

Se prodava tepih 2m x 3m vo odlichna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07Se prodava tepih 2m × 3m

Se prodava tepih 2mx3m vo odlichna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07Tepih Mardini, serija Picasso, 150x230cm, kako nov!

Prodavam tepih koristen edna godina. Tepihot e bukvalno kako nov, bez...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 09:28Теписи

Одлично сочувани теписи Димензии на самата слика ИНФОРМАЦИИ НА МОБ...


1 €
или предлог цена
02 јун 23:56RACNO TKAENI CERGI

SE PRODAVAAT CERGITE: racno tkaeni na razboj, 40-tite godini .UNIKATI...


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

02 јун 15:50Tepih tepik za detska soba

Dimenzi 235x149 cm Mnogu socuvan e


1.200 МКД
или предлог цена
02 јун 15:26синтелони теисони патеки

синтелон 2 парчиња 2м / 3м, за другото по договор


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:10tepih detski 120 x80

prodavam poloven detski tepih so dimezii 120 x 80 cm socuvan. cena: 8...


800 МКД
или предлог цена
02 јун 10:29Tepisi

Se prodavaat dve parcinja Ne mnogu koristeni, Iprani i sajuvani Po...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 17:45Se prodavaat dva tepisi

Tepisi kako novi 2.2x1.6 maliot 3x2 golemiot


1 МКД
или предлог цена
01 јун 13:00Se prodavaat tepih

Se prodavaat tepih


3.000 МКД
или предлог цена
01 јун 13:00Теписи

Тепих 280 х 200 парче 1


По Договор
или предлог цена
01 јун 12:03Simpo tepisi

Se prodavaat 3 simpo tepisi, 1.5 x 2.5 m, sekoj po 120 eur.


120 €
или предлог цена
01 јун 10:21PRODAVAM 3 isti tepisi...

PRODAVAM 3 ISTI TEPISI...2.30x1.60....i eden 1.80x1.20.....cena za si...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 08:08Se prodavaat dva persiski kilimi

Persiski kilimi od 45000 cvora ddimenzija 2x3 i 1.7x1.5 Novi nekoris...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

01 јун 06:37Se prodava tepih

Se prodava tepih 2×3


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 22:15Se prodavaat TEPISI komplet so stazi1

Se prodavaat - 2 kafeavi busavi tepisi,dimenzii 2×2,90 - 4 stazi,d...


3.000 МКД
или предлог цена
31 мај 20:30Tepisi

Prodavam dva tepiha vo dobra sostojba Dimenzii 2.5.m x 3,5m


3.000 МКД
или предлог цена
31 мај 15:31Masina za podrabuvanje tepisi

Se prodava Masina za podrabuvanje tepisi i stalaza za 30 Tepisi inf ...


1 €
или предлог цена
31 мај 08:00Tepih od prirodno krzno nov

Prirodno krzno nov neupotreben dimenzii 3 x 2 metri


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

30 мај 15:34Se prodava tepih

Se prodava tepih socuvan


150 €
или предлог цена
30 мај 15:04Prodavam persiski kilimi

Prodavam dva persiski kilimi. Odlično sočuvani. 079245683


350 €
или предлог цена
30 мај 14:03Se prodavaat tepisi I stazi

Se prodavaat 2 tepisi I 2 stazi od turski proizvoditel. Istite se vo...


2.900 МКД
или предлог цена
30 мај 11:32ТЕПИХ 100% волна

Се продава волнен тепих со димензии 1,4мх2м во одлицна состојба


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

30 мај 06:11ТЕПИСИ 100 % волна

СЕ продаваат два исти теписи со димензии 2,6мх1,9м во одлична состој...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

30 мај 06:10Nov Tepih 250 x 170

Se prodava skorov nov tepih (mng debell i kvaliteten) 2.5 x 1.70


95 €
или предлог цена
29 мај 23:30Tepih 100% volna

Se prodava tepih 100% od volna - proizveden vo Hrvatska ekstra kva...


230 €
или предлог цена
29 мај 23:28Tepisi 100% volna ekstra

Se prodavaat tepisi so dobar kvalitet 100% volna. Dimenzii: 3.0m x 2....


7.900 МКД
или предлог цена
28 мај 20:18ТРИ ТЕПИСИ волнени цена за трите 2500денари!!!

Три волнени теписи, ткаени по порачка. Димензии 210х150, 190х110, ...


2.500 МКД
или предлог цена
28 мај 17:282 novi tepisi

2 novi tepisi so demenzii 120x170


4.500 МКД
или предлог цена
28 мај 10:08PRODAVAM DVA TEPIHA

Tepisite se vo dobra sostojba,potrebno e da se isperat.Cena za eden t...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

27 мај 20:05Tepisoni

Prodavam dva tepisoni mn. malce koristeni , vo odlicna sostojba, bez ...


4.000 МКД
или предлог цена
26 мај 17:40Se prodava ubav TEPIH 2.30x 1.60m

Se prodava ubav TEPIH 2.30x 1.60m marka Havana tepihot e skoro nov ...


1.200 МКД
или предлог цена
26 мај 10:31Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам