Гостивар
                   
58 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD TRANSIT 280S 2.2 TDCI 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TA...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 04:37Mercedes vario 814d

Mercedes vario 814d 1999 Godina 215.000 km so garancija Za poveke ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

16 јун 15:29Volkswagen Transporter Oldtajmer

Se prodava Volkswagen Transporter Oldtajmer Ispravno Samo za merakl...


1.111.111 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

16 јун 12:51Mercedes Kombe Oldtajmer

Se prodava kombe Mercedes oldtajmer. Ispravno. Samo za meraklii Ce...


1.111.111 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

16 јун 12:51Mercedes Sprinter 211 CDI Tovarno 2004

Mercedes Sprinter 211 CDi Tovarno H2 l2 - kuka - tahograf - 255.0...


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

14 јун 18:19FORD TRANSIT 2.2 TDCI UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

UVEZENO OD SVAJCARIA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLIC...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

12 јун 22:22Renault kangoo

Odlicna sostojba.klima.2014. Tovarno. Nov uvoz Koristeno za prevoz...


5.000 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

12 јун 19:09Iveco

Iveco 3.0 2008 god 221000 km Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site davacki ...


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

07 јун 16:53Fiat doblo

Se prodava fiat doblo 2016g dizel 1,3 maxi profesional so klima ured ...


6.200 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

01 јун 23:42Mercedes Sprinter 313 CDI tovarno 04

Mercedes 2004 vo odlicna sostojba tovaren za 7 lica


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

31 мај 14:30mercedes sprinter 208cdi

kombeto e vo dobra sostojba, proizvostvo 2003god so termoking isprav...


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

31 мај 02:35Wv crafer krafter 2.0tdi

Se prodava kombe maxi,kombinirano za prevoz na lica 6,i tovaren prost...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

22 мај 12:06Iveco daili

Iveco 3.0 35/18 2008 god 221000 km Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site dav...


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

22 мај 10:41Ford Transit

Ford Fransit 330 TDCI 08.2007 🇨🇭🇨🇭 Klima


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

21 мај 13:58Peugeot Boxer ladilnik frigo

Peugeot boxer Ladilnik frigo Nov kompresor So klima kabina


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

19 мај 12:27Ford transit conect

Ford transit conect 2007 god Dizel Registrirano do 12 mesec 2022 ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

19 мај 12:26Fiat ducato se PRODAVA 2.5 obicen dizel

SE PRODAVA kombe fiat ducato obicen dizel


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

11 мај 16:06VW Transporter t5

2005.god 274xxx km Servis komplet


1 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

17 апр 20:15Vw t5

Volvagen transporter t5 2.0 i 2011 Uvoz CH🇨🇭 Klima Senzori


8.300 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

16 апр 13:22Se prodava Nissan INTERSTAR 2008 G.

TOPPPPPP. 🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Nissan INTERSTAR 2008 G. Plateni site davack...


7 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

30 мар 17:08VW Transporter T5 2014god

T5 1.9tdi bluemotion 105ps 4 zimski gumi novi Servis komplet Dones...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

29 мар 06:57FORD TRANZIT 2.2DIESEL 155KS 2012

Se prodava kombe Ford Tranzit 2.2 155KS 2012God.Voziloto e vo dobra s...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

12 мар 09:13Ford Tranzit 2.2 Diesel 155ks

Se prodava kombe Ford Tranzit 2.2 Diesel 2012God.Voziloto e vo top so...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

12 мар 09:13Sprinter Tourismo 313cdi

Se prodava sprinter 313cdi tourismo 4 Novi gumi Sega registriran 8...


6.500 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Комбиња

07 мар 20:15Mercedes sprinter 313

Se prodava kombe mercedes sprinter 313, kombeto e vo odlicna sostojba...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Комбиња

26 фев 15:50Kombe Mercedes sprinter 413

Se prodava kombe, mercedes sprinter vo odlicna sostojba, 23 sedishta ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

26 фев 15:50Iveco slep

Iveco 35 s 17 2013 god 3.0 180 ks 1530 kg nosivost


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

23 фев 21:42VW T5 Trasporter

VW Transporter T5 - 2.0 TDI 4 Motion - 01.2013 - 162‘000 km - Ma...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

17 јан 14:10VW Transporter

Perfektna sostojba Registrirano do 5 2022 4 novi zimski gumi na ban...


2.800 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Комбиња

08 јан 10:06Fiat Doblo Maxi Professional, 2016 , klima, eur5

Se prodava Fiat Doblo Maxi Professional ➡️ 1.3 jtd dizel ---> 66 kw ...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

07 јан 15:52Volkswagen Crafter ,2012 , klima, tempomat , euro5

Se prodava VW Crafter L4 H4 ➡️ 2.0 dizel ---> 163 hp ➡️ 222945 km ...


10.050 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

07 јан 15:52Renault Trafic

prodavam kombi renault trafic vo mnogu dobra sostojba. godina na pro...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

06 дек 15:37WV Transporter Bestel 2.5 TDI

Se prodava kombe vo top sostojba REDOVNO SERVISIRANO Poseduva: 6 b...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

09 окт 10:45Wv crafer krafter 2.0tdi

Se prodava kombe maxi,kombinirano za prevoz na lica 6,i tovaren prost...


10.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

18 сеп 20:57Ford transit

Ford transit 2.4 tdci 4x4 AWD klima So dva klizni vrati 2009 god...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

06 јул 22:01Sprinter 313

Sprinterot e vo dobra sostojba so mali popravki 2005 god 14 sedista v...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

17 апр 22:04VW T5 Transporter

T5 2011 euro 5 85kw benzin


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

10 мар 23:23Iveco Duplak

Iveco Duplak 3.0


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

09 мар 18:56FORD TRANZIT 2010 GODINA

SE PRODAVA KOMBE FORD TRANZIT GODINA NA PROIZVODSTVO:2010 REDOVNO S...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

21 дек 09:56FORD TRANZIT 2007godina

SE PRODAVA KOMBE FORD TRANZIT - GODINA NA PROIZVODSTVO:2007 - REDOV...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

21 дек 09:51Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам