Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
61 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Паркет

Се продава : - Паркет со димензии 330x640x 0.8 количина 53м2 ( цена:...


11 €
или предлог цена
Вчера 18:57Prodavam 40 m2 star poloven parket

Prodavam izvaden parker 40 m2 . Poveke info na 075/340 959


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 10:16Паркет/Parket

BORDING VINICA!! Паркет 17мм Бука-парен 1 класа-1000 ден. Паркет ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:04Parket bukov nov ne koristen okolu 5 kvadrati ima

parketot e nov ne upotreben dimenzija ima na slikite 40x200


1 €
или предлог цена
06 јун 10:39Se prodava poloven parket 6m2

Se prodava 6m2 poloven parket so dimenzii 250x35x20. Cena za celiot p...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

06 јун 04:03Parket 12m2 so dimenzii 250x35x22

Se prodava 12m2 poloven parket so dimenzii 250x35x22. Cena 3000den. T...


3.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.600 МКД
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

06 јун 03:54Poloven parket 3,5m2

Se prodava poloven parket 3,5m2 so dimenzii 250x34x22. Cena za celiot...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

06 јун 03:51Se prodava parket

Se prodava parket 35x5 cm ima okolu 23kv 22 mm debelina .300 den ...


300 МКД
или предлог цена
04 јун 14:49Parket buka 600x70

Prodavam poloven parket okolu 300 m3 od parena kuvana buka dimenzija ...


12 €
или предлог цена
04 јун 13:37Bukov parket

Bukov parket 80m2 Dimenzii 350x42


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

03 јун 12:57Parket buka 600x70 300m2

Prodavam poloven parket okolu 300 m3 od parena kuvana buka dimenzija ...


12 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
13 €
02 јун 19:18Се продава ПАРКЕТ

15 квадрати паркет со димензии 30см должина 2.5см висина 3cm ши...


1 €
или предлог цена
02 јун 10:51Parket

Se prodava nov parket evtino.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Паркет

26 мај 01:24Parketar

Parketarski uslugi mestenje na parket, prereduvanje na star parket, s...


6 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

24 мај 13:00Parket

Продава се паркет 20 м2 Цена-100 €


100 €
или предлог цена
22 мај 00:32Таркет, белен даб, користен, во одлична состојба, 60м2

Таркет-шведски, 12мм, користен, уредно изваден, во одлична состојба; ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

17 мај 12:31Се продава стар буков паркет (50м2)

Се продава стар буков паркет околу 50-60 м2.


5.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Подна облога / Паркет

17 мај 08:52Bukov parket

50m2


5 €
или предлог цена
07 мај 19:40Паркет

BORDING VINICA!! Паркет 17мм Бука-парен 1 класа-1000 ден. Паркет ...


По Договор
или предлог цена
05 мај 08:21Prodavam parket odlicna sostojba 50m2

Prodavam parket buka 1va klasa, vo odlicna sostojba, shirina 4cm, dol...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

03 мај 14:40Se prodava parket od bambus

Novo neotpakovano


1 €
или предлог цена
02 мај 00:43Дабов паркет

Се продаваат дабови паркетни штички со димензија 30х4цм, 60м2


6 €
или предлог цена
26 апр 12:50Паркет 32 м2

Продавам стар буков паркет без мувла и црв. 32 квадрати со релативно...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

21 апр 20:48Prodavam tarket parket

Prodavam nov tarket parket Ostanati se 2 pakuvanja Vo edno pakuvan...


8.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Подна облога / Паркет

16 апр 10:36Prodavam parket cena ekstra!

Prodavam parket cena ekstra! Parketot e socuvan,ne e skapan,ne e le...


19 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

06 апр 23:22Половен паркет

Продавам нелакиран половен паркет 80 м2


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Паркет

30 мар 12:09Паркет 40м2

Се продава половен паркет за 6000 денари. Околу 40м2. Се наоѓа во Аер...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

01 мар 17:08PARKET DARKO

Profesionalno mestenje struganje lakiranje na parket Mestenje lamina...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

27 фев 08:49Нов буков паркет

Продавам неотпакован нов буков паркет, класа втора, димензии 300mm X ...


10 €
или предлог цена
24 фев 08:21Се продава нов паркет

Се продава буков паркет нов не употребуван некаде околу 80м² цена за ...


550 €
или предлог цена
28 јан 22:27Нов и неотпакуван таркет

Продавам нов и неотпакуван таркет за околу 6-7м2. Цената е по м2. Се ...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

03 дек 19:14Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

18 ное 13:00ИЗРАБОТКА НА ПАРКЕТ /IZRABOTKA NA PARKET

Mestam strugam i lakiram parket patos i laminatni podovi.Brzo eftino ...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Паркет

16 окт 17:24Lajsni za parket dab,buka,jasen i cam

Izrabotka na lajsni od dab,buka,jasen i cam vo povekje modeli 3cm ,5 ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Подна облога / Паркет

07 окт 09:11se prodava poloven parket i lepak za parket

parketot ne e iscisten,bukov,ima okolu 80m2,,220den/m2...lepakot se p...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

28 сеп 17:13Se prodava Bambus nov

Se prodava nov Bambus 53 metra Tel 070 496 291


30 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Подна облога / Паркет

02 сеп 07:49Parket

Se prodava poloven koristen parket 50 kvadrati


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Паркет

19 јул 10:40Se prodava dabov parket

Se prodava dabov parkrt rustik 10m2 350x45mm. 078/236-883 Dragan


20 €
или предлог цена
11 јун 15:51kuvana buka

30 m2


120 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Паркет

15 мај 16:30parket za 85 m2, novo staven

radi selenje se prodava, vadenje pri selidba za 2 meseca, cena po...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

04 мај 07:37Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам